Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Waniliowe perfumy-jakie?

03 sie 2010 - 15:32:13

Jak w tytule.Ostatnio dostałam strzał na zapach wanilii.szukalam u siebie w drogerii i nic.jak zapytalam to sie na mnie gapili jak z innej planety bym była,chodzi mi o typowy zapach wanilii.nie mieszany tylko sama wanilia.możecie jakies polecic?nie chce zbyt drogich bo troche sie boje ze nie trafie i utopie tylko kase.a moze macie na zbyciu perfumiki które wam sie znudziły i chcialybyscie sprzedac lub wymienic?pozdrawiam i licze na jakies porady;)

Waniliowe perfumy-jakie?

03 sie 2010 - 15:35:15

Według mnie Heat Beyonce, Halle Berry takie pomarańczone prostokątne, Far Away z Avonu :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-03 15:35 przez mawia.

Waniliowe perfumy-jakie?

03 sie 2010 - 15:35:47

Angel - Thierry Mugler, Ricci Ricci - Nina Ricci, Lolita Lempicka w fioletowej buteleczce w kształcie jabłuszka

Waniliowe perfumy-jakie?

03 sie 2010 - 15:36:29

ja mam wanilię, za którą się kiedyś wymieniłam jest jej sporo, ale nie pełna, ja sama raz psiknęłam się nią, ale dla mnie bez szału :) sama wanilia ;)

Waniliowe perfumy-jakie?

03 sie 2010 - 15:37:59

Cytat
getfreakyy
ja mam wanilię, za którą się kiedyś wymieniłam jest jej sporo, ale nie pełna, ja sama raz psiknęłam się nią, ale dla mnie bez szału :) sama wanilia ;)
no własnie o sama wanilie mi chodzi;)ostatnio kupilam olejek do kapieli z joanny wanilia i smietanka i od tego czasu ten zapach za mna chodzi;)

Waniliowe perfumy-jakie?

03 sie 2010 - 15:41:20

ja vaniliowe perfumy używam odkąd ...używam w ogóle heheh zawsze jakoś najbardziej mi pasowały :) For Away ma rzeczywiście nutkę wanilli ale tylko nutę także nie jest to sama wanilka ja osobiście polecam Ci perfum z Yves Rocher VANILLE BOURBON baaardzo wydajny bo wiadomo firma słynie z dobrych perfum :) niestety nie podaruję Ci go bo go kocham :) mam nadzieję że pomogłam :)


Waniliowe perfumy-jakie?

03 sie 2010 - 15:42:40

Cytat
Laura222bytom
ja vaniliowe perfumy używam odkąd ...używam w ogóle heheh zawsze jakoś najbardziej mi pasowały :) For Away ma rzeczywiście nutkę wanilli ale tylko nutę także nie jest to sama wanilka ja osobiście polecam Ci perfum z Yves Rocher VANILLE BOURBON baaardzo wydajny bo wiadomo firma słynie z dobrych perfum :) niestety nie podaruję Ci go bo go kocham :) mam nadzieję że pomogłam :)

heh tak widzialam go tez ale przytule nawet uzywane zeby sprawdzic czy mi zapach podpasuje;)

Waniliowe perfumy-jakie?

03 sie 2010 - 15:45:47

Cytat
martusia23
Cytat
Laura222bytom
ja vaniliowe perfumy używam odkąd ...używam w ogóle heheh zawsze jakoś najbardziej mi pasowały :) For Away ma rzeczywiście nutkę wanilli ale tylko nutę także nie jest to sama wanilka ja osobiście polecam Ci perfum z Yves Rocher VANILLE BOURBON baaardzo wydajny bo wiadomo firma słynie z dobrych perfum :) niestety nie podaruję Ci go bo go kocham :) mam nadzieję że pomogłam :)

heh tak widzialam go tez ale przytule nawet uzywane zeby sprawdzic czy mi zapach podpasuje;)

Jeżeli chodzi ci o sama wanilie to te sa bezkonkurencyjne-czysta wanilia. Innetu wymieniane to perfumy z nuta wanilli. lolita pachnie dla mnie jak landrynki a Angel bardziej jak wata cukrowa.

Waniliowe perfumy-jakie?

03 sie 2010 - 15:46:50

Martusia23 najlepiej udaj sie do sklepu Yves Rocher i wyprobuj na swojej dloni :)
O ile mi wiadomo te perfumy sa w granicach 30-40zl :)

Waniliowe perfumy-jakie?

04 sie 2010 - 23:28:23

dzis kupila ten perfuimik ale 20ml:)zeby sprawdzic jak sie bede czuc.i jest super zapach ale tak po 2 godzinach jest taki delikatny:)super;)no i balsam do tego

Waniliowe perfumy-jakie?

09 sie 2010 - 14:44:26

Również polecam z Yves Rocher - Vanille Bourbon. Zapytaj w sklepie Yves Rocher, może mają jakieś próbki lub testery :)

Waniliowe perfumy-jakie?

09 sie 2010 - 14:46:08

w sephorze coś o zapachu samej wanilii było ale to dawno:(

Waniliowe perfumy-jakie?

09 sie 2010 - 14:46:24

ach uwielbiam zapach wanilii, rozpływam się po prostu :P

Waniliowe perfumy-jakie?

09 sie 2010 - 14:48:38

Cytat
Laura222bytom
ja vaniliowe perfumy używam odkąd ...używam w ogóle heheh zawsze jakoś najbardziej mi pasowały :) For Away ma rzeczywiście nutkę wanilli ale tylko nutę także nie jest to sama wanilka ja osobiście polecam Ci perfum z Yves Rocher VANILLE BOURBON baaardzo wydajny bo wiadomo firma słynie z dobrych perfum :) niestety nie podaruję Ci go bo go kocham :) mam nadzieję że pomogłam :)

te same mialam ci zaproponowac.
mam maline z tej kolekcji i jest swietna.
slodka i lekka.
dlugo sie utrzymuje

Waniliowe perfumy-jakie?

09 sie 2010 - 15:05:37

Nr 201 FM - 50 ml za 33 zł, polecam :-)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Perfumy Loewe,zna ktoś?