Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

zakupy internetowe

10 minut temu

Budowa domu

15 minut temu

Projekt wnętrza

48 minut temu

usługi stomatologiczne

51 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Najbardziej trwałe perfumy

08 kwi 2014 - 17:03:47

ja polecam Alien:)

Najbardziej trwałe perfumy

08 kwi 2014 - 17:06:34

Estee Lauder - Pleasure
Dior - Miss Dior
:)

niezweryfikowana
Posty: 704
Ostrzeżenia: 2/5

Najbardziej trwałe perfumy

08 kwi 2014 - 17:07:05

Z avon jestduuzo fajncyh zapachów trssel , incadessence a teraz mam takie nowe z AVON "instinct" i kiedy jestem nimi popsikana to kazdy czuje i mówi ze piekny zapach nawet po paru godzinach od psikania:)juz tyle osób mi sie o nie pytało ze az w szoku jestem chyba zostane przy tym zapachu na dłuuugo:) skoro tak go czuc:)

Najbardziej trwałe perfumy

08 kwi 2014 - 17:07:22

Ja polecam YSL Manifesto mega trwałe. Mam też c.klein beauty lżejsze, a i zapach nieco krótszy, bynajmniej u mnie. Z avonu mam mnóstwo perfum, ale gryzą mnie w gardło, chyba jakiś składnik mi nie odpowiada.

Estee Lauder modern muse też trwałe i ładne oraz burrbery brit, nieco świeże, ale na mojej skórze krótko się trzymają. No i nieśmiertelne coco chanel mademoiselle oraz euphoria c.kleina bardzo mocne i trwałe.

Najbardziej trwałe perfumy

08 kwi 2014 - 17:13:07

ja mam oryginalne Amor Amor i Dolce Gabanna-the one. Świetne i długotrwałe



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-08 17:13 przez maja_20.

Najbardziej trwałe perfumy

08 kwi 2014 - 17:15:40

jedna z dziewczyn wspomniala ze psiknela sie perfuma w drogerii i czula zapach caly dzien intensywnie , tez tak mam za kazdym razem ,ze czuje zapach dlugo a na ubraniu nawet na kolejny dzien . Sekret tkwi nie w konkretnym zapachu a poprostu w testerze , wszytskie testery sa o wieleeeee intensywnbiejsze od perfum , ktore kupujemy ;) tlumaczyc czemu chyba nie musze . Polecam wiec kupowac testery na all , no chyba ,ze komus bardzo zalezy na oryginalnym kartoniku ;P

Najbardziej trwałe perfumy

08 kwi 2014 - 17:20:53

Delikatny to on nie jest... uwodzicielski- owszem.
Ja polecam Estee Lauder- Sensuous Noir:


Najbardziej trwałe perfumy

08 kwi 2014 - 17:36:09

Cytat
Domino88
jedna z dziewczyn wspomniala ze psiknela sie perfuma w drogerii i czula zapach caly dzien intensywnie , tez tak mam za kazdym razem ,ze czuje zapach dlugo a na ubraniu nawet na kolejny dzien . Sekret tkwi nie w konkretnym zapachu a poprostu w testerze , wszytskie testery sa o wieleeeee intensywnbiejsze od perfum , ktore kupujemy ;) tlumaczyc czemu chyba nie musze . Polecam wiec kupowac testery na all , no chyba ,ze komus bardzo zalezy na oryginalnym kartoniku ;P

To, że testery są bardziej trwałe to mit :)

Najbardziej trwałe perfumy

08 kwi 2014 - 17:36:42

burbery piękne i długo się utzrymuja

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

C-thru - używałyście?