Obecnie rozmawiamy o:

informacje o żywieniu

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej,
czy któraś z Was wie może, gdzie w Warszawie można spotkać perfumy Agent Provocateur? konkretnie Maitresse? Kilka lat temu wąchałam dwa zapachy tej marki i chciałabym je sobie kupić. Problem właśnie nie w samym kupnie, bo w necie jest w wielu perfumeriach, tylko chciałabym sobie przypomnieć jak one pachną, by potem nie żałować. Pytałam w Sephorze, podobno mieli na wyłączność kilka lat temu, ale już teraz w żadnym ich sklepie nie ma... Wiecie może gdzie ich szukać? Albo gdzie można dostać próbkę?

no tak, ale mi nie chodzi o tester, bo za niego też zapłacę sporo. Chodzi o to, by powąchać, zatem czy są w jakimś sklepie, perfumerii itp. Albo ewentualnie próbka.

miałam próbkę tego zapachu i bardzo mi się podobała, na pewno warto zakupić:)
poleciłabym Ci też zapach tej firmy Very Sexy for her2, pięknie pachnie, mam jeszcze flakon, tylko jak tu w słowach oddać zapach? hmm, może poszukaj na allegro tych próbek, czy perfum, tak jak koleżanka wyżej link podesłała i znajdź opis zapachu?

znalazłam opis tego zapachu:
Nuty zapachowe:
Linia głowy: płatki białego lotosu, kwiat ylang ylang, liście fiołka
Linia serca: kwiat osmantusa, jaśmin sambac, pączki kosaćca florenckiego, róża
Linia podstawy: biały zamsz, kaszmirowe piżmo, paczula, ambra, drzewo sandałowe


na All są



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-03 09:36 przez izasko1987.

hej, dzięki. Na allegro patrzyłam od razu. Wiem, że można tam kupić zarówno testery jak i normalne perfumy, ale niestety próbek nie ma - póki co. Już właśnie nie wiem gdzie szukać, czy jest opcja, by je gdzieś powąchać. Obawiam sę, że poza internetem nie są nigdzie dostępne... Widziałyście je w jakiejś perfumerii? (nie chodzi mi o internetową).

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

EDP czy EDT!! Co lepsze??