Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

transportery taśmowe

56 minut temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Studia online

dzisiaj o 8:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 108
Ostrzeżenia: 1/5

FEROMONY.

20 kwi 2010 - 22:25:16

Coś na wstęp
'' Feromony są odpowiedzialne za nasze powodzenie u płci przeciwnej. ''
Macie u siebie w domu? żele, perfumy z dodatkiem feromonów.
i najważniejsze pytanie czy one działają?
Słyszałam różne opinie i są one podzielone, lecz wydaje mi się że wiecej jest na '' tak'' ;))
Na Allegro,można je kupić po niskiej cenie gdyż kosztują 5 zł za około 13 ml.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-20 22:31 przez BarwaKrwi.

FEROMONY.

20 kwi 2010 - 22:30:18

moja kuzynka kupiła kiedyś takie w sex shopie w buteleczce o takie chodzi ?

FEROMONY.

20 kwi 2010 - 22:31:38

Zapewne tak :D

FEROMONY.

20 kwi 2010 - 22:31:40

Ja kiedyś zakupiłam sobie feromony przez neta, dosłownie kilka mlm. Malutka puteleczka jak próbka perfum - czyste feromony dla wypróbowania hehe ;p one nie miały żadnego zapachu, miały działać podświadomie na psychikę innych ludzi. Mysle ze to nie jest żadna ściema. Aczkolwiek... trudno było wyczuć czy rzeczywiście coś "dały" czy nie... hehe
A zapłaciłam za nie ok. 50 zł



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-20 22:28 przez LittleMisVixen.

FEROMONY.

20 kwi 2010 - 22:34:26

nie używałam ale podbijam moze czegoś więcej się dowiem:)

zweryfikowana
Posty: 526
Ostrzeżenia: 2/5

FEROMONY.

20 kwi 2010 - 22:37:27

ja mam olejkowe perfumy o zapachu wanilii, choc nie znosze aromatu wanilii to perfumy sa piekne! kupilam w The Body Shop za 35zł ;) co do działania.. to zależy na kogo;p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-20 22:38 przez mmaaajeczka.

zweryfikowana
Posty: 767
Ostrzeżenia: 1/5

FEROMONY.

20 kwi 2010 - 22:42:19

Kochana, feromony to zapach który każdy człowiek wydziela. niezawsze jest wyczuwalny, ale za to niepowtarzalny. a te sztuczne w perfumach to jest trudna sprawa. bo trzeba kupić takie które będą się komponowały z naturalnymi Twoimi feromonami, inaczej efekt będzie odwrotny od zamierzonego.

FEROMONY.

20 kwi 2010 - 22:47:15

gdzieś czytałam że kobiety dawniej smarowały się za uszami odrobiną wydzieliny... tak, tej. Podobno zawierają naturalne feromony :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-20 22:47 przez yennaofvengerberg.

FEROMONY.

03 maj 2010 - 15:39:36

Miałam feromony i pachną bardzo ładnie, a czy działają to cięzko określić czy to zasługa ich czy czego innego xD

FEROMONY.

03 maj 2010 - 15:47:37

używałam kiedyś. kupiłam ze 2 lata temu przez internet na jakiejś sttronie. nazywaja sie LOVE & DESIRE za 100ml dalam 100zł z przesylka razem
drogie byly ale bylo warto ;) kazdy mi mowil ze bardzo ladnie pachne itd... co smieszne nie tylko faceci ale i dzieczyny zwracaly uwage na to.

zostalo mi jescze 50ml :P

FEROMONY.

03 maj 2010 - 15:49:12

Mam ;D Kiedys z kolezanka kupiłyśmy 6 buteleczek za 57 zł bodajże ;D Na all ;) Powiem, że zauważyłyśmy ich działanie ;D Nawet będąc nie imprezie z przyjaciółmi ;D siedział obok mnie kumpel i do mnie :jaaaaaa, ale Ty ładnie pachniesz! nie mogę przestać Cie wąchać! i tak jakoś..mnie to kręci" pozniej zdradziłyśmy mu że to feromony ;D ale naprawde ładnie pachna :D
bedegryzc te same miałyśmy ;D LOVE & DESIRE :d Świetne są ;D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-05-03 15:47 przez xxoolkaxx.

FEROMONY.

03 maj 2010 - 15:51:46

fermonony bardzo sie wydzielja w czasie okresu. naturalne. jest seria kosmetykow w NATURZE i są swietnie pchnace kosmetyki do kpieli z fitoferomonami, hormony milosci , ale chyb nie dzialaja..;p

FEROMONY.

03 maj 2010 - 15:52:43

Cytat
Pajoowa
fermonony bardzo sie wydzielja w czasie okresu. naturalne. jest seria kosmetykow w NATURZE i są swietnie pchnace kosmetyki do kpieli z fitoferomonami, hormony milosci , ale chyb nie dzialaja..;p

tak dlatego czesto kobieta w czasie okresu chocby nie wiadomo jak wygladała i była bez makijazu czesto sie dziwi czemu tyle facetów właśnie wtedy zwraca na nią uwagę haha ja tak miałam wiele razy i czesto mówiłam kurde o co chodzi jak sie wymaluje wystroje to to tylu komplementów nie usłysze a jak mam okres i w byle czym z pryszczem na twarzy haha (wcześniej jak młodsza byłam) to faceci mi komplementy mówia haha potem dopiero mi to jedna babeczka wyjasniła a zna sie na rzeczy:)

FEROMONY.

03 maj 2010 - 16:00:51

Cytat
xxoolkaxx
Mam ;D Kiedys z kolezanka kupiłyśmy 6 buteleczek za 57 zł bodajże ;D Na all ;) Powiem, że zauważyłyśmy ich działanie ;D Nawet będąc nie imprezie z przyjaciółmi ;D siedział obok mnie kumpel i do mnie :jaaaaaa, ale Ty ładnie pachniesz! nie mogę przestać Cie wąchać! i tak jakoś..mnie to kręci" pozniej zdradziłyśmy mu że to feromony ;D ale naprawde ładnie pachna :D
bedegryzc te same miałyśmy ;D LOVE & DESIRE :d Świetne są ;D


no właśnie... mnie poleciła je moja przyjaciółka... kupiła jako pierwsza, chciała wypróbować na pewnym jednym....z tego co opowiadała zaczął ją nagle jakby zauważać że istnieje codziennie a nie tylkok iedy kolo ma problem :P.
ja zwabiłam na nie mojego narzeczonego, hehehe.... psikała się nimi moja kolezanka z prayc tez i chlopak który ją interesował stwierdzil ze slicznie pachnie...
emilka powiedziaoa "a to klaudii feromony, chcialam zoabczyc czy zadziałają na ciebie"
to jej odpowiedzial "aaa po klaudi mozna sie wszystkeigo spodziewac... ale musze przyznac ze pachną świetnie"


a zazwyczaj chlopakow denerwuja perfumy? przynajmniej ci zk torymi ja sie spotykalam zawsze mowili ze jak mam uzywac to tylkotroche bo wola naturalny zapach moejj skory a nie jakas chemie ;)))


drogie są,,, ale naprawde moge polecic :)
pachną bardzo fajnie, ale dopiero linia serca. bo ten pierwszy zapach- linia glowy ...jak sie psikasz pierwszy raz jest troche mocny i drazniacy...ale jak potem juz przechodzi w ten drugi zwany linią serca to mozna sie rozpłynac :)

FEROMONY.

03 maj 2010 - 16:22:14

oczywiście,ze feromony działają ;) ale nie na pleć przeciwną -tylko na nas - na naszą psychikę ;)))

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

81 - DKNY Be delicious