Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zapach w Stradivariusie

23 paź 2011 - 10:58:37

Nie bywam w tym sklepie,także nie wiem co to za zapach:)

zapach w Stradivariusie

23 paź 2011 - 10:58:53

no , fajnie pachnie ;)

zapach w Stradivariusie

23 paź 2011 - 11:00:40

Serio, powąchajcie sobie go w dowolnej perfumerii i na prawdę! Nieziemsko!

zapach w Stradivariusie

09 lis 2011 - 12:04:56

Dziewczyny, ta muzyka i zapach to nic innego jak marketing sensoryczny, czyli wpływanie na klienta poprzez dźwięk, kolor, zapach itd. Zapach który czujecie w Stradivariusie to połączenie zapachu drzewa, orchidei i cytryny. Wszystko o czym mówicie to po prostu marketing:)

zapach w Stradivariusie

09 lis 2011 - 12:10:03

A ja tego nie nawidze... Wchodze do stradivariusa i czuje ten duszący zapach, jakbym staneła w autobusie wypełnionym po brzegi facetami, którzy nie znaja umiaru w perfumowaniu sie :/ Do tego ta hucząca, głośna muzyka i zaraz mam ochote wyjsc, całe szczęście mój stradivarius jest mały i drogi, wiec szybko przelatuje przez niego :D
Ale jakbym była tam sprzedawczynią i miała cały dzien w tym zaduchu i hałasie siedziec, to chyba bym sobie strzeliła w łeb :D

zapach w Stradivariusie

09 lis 2011 - 12:11:55

Ja odkryłam !! Identyczne są w Biedronce męskie słowo daję :) !!

niezweryfikowana
Posty: 2.786
Ostrzeżenia: 1/5

zapach w Stradivariusie

09 lis 2011 - 12:12:26

Cytat
BlueOrchid
A ja tego nie nawidze... Wchodze do stradivariusa i czuje ten duszący zapach, jakbym staneła w autobusie wypełnionym po brzegi facetami, którzy nie znaja umiaru w perfumowaniu sie :/ Do tego ta hucząca, głośna muzyka i zaraz mam ochote wyjsc, całe szczęście mój stradivarius jest mały i drogi, wiec szybko przelatuje przez niego :D
Ale jakbym była tam sprzedawczynią i miała cały dzien w tym zaduchu i hałasie siedziec, to chyba bym sobie strzeliła w łeb :D

no właśnie jesli chodzi o muzyke to nie tylko tam tak głosno jest. W wielu sieciówkach muzyka wali po uszach.

zapach w Stradivariusie

09 lis 2011 - 13:53:36

Cytat
modliszka80
Cytat
BlueOrchid
A ja tego nie nawidze... Wchodze do stradivariusa i czuje ten duszący zapach, jakbym staneła w autobusie wypełnionym po brzegi facetami, którzy nie znaja umiaru w perfumowaniu sie :/ Do tego ta hucząca, głośna muzyka i zaraz mam ochote wyjsc, całe szczęście mój stradivarius jest mały i drogi, wiec szybko przelatuje przez niego :D
Ale jakbym była tam sprzedawczynią i miała cały dzien w tym zaduchu i hałasie siedziec, to chyba bym sobie strzeliła w łeb :D

no właśnie jesli chodzi o muzyke to nie tylko tam tak głosno jest. W wielu sieciówkach muzyka wali po uszach.
No niestety, u mnie najgorzej jest w tally weijl :/ tam to czasami mozna ogłuchnąc. Ja nie wiem co to ma na celu, niby działanie marketingowe tia? ale jak ma mnie niby zachęcic taki huk jak w dyskotece, ze nawet nie mozna spokojnie pogadac , tylko trzeba sie drzec
-I CO?! PASUJE MI TA KIECKA
-COOO??

zapach w Stradivariusie

09 lis 2011 - 13:59:03

mnie też bardzo podoba się ten zapach, ale nie mam pojęcia o jego nazwie. Najlepiej będzie zapytać w sklepie.

zapach w Stradivariusie

29 gru 2011 - 14:30:00

cześć:)
Właśnie wczoraj wąchałam męskie Perfumy FIERCE Abercrombie & Fitch i są dokładnie takie same jak zapach w tym sklepie:) wąchałam razem z koleżanką i od razu wpadłyśmy sobie w słowo : Stradivarius :))

zapach w Stradivariusie

29 gru 2011 - 14:31:45

kupiłam przedwczoraj hustkę..i cały czas pachnie :)) uwielbiam ten zapach.. a tak wg to
Zaczęły się wyprzedaże :)

zapach w Stradivariusie

29 gru 2011 - 14:37:59

Dziewczyny... nikt Wam nie poda co to za "perfumy" bo nie ma takich perfum, jak wcześniej ktoś pisał to marketing sensoryczny, ten zapach to unikalna kombinacja, która podobnie jak np. logo czy nazwa są zastrzeżone. Ma Ci się on kojarzyć TYLKO i WYŁĄCZNIE z tym sklepem a nie z perfumami np. koleżanki, która je używa i której nie lubisz... :P

zapach w Stradivariusie

21 kwi 2014 - 12:07:42

Dokładnie. Ten room spray produkoway jest w Hiszpanii tylko dla Stradi. Kiedyś tam pracowałam, jak ktoś chce tak pachnieć lub mieć taki zapach w swoim domu to gdzieś tam to jeszcze mam, mogę odsprzedać:)
asia.lem85(małpka)gmail.com



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-21 12:08 przez jokasta85.

zapach w Stradivariusie

21 kwi 2014 - 12:10:47

Mi to pachnie wodą kolońską faceta, nie pryskałabym się takim zapachem.

zapach w Stradivariusie

21 kwi 2014 - 21:56:19

i co zadna nie pytala obslugi co to za zapach :p ?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

amor amor/ mexx black/ euphoria - które wybrać?