Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 270
Ostrzeżenia: 1/5

FEROMONY.

07 maj 2010 - 22:33:25

nom dużo się dowiedziałam :))
cóż jeśli ktoś ma na sprzedasz prosiłabym o kontakt, gdyż przez allegro, jakoś nie lubię kupować :)

FEROMONY.

09 maj 2010 - 11:14:24

a co myślicie o feromonach z FM? u mnie furorę robi eupforia i be delicious dkny:) ja osobiście używam amor amor i dużo facetów zawsze pyta się czym tak ładnie pachnę:)

FEROMONY.

01 cze 2010 - 11:31:19

ja mam do sprzedania feromony z FM, napisz do mnie prywatną wiadomość, jeśli jesteś zainteresowana

FEROMONY.

01 cze 2010 - 11:32:37

działaja działaja

FEROMONY.

26 mar 2014 - 15:26:23

ciężko się przekonać czy działają czy nie, dopóki się samemu nie spróbuje! Zresztą to jest chyba tak, że u jednych te kupne feromony się sprawdzają, u innych nie... kwestia naturalnej, indywidualnej biologii. Tutaj ciekawy artykuł o feromonach: http://kafeteria.pl/ziu/obiekt.php?id_t=7669

FEROMONY.

03 paź 2014 - 14:22:00

Kupiłam sobie perfumy z feromonami love&desire,na mnie nie działają.Nigdy nie usłyszałam,że ładnie pachnę ani niczego podobnego.Pewności siebie też nie zauważyłam żeby mi dodały.Moim zdaniem to działa na zasadzie placebo,jeśli wmówimy sobie,że zadziałają to może tak będzie.Osobiście od początku nie wierzyłam w te feromony,ale ludzie tak zachwalali,że postanowiłam spróbować i lipa:),ale chociaż ładnie pachną.

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 5/5

FEROMONY.

16 paź 2014 - 12:42:34

o kurde, fanka12345 ja to znalazłam dopiero coś niesamowitego o tych feromonach
Bierzcie i czytajcie lepiej : Feromony Love & Desire

niezweryfikowana
Posty: 199
Ostrzeżenia: 6/5

FEROMONY.

12 sie 2015 - 06:29:09

Cytat
xxoolkaxx
Mam ;D Kiedys z kolezanka kupiłyśmy 6 buteleczek za 57 zł bodajże ;D Na all ;) Powiem, że zauważyłyśmy ich działanie ;D Nawet będąc nie imprezie z przyjaciółmi ;D siedział obok mnie kumpel i do mnie :jaaaaaa, ale Ty ładnie pachniesz! nie mogę przestać Cie wąchać! i tak jakoś..mnie to kręci" pozniej zdradziłyśmy mu że to feromony ;D ale naprawde ładnie pachna :D
bedegryzc te same miałyśmy ;D LOVE & DESIRE :d Świetne są ;D

Halo ! Mam pytanie.Mianowicie równiez chciałabym kupić sobie feromony.Natrafiłam na właśnie te same o których tutaj pisze koleżanka.Na ceneo zresztą mają najlepsze opinie .Chciałabym się jeszcze upewnić. Czy któraś z Was je kiedyś może używała ? Jak wrażenia?I czy możecie mi tutaj opisać jaki konkretnie mają zapach ?

niezweryfikowana
Posty: 80
Ostrzeżenia: 6/5

FEROMONY.

14 sie 2015 - 08:23:33

Ja mam obecnie Love & Desire i akurat mi się bardzo podobaja.Mój mąż ciągle się mnie pyta co za nowy zapach kupiłam bo tak mu się podoba. Oczywiscie feromony są w szufladzie bo nie za bardzo chcę aby wiedział co używał ( nie jest to mu to do szczęścia potrzebne i jeszcze zacząłby protestować jakby się dowiedział....). Zapach naprawdę fajny, mocno sie trzymają.Jak widać opinie sa różne , ja też nie byłam na poczatku przekonana ale w moim przypadku wrażenia jak najbardziej pozytywne. Kup , nie jest to drogie a sama się przekonasz.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Cytrynowe perfumy.