Obecnie rozmawiamy o:

dieta organizacja

gorący temat

regularne posiłki

8 minut temu

przestrzeganie diety

39 minut temu

zalety diety pudełkowej

54 minut temu

skuteczna dieta

godzinę temu

informacje o żywieniu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Najbardziej trwałe perfumy

08 kwi 2014 - 17:03:47

ja polecam Alien:)

Najbardziej trwałe perfumy

08 kwi 2014 - 17:06:34

Estee Lauder - Pleasure
Dior - Miss Dior
:)

niezweryfikowana
Posty: 704
Ostrzeżenia: 2/5

Najbardziej trwałe perfumy

08 kwi 2014 - 17:07:05

Z avon jestduuzo fajncyh zapachów trssel , incadessence a teraz mam takie nowe z AVON "instinct" i kiedy jestem nimi popsikana to kazdy czuje i mówi ze piekny zapach nawet po paru godzinach od psikania:)juz tyle osób mi sie o nie pytało ze az w szoku jestem chyba zostane przy tym zapachu na dłuuugo:) skoro tak go czuc:)

Najbardziej trwałe perfumy

08 kwi 2014 - 17:07:22

Ja polecam YSL Manifesto mega trwałe. Mam też c.klein beauty lżejsze, a i zapach nieco krótszy, bynajmniej u mnie. Z avonu mam mnóstwo perfum, ale gryzą mnie w gardło, chyba jakiś składnik mi nie odpowiada.

Estee Lauder modern muse też trwałe i ładne oraz burrbery brit, nieco świeże, ale na mojej skórze krótko się trzymają. No i nieśmiertelne coco chanel mademoiselle oraz euphoria c.kleina bardzo mocne i trwałe.

Najbardziej trwałe perfumy

08 kwi 2014 - 17:13:07

ja mam oryginalne Amor Amor i Dolce Gabanna-the one. Świetne i długotrwałe



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-08 17:13 przez maja_20.

Najbardziej trwałe perfumy

08 kwi 2014 - 17:15:40

jedna z dziewczyn wspomniala ze psiknela sie perfuma w drogerii i czula zapach caly dzien intensywnie , tez tak mam za kazdym razem ,ze czuje zapach dlugo a na ubraniu nawet na kolejny dzien . Sekret tkwi nie w konkretnym zapachu a poprostu w testerze , wszytskie testery sa o wieleeeee intensywnbiejsze od perfum , ktore kupujemy ;) tlumaczyc czemu chyba nie musze . Polecam wiec kupowac testery na all , no chyba ,ze komus bardzo zalezy na oryginalnym kartoniku ;P

Najbardziej trwałe perfumy

08 kwi 2014 - 17:20:53

Delikatny to on nie jest... uwodzicielski- owszem.
Ja polecam Estee Lauder- Sensuous Noir:


Najbardziej trwałe perfumy

08 kwi 2014 - 17:36:09

Cytat
Domino88
jedna z dziewczyn wspomniala ze psiknela sie perfuma w drogerii i czula zapach caly dzien intensywnie , tez tak mam za kazdym razem ,ze czuje zapach dlugo a na ubraniu nawet na kolejny dzien . Sekret tkwi nie w konkretnym zapachu a poprostu w testerze , wszytskie testery sa o wieleeeee intensywnbiejsze od perfum , ktore kupujemy ;) tlumaczyc czemu chyba nie musze . Polecam wiec kupowac testery na all , no chyba ,ze komus bardzo zalezy na oryginalnym kartoniku ;P

To, że testery są bardziej trwałe to mit :)

Najbardziej trwałe perfumy

08 kwi 2014 - 17:36:42

burbery piękne i długo się utzrymuja

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

C-thru - używałyście?