Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam :D
Zastanawiam się nad tymi perfumami, jednak nie mogę się zdecydować ;D Zależy mi na trwałości :) Miałyście któreś z tych? Podobają się Wam te zapachy?Które najbardziej? ;) Ile mniej więcej każde z tych trzymają się na skórze? :)

1. Mexx Wild

2. Dolce&Gabbana Light blue
3. Marc Jacobs Daisy
4. Amor Amor

znam d&g i amor amor, dobrze się na mnie trzymały i zapach tez ładny... :*

zdecydowanie polecam Daisy Marc'a Jacobs'a!

niezweryfikowana
Posty: 234
Ostrzeżenia: 1/5

d&g light blue zdecydowanie,bardzo ładny zapach długo się trzyma, nowe do kupienia u mnie!

2 i 4:D
2 na dzien
4 na randewuuu i impreze..:) mmmmmmmmm

Ja znam Amor Amor, zapach śliczny i długo trzymał się na skórze :) Wart swojej ceny, przynajmniej dla mnie...

Antiqua, Honey - właśnie chyba Daisy najbardziej mi się spodobały :D Jak długo utrzymywał się na Was zapach? :)
:*

zweryfikowana
Posty: 2.278
Ostrzeżenia: 1/5

pare dni temu dostalam Dolce&Gabbana Light blue, zapach sredni.. zadnych rewelacji, nie jestem zachwycona..
za to Mexx Wild i Marc Jacobs Daisy maja ładny zapach :)

amor amor jest sliczna mam ja i nigdy chyba mi sie nie znudzi:) dlugo sie trzyma i naprawde pachnie bosko

Daisy jest śliczna moja siostra ją ma ;) ale polecam też D&G Anthology nr 3

ja miałam mexx i dolce&gabbana i zdecydowanie polecam te drugie, ale zależy od gustu...
trwałośc podobna

amor amor na prawde ladnie pachnie. mam amor amor tentation (fioletowy ) i nie trzyma sie zbyt dlugo...
moze "czerwona" wersja jest trwalsza.

odnosnie kazdych perfumow jesli chcesz, zeby sie zapach utrzymywal dluzej to kupuj EDP a nie EDT

Light blue i amor amor nie znoszę, reszty nie znam, więc raczej nie pomogę (inne preferencje zapachowe:P)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

L'instant magic Guerlain