Obecnie rozmawiamy o:

dieta i trening

gorący temat

Meble

1 minutę temu

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zapachowy pewniak dla 50tki

18 gru 2009 - 13:05:43

Moim pewniakiem jest Chanel No 5 lub mademoiselle, zapachy ponadczasowe, idealnie skonstruowane, podobają się kobietom w każdym wieku:)

zapachowy pewniak dla 50tki

18 gru 2009 - 13:12:37

Cytat
Blanka101
Cytat
pogromca331
chanel mademoiselle

Coco Mademoiselle to zapach typowo dla młodych kobiet. Polecam D&G Light blue - nie istnieje chyba osoba, której by się nie podobał :)
hehe istnieje:) mi się nie podoba pozbyłam sie go szybciutko,bo naprawdę mi nie leżał:)a co do zapachu,toYSL opium,dla dojrzałej kobiety,albo chanel allure,albo ysl cinema ewentualnie organza albo coś innego z givenchy,może też być rumeur lanvin,albo rumeur 2 rose:)

zapachowy pewniak dla 50tki

18 gru 2009 - 13:15:22

Polecam biało-czerwoną Gabrieli Sabatini :))
Moja mama uzywa bez przerwy :)

zapachowy pewniak dla 50tki

18 gru 2009 - 13:19:30

euphoria niekoniecznie może sie podobac. ja dostalam ja 2 lata temu od meza mojej mamie wydawala sie za ciezka. moze po prostu looknij do jej zapachow, jaki mnie wiecej lubi i kup coś w stylu który napewno się spodoba. Szkoda ryzykować

zapachowy pewniak dla 50tki

18 gru 2009 - 13:19:48

Napisz jakie perfumy najbardziej lubi,to będzie wiadomo jaka nuta jej odpowiada,korzenne,orientalne,owocowe słodkie,świeże,czy kwiatowe

zapachowy pewniak dla 50tki

18 gru 2009 - 13:23:05

Eternity CK, Euphoria, Givenchy Ange Ou Demon ( takze i le secret), Prada, Versace Bright Crystal - uwielbiam i moja mama też - fakt nie są tanie:(

tylko czy Twoja Mama lubi mocne zapachy??

zapachowy pewniak dla 50tki

18 gru 2009 - 13:26:39

moja mama ( w podobnym wieku) od dawna używa Extraordinary z Avonu

zapachowy pewniak dla 50tki

18 gru 2009 - 13:32:22

widzę, że każda wymienia tu markowe perfumy za "ładne" ceny. owszem, większość wymienionych jest ładna, ale myślę, że można kupić dużo tańsze a równie piękne i równie długo trzymające się na ciele. ciężko mi powiedzieć, jakie zapachy podobają się twojej mamie i tym samym doradzić coś stosownego, ale na swoim przykładzie (i mojej matuli oczywiście) wiem, że Bi-es ma ładne zapachy. Razem z mamą uwielbiamy np Bi-es MIXER lub takie w różowym flakonie (nie pamiętam dokładnej nazwy), dla lubego kupuję zawsze Bi-es GENESIS itp. także może warto popatrzeć w tej marce?

zapachowy pewniak dla 50tki

18 gru 2009 - 13:34:32

Bruno banani te ciemno różowe też mogą przypaść do gustu są słodkie i dlugo się utrzymują :D

zapachowy pewniak dla 50tki

18 gru 2009 - 13:36:07

Eupforia to zdecydowanie dla młodych, zresztą to mój ulubiony... z kolei moja mama (56 lat) nie rozstaje się z chanel allure.... :)

zapachowy pewniak dla 50tki

18 gru 2009 - 13:47:10

jak dla starszej kobiety to Kenzo Kashaya

to orientalna kompozycja zapachowa. Kashaya oznacza wieczną miłość. Stworzono, zapach ponadczasowy, lekki, powabny, ciepły.

Nuty zapachowe: morela, mandarynka, jaśmin, orchidea, tuberoza, goździk, sandałowe drzewo, wanilia, piżmo, bergamot



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-18 13:49 przez justine_ui.

zapachowy pewniak dla 50tki

18 gru 2009 - 13:48:07

Nina Ricci - Apple. Najtańsze nie są, ale pięknie pachną jabłkiem i cynamonem. Idalne dla Pani w rednim wieku. Butelka w kształcie jabłka i kosztowała bodajże 194 zł w Douglasie. A nie lepiej z mamą iść do perfumerii, lub załatwić dla niej zestaw próbek, aby sobie coś wybrała? Bo możesz nietrafić w gust mamy...

zapachowy pewniak dla 50tki

18 gru 2009 - 13:49:35

Cytat
smykalkafifalka
Eupforia to zdecydowanie dla młodych, zresztą to mój ulubiony... z kolei moja mama (56 lat) nie rozstaje się z chanel allure.... :)
ja mam 35 i tez uwielbiam allure :)

zapachowy pewniak dla 50tki

18 gru 2009 - 13:51:22

moja mama lat 45, podkrada mi euphorie ck :)
ale wiem ze lubi rowniez
armani code
hugo boss fame
light blue d&g
chanel mademoiselle



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-18 13:52 przez wankaw.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

perfumowy prezent dla faceta