Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

CZY TO ORYGINAŁ ??

17 kwi 2010 - 16:03:50

W perfumeriach sehpora za to sa b. czesto obnizki, tzn dni VIP-a, podczas ktorych mozna dokonac zakupow na -20%. Warunkiem jest oczywiscie posiadanie karty klienta i zalogowanie sie na stronie internetowej. Lacoste akurat nie sa bardzo drogimi perfumami (w porownaniu ot chocby do guerlain czy sisley) a i przy -20% wyjdzie cena calkiem w porzadku. Bedziesz miala wtedy pewnosc, ze nabylas oryginalne perfumy, zamiast zamieszczac zdjecie i upewniac sie przez tak wazkie wypowiedzi, jak moja na samym poczatku.

CZY TO ORYGINAŁ ??

18 kwi 2010 - 02:33:43

Cytat
bodzia1991
ja kupowałam w tamtym roku swojemu chłopakowi i pudełko wygladało inaczej, a co do napisu to jest dobry.
Nie kupuj przez internet, idz np do Daglas'a i bedziesz miała pewnosc :)

W życiu nie kupię nic w Douglasie. To chyba najgorsza z sieciowych perfumerii, jakie znam.
Douglas sprzedaje często stare (długo zalegające u nich w magazynach lub na półkach) kosmetyki - wystarczy popatrzeć na te kolorowe - jeden syf i brud na tych stoiskach. Prawie zawsze brakuje kolorów na próbnikach, bo panie sprzedawczynie (albo i klientki ;) podbierają testery. Poza tym często perfumy stoją na tak mocno podświetlanych półkach, że i półka i flakonik się nagrzewa, a to nie jest wskazane...

CZY TO ORYGINAŁ ??

18 kwi 2010 - 17:27:57

To, co opisujesz dotyczy niestety nie tylko perfumerii douglas. Tak naprawde zaden klient ani czesto tez i pracownik perfumerii nie zdaje sobie sprawy z tego, jak dlugo produkt lezal wczesniej w magazynie, z ktorego zostal przeslany do perfumerii. Co do kolorowki utrzymanie porzadku w tym sektorze graniczy z cudem, bowiem co chwile ktos przychodzi i sie packa tresterami wsadzajac je nie na miejsce, brudzac okolice lub podzerajac zawartosc (tak tak, takie "klientki" to niestety nie wyjatek... ) Panie sprzedawczynie nie podberaja testerow z polek, nie wolno im nawet brac probek czegokolwiek bez zgody ochrony i kierownika lub jego zastepcy, jesli bylyby na tym przylapane grozi im out z pracy, wic zastanawialabym sie, czy im sie to oplaca... Podswietlone flakoniki z perfumami, a takze i kremami to takze problem oscylujacy pomiedzy przymusem wyeksponowania produktu a jego niewlasciwym przechowywaniem. Wskaz prosze zatem Vampirio jakas idealna perfumerie, bo przyznam szczerze, ze sama takiej nie znam...

CZY TO ORYGINAŁ ??

18 kwi 2010 - 17:37:28

Cytat
Hexeee25
Ciesze sie, ze tak wiele z was tak dobrze zna te perfumy :) Oczywiscie, ze nazwe pisze sie razem. Ciekawa bylam, ile z was mnie zjedzie :) Dziekuje, ze mnie nie zawiodlyscie
Cytat
kiciakk91
Cytat
Hexeee25
Jest to podróbka. Przede wszystkim napis powinien być "La coste" (pisane oddzielnie), poza tym kolor pudełka jest nieprawidłowy.
hahaha taaa jasne ! xd Uwielbiam jak ktoś za wszelką cenę chce udawać że się na czymś zna :D Co do prefumu to moim zdaniem normalne pudełeczko ... napisz w jakiej cenie ten perfum to lepiej będzie ocenić


Na litosc boska jeszcze wieksza specjalistko ode mnie, od kiedy mowi sie "ten perfum"??? plakac mi sie chce, jak to slysze od ludzi...

Czyli ktos zadaje pytanie, bo potrzebuje pomocy, a Ty specjalnie piszesz prowokacyjną odpowiedź, nie po to, zeby pomóc, ale by zobaczyc jak zareagują szafowiczki? Brawo ;/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-18 17:35 przez tanyya.

CZY TO ORYGINAŁ ??

18 kwi 2010 - 17:39:48

Cytat
Hexeee25
Jest to podróbka. Przede wszystkim napis powinien być "La coste" (pisane oddzielnie), poza tym kolor pudełka jest nieprawidłowy.
koleżanka pewnie kupowała "la coste" i myslała, ze to oryginały :)

CZY TO ORYGINAŁ ??

18 kwi 2010 - 17:46:16

ja od roku korzystam z internetowej perfumerii i jestem baaaaardzo zadowolona, mam pawność, że kupuję i dostaję oryginalne kosmetyki. Do tego szybka przesyłka i atrakcyjne ceny. hmmm...a co do owej wody, ciężko mi powiedzieć :P skąd ją w ogóle masz(bądź zdjęcia)???

CZY TO ORYGINAŁ ??

18 kwi 2010 - 17:51:31

moim zdaniem po pudełku nie da się oceniać. ;p raczej powinnaś wiedziec czy są oryginalne (cena i to, gdzie kupowałaś).
P.S: są megazajebiste. Mój chłopak je ma. serce3
a co do Douglas, to ja nie znam. Dostałam od chłopaka na gwiazdkę perfumy C.K Euphoria [ :DDD ] raz się nimi psiuknę i cały dzień się trzymają, nawet wiecej, jak nie wyrzuce do prania rzeczy. :P a że były oryginalne zauważyłam po pudełku, zakrętce i papierze ozdobnym 'Douglas' .. Ale wydaje mi się że w Sephorze jest drożej, sądząc nawet po cenach tych perfum, które dostałam (już dawno obczaiłam, ile kosztowały. :P aż mi szczęka opadła)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-18 17:55 przez WioluF_666.

CZY TO ORYGINAŁ ??

18 kwi 2010 - 17:57:55

Cytat
asis
ja od roku korzystam z internetowej perfumerii i jestem baaaaardzo zadowolona, mam pawność, że kupuję i dostaję oryginalne kosmetyki. Do tego szybka przesyłka i atrakcyjne ceny. hmmm...a co do owej wody, ciężko mi powiedzieć :P skąd ją w ogóle masz(bądź zdjęcia)???
podasz link ?:)

CZY TO ORYGINAŁ ??

18 kwi 2010 - 18:03:16

ro podróba! kupiłam swojemu facetowi taką lacoste,dokladnie tak samo wyglądała, pudełko,folia,kod kreskowy... :( i nawet on się pokapował,że to podróba, a ,,pachnie'' 10 min:(

CZY TO ORYGINAŁ ??

18 kwi 2010 - 18:11:49

a czemu się poprostu sprzedawcy nie spytasz czy to oryginał czy podróbka??

CZY TO ORYGINAŁ ??

18 kwi 2010 - 18:24:00

Cytat
dasich
a czemu się poprostu sprzedawcy nie spytasz czy to oryginał czy podróbka??


Uważasz, że powiedziałby prawdę ? Znając życie pewnie by skłamał, tylko po to, żeby je sprzedać.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

perfumy DKNY!!!