Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Perfumerie Internetowe

30 mar 2011 - 09:58:14

Witam!!!
Czy znacie jakieś fajne perfumerie internetowe, w ktorych kupię naprawdę oryginalne perfumy w miarę przystępnych cenach? :))) (nie chcę kupować podrób za 200zł :) ) z góry dziękuję za pomoc :)))
Proszę chociaż o podbijanie :)



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-30 14:35 przez pucatka_2008.

Perfumerie Internetowe

30 mar 2011 - 10:02:26

jasminium.pl

Perfumerie Internetowe

30 mar 2011 - 13:00:18

może ktoś jeszcze? :))
puk puk :)) jest tam kto? :))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-30 14:36 przez pucatka_2008.

Perfumerie Internetowe

15 kwi 2011 - 14:50:36

polecam iperfumy.pl
osobiście zamawialam i jestem bardzo zadowolona-ceny niskie i jakośc świetna, a najlepiej to w wyszukiwarce wpisac nazwę perfumu i szukac jakiś stron z perfumeriami-a potem daną perfumerię wpisać ponownie w wyszukiwarce z dopiskiem opinie i poczytac cos o danej perfumeri-czy godna polecenie czy raczej jej unikać

Perfumerie Internetowe

14 maj 2011 - 16:02:55

Ja ostatnio zamawialam na crystaline.pl . Zamawialam 9 maja, doszly 11 kurierem. Zamowilam Lolite Lempicka - Lolita Lempicka 100 ml tester. Perfum jest oryginalny, poniewaz sprawdzalam jego trwalosc (jak na razie tylko na skorze). Pachnial od 17 do 3 nad ranem (przy czym w miedzy czasie jeszcze zdazylam sie wykapac;)) Piekne nuty zapachowe, zmienialy sie z godzine na godzine. A co najwazniejsze, perfumy zamowilam za 108 zl (88zl perfum + 20 zl kurier za pobraniem - bez pobrania 15 PLN). Promocja byla:) takze polecam. Zamawialam tez kiedys na dolce.pl a mama na e-glamour.pl, ale tam maja drozej :)

Perfumerie Internetowe

23 sie 2012 - 19:25:03

Może trochę odbiegam od wątku, ale chcę Was dziewczyny ostrzec. Ostatnio robiłam zamowienie w sklepie Topzapachy.pl - zamówiłam, zapłaciłam i czekam. Po 7 dniach, jedna z pracownic raczyla w końcu odebrać telefon i mówi mi, że czekają na towar. No więc anulowałam zamówienie, poprosilam o zwrot pieniędzy, poinformowano mnie, że nastepnego dnia pieniądze będą na koncie. Niestety kolejny raz za bardzo im zaufalam i zamówiłam w innej perfumerii Henri.pl. Jak się potem okazało to jest ta sama perfumeria tylko cena o 40zł wyższa a produktu jak nie bylo tak nie ma. Całe szczeście, że w ciągu tygodnia dostałam wszystkie pieniądze spowrotem. I już nigdy nigdy nie zamawiajcie dziewczyny w Topzapachy.pl, Henri.pl, Consi.pl, Ewika.pl, Arfea.pl, E-belle.pl, Xyntia.pl. Wszystkie te perfumerie należą do jednego właściciela i oferują to samo - szkoda gadać, że w ogóle ktoś pozwala prowadzić takie interesy!

Perfumerie Internetowe

23 sie 2012 - 19:28:57

perfumeria.pl zamawiałam perfumy Burberry London for Women, 100ml za jakies 165 zł łącznie z przesyłką, perfumy oryginalne i przywiezione przez kuriera na drugi dzien, polecam:)

Perfumerie Internetowe

23 sie 2012 - 19:30:31

Cytat
donia999
polecam iperfumy.pl
osobiście zamawialam i jestem bardzo zadowolona-ceny niskie i jakośc świetna, a najlepiej to w wyszukiwarce wpisac nazwę perfumu i szukac jakiś stron z perfumeriami-a potem daną perfumerię wpisać ponownie w wyszukiwarce z dopiskiem opinie i poczytac cos o danej perfumeri-czy godna polecenie czy raczej jej unikać

mamo, nazwę czego??

Perfumerie Internetowe

23 sie 2012 - 19:31:10

ja tez polecam iperfumy.pl zamawiałam, perfumy są sprawdzone w 100% oryginalne, no i szybka wysyłka

Perfumerie Internetowe

23 sie 2012 - 19:37:11

perfumeria.pl, pedet.pl (partner perfumeria.pl),e-glamour.pl,***

niezweryfikowana
Posty: 175
Ostrzeżenia: 1/5

Perfumerie Internetowe

21 wrz 2012 - 11:29:29

Ja polecam perfumerię pachnij.pl, w niej można kupić perfumy w fajnej cenie. I do tego są to na pewno oryginalne perfumy, więc nie ma mowy o tym, że dostaniemy podróbkę.

Perfumerie Internetowe

08 lut 2013 - 22:37:32

Ja korzystam z perfumerii perfumy-net.pl i jeszcze się nie zawiodłam jeśli chodzi o przysłanie towaru. Ceny też mają ok. I co najważniejsze - oryginalne wody

Perfumerie Internetowe

11 lut 2013 - 13:23:04

Zobaczcie także perfumy na stronie Kokai.pl wybór jest bardzo szeroki a ceny atrakcyjne.

Perfumerie Internetowe

11 lut 2013 - 13:27:06

Dolce.pl

niezweryfikowana
Posty: 27
Ostrzeżenia: 1/5

Perfumerie Internetowe

08 kwi 2013 - 12:02:19

perfumerii jest duzo, oplaca sie szukac promocji i kodow rabatowych, wtedy zakupy moha byc bardziej przyjazne dla naszych kieszeni :) kody albo z gazet (tytuly wszystkim znane), albo ze specjalnych stron internetowych. ja ostatnio szukam tutaj: http://www.tanio.co/zdrowie-i-uroda/kosmetyki-perfumy.html

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jakie perfumy najlepsze? :D