Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

CZY TO ORYGINAŁ ??

02 gru 2009 - 18:43:47

Cytat
Hexeee25
Jest to podróbka. Przede wszystkim napis powinien być "La coste" (pisane oddzielnie), poza tym kolor pudełka jest nieprawidłowy.



Heheheheh a moze La krosta?;-)

CZY TO ORYGINAŁ ??

02 gru 2009 - 18:46:07

W tamtym roku przez alegro kupiłam swojemu chłopakowi kupiłam taką lacoste... to był błąd... pudełko wyglądało zupełnie tak jak to na Twoich zdjęciach, mnie osobiście zdziwił ten długi kod kreskowy, wydawało mi się że powinien być wypukły... mimo wszystko kupiłam, no i rozczarowanie, zatyczka plastikowania z metalowym połyskiem który wycierał się w rękach, krokodylek nawet nie wyglądał jak krokodyl ale jak podłuzne wytłoczenie, no i oczywiście zapach niczym zwykłe bazarówki który, po pół godziny znika :(

CZY TO ORYGINAŁ ??

02 gru 2009 - 18:46:38

Cytat
Diva1983
Cytat
Hexeee25
Jest to podróbka. Przede wszystkim napis powinien być "La coste" (pisane oddzielnie), poza tym kolor pudełka jest nieprawidłowy.



Heheheheh a moze La krosta?;-)
hahahhaaa!!!dobre::))))))))))

zweryfikowana
Posty: 5.260
Ostrzeżenia: 1/5

CZY TO ORYGINAŁ ??

02 gru 2009 - 18:49:46

Cytat
kiciakk91
Cytat
Hexeee25
Jest to podróbka. Przede wszystkim napis powinien być "La coste" (pisane oddzielnie), poza tym kolor pudełka jest nieprawidłowy.
hahaha taaa jasne ! xd Uwielbiam jak ktoś za wszelką cenę chce udawać że się na czymś zna :D Co do prefumu to moim zdaniem normalne pudełeczko ... napisz w jakiej cenie ten perfum to lepiej będzie ocenić

Ten perfum....xDTak,oczywiście :))
Hheeheh :D

CZY TO ORYGINAŁ ??

02 gru 2009 - 19:00:14

A mi sie wydaje ze to podrobka.. bo to pudeleczko jest nie takie.. nigdy nie widzialam Lacoste w takim pudelku. Natomiast ta nuta zapachu zawsze miała takie pudeleczko:



CZY TO ORYGINAŁ ??

02 gru 2009 - 19:03:40

kiedys moj chlopak mial oryginalne terfumy z tej firmy i z tego co pamietam pudelko bylo inne ale troche czasu mnelo wiec moze sie cos zmienilo..a gdzie kupilas?

CZY TO ORYGINAŁ ??

02 gru 2009 - 19:04:01

Cytat
Hexeee25
Jest to podróbka. Przede wszystkim napis powinien być "La coste" (pisane oddzielnie), poza tym kolor pudełka jest nieprawidłowy.

:D taaaaa jasne.... chyba Ci sie z La rive pomyliło hehe:)

CZY TO ORYGINAŁ ??

02 gru 2009 - 20:48:28


Dokładnie woda tak wygląda, a opakowania to nie problem dla niektórych firm produkujących podróbki. Lacoste oczywiście pisane razem ;)

CZY TO ORYGINAŁ ??

02 gru 2009 - 20:55:54

nie wiadomo, oszustów jest duzo



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-02 20:57 przez x_agata_x.

zweryfikowana
Posty: 228
Ostrzeżenia: 1/5

CZY TO ORYGINAŁ ??

02 gru 2009 - 21:00:35

ja kupowałam w tamtym roku swojemu chłopakowi i pudełko wygladało inaczej, a co do napisu to jest dobry.
Nie kupuj przez internet, idz np do Daglas'a i bedziesz miała pewnosc :)

CZY TO ORYGINAŁ ??

02 gru 2009 - 21:06:46

Cytat
bodzia1991
ja kupowałam w tamtym roku swojemu chłopakowi i pudełko wygladało inaczej, a co do napisu to jest dobry.
Nie kupuj przez internet, idz np do Daglas'a i bedziesz miała pewnosc :)
z tym, że ceny w Douglas'ie są bardzo mocno zaywżone, może poprostu poszukaj na innych aukcjach, albo na stronkach z perfumami;)

CZY TO ORYGINAŁ ??

02 gru 2009 - 21:06:53

aaa



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-02 21:08 przez ninee.

CZY TO ORYGINAŁ ??

04 gru 2009 - 16:15:46

Zgadza się,lepiej poszukaj w internetowych sklepach z perfumami. Poza tym oryginał jest taki jak na zdjęciu powyżej,zapach cudowny,pociągający i bardzo delikatny.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-04 16:16 przez Crystaline.

CZY TO ORYGINAŁ ??

16 kwi 2010 - 22:40:29

Ciesze sie, ze tak wiele z was tak dobrze zna te perfumy :) Oczywiscie, ze nazwe pisze sie razem. Ciekawa bylam, ile z was mnie zjedzie :) Dziekuje, ze mnie nie zawiodlyscie

Cytat
kiciakk91
Cytat
Hexeee25
Jest to podróbka. Przede wszystkim napis powinien być "La coste" (pisane oddzielnie), poza tym kolor pudełka jest nieprawidłowy.
hahaha taaa jasne ! xd Uwielbiam jak ktoś za wszelką cenę chce udawać że się na czymś zna :D Co do prefumu to moim zdaniem normalne pudełeczko ... napisz w jakiej cenie ten perfum to lepiej będzie ocenić


Na litosc boska jeszcze wieksza specjalistko ode mnie, od kiedy mowi sie "ten perfum"??? plakac mi sie chce, jak to slysze od ludzi...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-16 22:41 przez Hexeee25.

CZY TO ORYGINAŁ ??

17 kwi 2010 - 15:25:38

Oczywiście opakowanie powinno wyglądac tak, jak na zdjęciu, które wkleiła belcia, każde inne perfumy będą podróbką, bo nie ma czegoś takiego jak edycja limitowana tego zapachu czy coś podobnego. Zapach jest bardzo ładny i warto go kupic, ale tylko pod warunkiem, że jest to oryginalny produkt. W Douglasie ceny rzeczywiscie odrzucają, ale sprawdź w perfumeriach internetowych, ceny tam są porównywalne do tych z allegro, czyli dużo niższe niż w perfumeriach stacjonarnych, a masz pewnośc, że kupujesz oryginał.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Benetton Energy Men Woda toaletowa