Obecnie rozmawiamy o:

usługi stomatologiczne

gorący temat

Przedszkole

10 minut temu

Podnoszenie kwalifikacji

50 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Perfumerie Internetowe

30 mar 2011 - 09:58:14

Witam!!!
Czy znacie jakieś fajne perfumerie internetowe, w ktorych kupię naprawdę oryginalne perfumy w miarę przystępnych cenach? :))) (nie chcę kupować podrób za 200zł :) ) z góry dziękuję za pomoc :)))
Proszę chociaż o podbijanie :)



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-30 14:35 przez pucatka_2008.

Perfumerie Internetowe

30 mar 2011 - 10:02:26

jasminium.pl

Perfumerie Internetowe

30 mar 2011 - 13:00:18

może ktoś jeszcze? :))
puk puk :)) jest tam kto? :))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-30 14:36 przez pucatka_2008.

Perfumerie Internetowe

15 kwi 2011 - 14:50:36

polecam iperfumy.pl
osobiście zamawialam i jestem bardzo zadowolona-ceny niskie i jakośc świetna, a najlepiej to w wyszukiwarce wpisac nazwę perfumu i szukac jakiś stron z perfumeriami-a potem daną perfumerię wpisać ponownie w wyszukiwarce z dopiskiem opinie i poczytac cos o danej perfumeri-czy godna polecenie czy raczej jej unikać

Perfumerie Internetowe

14 maj 2011 - 16:02:55

Ja ostatnio zamawialam na crystaline.pl . Zamawialam 9 maja, doszly 11 kurierem. Zamowilam Lolite Lempicka - Lolita Lempicka 100 ml tester. Perfum jest oryginalny, poniewaz sprawdzalam jego trwalosc (jak na razie tylko na skorze). Pachnial od 17 do 3 nad ranem (przy czym w miedzy czasie jeszcze zdazylam sie wykapac;)) Piekne nuty zapachowe, zmienialy sie z godzine na godzine. A co najwazniejsze, perfumy zamowilam za 108 zl (88zl perfum + 20 zl kurier za pobraniem - bez pobrania 15 PLN). Promocja byla:) takze polecam. Zamawialam tez kiedys na dolce.pl a mama na e-glamour.pl, ale tam maja drozej :)

Perfumerie Internetowe

23 sie 2012 - 19:25:03

Może trochę odbiegam od wątku, ale chcę Was dziewczyny ostrzec. Ostatnio robiłam zamowienie w sklepie Topzapachy.pl - zamówiłam, zapłaciłam i czekam. Po 7 dniach, jedna z pracownic raczyla w końcu odebrać telefon i mówi mi, że czekają na towar. No więc anulowałam zamówienie, poprosilam o zwrot pieniędzy, poinformowano mnie, że nastepnego dnia pieniądze będą na koncie. Niestety kolejny raz za bardzo im zaufalam i zamówiłam w innej perfumerii Henri.pl. Jak się potem okazało to jest ta sama perfumeria tylko cena o 40zł wyższa a produktu jak nie bylo tak nie ma. Całe szczeście, że w ciągu tygodnia dostałam wszystkie pieniądze spowrotem. I już nigdy nigdy nie zamawiajcie dziewczyny w Topzapachy.pl, Henri.pl, Consi.pl, Ewika.pl, Arfea.pl, E-belle.pl, Xyntia.pl. Wszystkie te perfumerie należą do jednego właściciela i oferują to samo - szkoda gadać, że w ogóle ktoś pozwala prowadzić takie interesy!

Perfumerie Internetowe

23 sie 2012 - 19:28:57

perfumeria.pl zamawiałam perfumy Burberry London for Women, 100ml za jakies 165 zł łącznie z przesyłką, perfumy oryginalne i przywiezione przez kuriera na drugi dzien, polecam:)

Perfumerie Internetowe

23 sie 2012 - 19:30:31

Cytat
donia999
polecam iperfumy.pl
osobiście zamawialam i jestem bardzo zadowolona-ceny niskie i jakośc świetna, a najlepiej to w wyszukiwarce wpisac nazwę perfumu i szukac jakiś stron z perfumeriami-a potem daną perfumerię wpisać ponownie w wyszukiwarce z dopiskiem opinie i poczytac cos o danej perfumeri-czy godna polecenie czy raczej jej unikać

mamo, nazwę czego??

Perfumerie Internetowe

23 sie 2012 - 19:31:10

ja tez polecam iperfumy.pl zamawiałam, perfumy są sprawdzone w 100% oryginalne, no i szybka wysyłka

Perfumerie Internetowe

23 sie 2012 - 19:37:11

perfumeria.pl, pedet.pl (partner perfumeria.pl),e-glamour.pl,***

niezweryfikowana
Posty: 175
Ostrzeżenia: 1/5

Perfumerie Internetowe

21 wrz 2012 - 11:29:29

Ja polecam perfumerię pachnij.pl, w niej można kupić perfumy w fajnej cenie. I do tego są to na pewno oryginalne perfumy, więc nie ma mowy o tym, że dostaniemy podróbkę.

Perfumerie Internetowe

08 lut 2013 - 22:37:32

Ja korzystam z perfumerii perfumy-net.pl i jeszcze się nie zawiodłam jeśli chodzi o przysłanie towaru. Ceny też mają ok. I co najważniejsze - oryginalne wody

Perfumerie Internetowe

11 lut 2013 - 13:23:04

Zobaczcie także perfumy na stronie Kokai.pl wybór jest bardzo szeroki a ceny atrakcyjne.

Perfumerie Internetowe

11 lut 2013 - 13:27:06

Dolce.pl

niezweryfikowana
Posty: 27
Ostrzeżenia: 1/5

Perfumerie Internetowe

08 kwi 2013 - 12:02:19

perfumerii jest duzo, oplaca sie szukac promocji i kodow rabatowych, wtedy zakupy moha byc bardziej przyjazne dla naszych kieszeni :) kody albo z gazet (tytuly wszystkim znane), albo ze specjalnych stron internetowych. ja ostatnio szukam tutaj: http://www.tanio.co/zdrowie-i-uroda/kosmetyki-perfumy.html

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jakie perfumy najlepsze? :D