Obecnie rozmawiamy o:

Samochód.

gorący temat

Wesele organizacja

dzisiaj o 1:33

stomatolog

wczoraj o 21:51

Cyfrowe menu

wczoraj o 19:51

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Puma Woman Woda Toaletowa! Pomocy

04 gru 2011 - 21:07:40

Cytat
Kayleigh
Nie przestali jej produkować, bo za granicą jest dostępna.Sprawdźcie zagraniczne drogerii i na ebayu.

na ebayu nie ma...

Puma Woman Woda Toaletowa! Pomocy

12 sty 2012 - 13:35:37

Ja też jestem fanką szarej pumy. Niestety temat ostatnio nieosiągalny. Koleżanka poleciła mi zamiennik o nazwie pantera paris avenue, pachnie prawie tak dobrze jak puma i dosyć trwały. Kupiłam taki zamiennik bo niedawno dałam się nabrać na tester pumy z allegro który okazał się drogą podróbą, o czym przestrzegam

niezweryfikowana
Posty: 237
Ostrzeżenia: 2/5

Puma Woman Woda Toaletowa! Pomocy

12 sty 2012 - 13:44:43

o ile chodzi o tą pumę, o której myślę (nie wyświetla się zdjęcie) to w Tesco są takie zapachy For New i For New You pachnie podobnie według mnie.

Puma Woman Woda Toaletowa! Pomocy

12 sty 2012 - 15:47:45

Próbowałam kilka zamienników szarej pumy i wszystkie pachniały zwykłą cytryną, te z Tesco też. Jedyne które mają podobną nutę do pumy to pantera, poza tym dosyć trwałe

Puma Woman Woda Toaletowa! Pomocy

12 sty 2012 - 15:50:17

aj nie widac foto

Puma Woman Woda Toaletowa! Pomocy

26 sty 2012 - 23:43:26

cześć dziewczyny, ja ostatnio przejechałam się na podróbce z allegro -
Christopher Dark E puna, totalny niewypał, na kilometr zalatuje alkoholem i lekko cytryną :/ także przestrzegam

chciałam zapytać o perfumy, które podałyście wyżej: pantera paris avenue
- to są te? -->
http://edp24.pl/index.php?p319,paris-avenue-pantera-szara-perfumy-50ml

Puma Woman Woda Toaletowa! Pomocy

30 sty 2012 - 20:55:36

I LOVE PUMA SZARA serce

Puma Woman Woda Toaletowa! Pomocy

12 lut 2012 - 19:16:57

Ja tu kupowałam panterę http://edp24.pl/index.php?p319,paris-avenue-pantera-szara-perfumy-50ml kupiłam też na prezenty jeszcze kilka zapachów i dostałam w promocji gratisa - krem shiseido .
Często od nich kupuję perfumy, zapachy super i trwałe, cena też dobra. Na pewno sa lepsze od perfum z FM które są drogie i tak sobie pachną

Puma Woman Woda Toaletowa! Pomocy

13 kwi 2012 - 07:04:41

Tez miałam fioła na punkcie szarej Pumy,szukałam zamienników,na allegro jest Christopher Dark nazwa "e'puna",przypomina troche nasza kochana Pumkę,mozna tez znalezc zaminniki na stronach z perfumami,on linetzw.perfumy aternatywne-zawsze to coś ;]]

Puma Woman Woda Toaletowa! Pomocy

26 kwi 2012 - 14:16:38

e-puny nie polecam bo śmierdzi, ten zapach pachnie samą cytryną i w ogóle nie przypomina pumy, próbowałam go na bazarze. Zgadzam sie z powyższymi postami że idealnie do pumy pachnie Panthera szara z paris avenue. Nie spodziewałam się po zapachu niczego szczególnego ale dałam się namówić i zaskok - pachnie pumą ! cena do przyjecia, 10x mniej niz za oryginał :) Kupiłam to w sklepie edp24.pl

Puma Woman Woda Toaletowa! Pomocy

13 cze 2012 - 18:50:21

ja właśnie otrzymałam swoją szarą panterę z edp24.pl - zachęcona Waszymi pozytywnymi opiniami i jest ok, zapach trwały, długo utrzymuje się na skórze. Do tego dostałam spory pakiet próbek AA :).



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-23 21:44 przez kiqi.

Puma Woman Woda Toaletowa! Pomocy

13 cze 2012 - 18:52:18

a poza tym, zawsze można popytać znajomych za granicą i poprosić aby nam kupili :)))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-13 18:54 przez kiqi.

Puma Woman Woda Toaletowa! Pomocy

22 cze 2012 - 19:58:47

A dla mnie zapach pantera odpowiada, nuta ta sama i jest trwały. Kupiłam niedawno kolejny raz 2 flakony i jestem zadowolona, razem z perfumami dostałam w gratisie krem AA Prestige :) Chciałam ostatnio zakupić pumkę z allegro ale najtańsza buteleczka 30ml to z przesyłką 150zł, a do tego sprzedawca nie ma oryginalnych pudełek... Prawda chyba jest taka że szarą pume wycofano z produkcji i oryginalnej raczej się już nie kupi.

Re: Puma Woman Woda Toaletowa! Pomocy

23 cze 2012 - 13:33:07

Na ebayu można zakupić pumę za około 36$ ale jeśli doliczyć do tego przesyłkę, ewentualny podatek 23% na granicy to cena wychodzi mało atrakcyjnie. Kiedyś z Hong Kongu zamówiłam kilka perfumików i po dwóch tygodniach przyszło do domu pismo, że muszę zapłacić podatek od zamówionego towaru z zagranicy. Kiedys kupiłam w niezłej cenie pume na allegro ale potem miałam wątpliwości czy to ten sam zapach.





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-23 13:40 przez blondiiii25.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

CK