Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

akryl z allegro

16 wrz 2009 - 17:54:52

Witam :)

Czy możecie mi powiedzieć co sądzicie o tym zestawie z allegro? Bo własnie go zamówiłam a nigdy wcześniej nie robiłam akrylowych paznokci.


http://allegro.pl/item728025432_3x30g_akryl_zestaw_pelny_liquid_primer_pedzel.html

Przeczytałam również na forum szafy że do akryli potrzebne są tipsy, w tym zestawie ich nie ma. Są szablony. Gdzie mogę kupić takie tipsy i czy są naprawdę niezbędne?

akryl z allegro

16 wrz 2009 - 17:57:48

przecież na tips będziesz kłaść akryl, musi być:)
a na tych zestawach to ja się nie znam, miałam robione tipsy 2 razy w życiu, ale osobiście kupię sobie zestaw do robienia tipsów żelowych, bo akrylowe to takie łopaty wychodzą :D
http://allegro.pl/item735372940_em_nail_zestaw_do_tipsow_lampa_uv_4x_zel_primer.html
ja się czaję na coś takiego :>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-09-16 17:58 przez Adusska91.

akryl z allegro

16 wrz 2009 - 18:00:51

Mam go;)akryl nie jest zły..ale bardzo rzadki wychodzi w połączeniu z liquidem.
I od kiedy to do tipsów akrylowych potrzebne są tipsy plastikowe?po to są szablony;)

akryl z allegro

16 wrz 2009 - 18:01:08

a tipsy można gdzie kupić ? Takie żeby były dobre?

A ten zestawik wyżej fajniutki ale i drogi :)
ale słyszałam że na szablonach ciężko się robi, że coś się rozmazuje. Nie mogę za bardzo na ten temat się wypowiadac bo nigdy nie miałam robionych akryli. Jak je dostanę pójdę do znajomej żeby mi wszystko objaśniła ale chcę mieć już kompletny zestaw. Więc jak z tymi tipsami? :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-09-16 18:03 przez madegirl.

akryl z allegro

16 wrz 2009 - 18:02:58

Cytat
martinesss5
Mam go;)akryl nie jest zły..ale bardzo rzadki wychodzi w połączeniu z liquidem.
I od kiedy to do tipsów akrylowych potrzebne są tipsy plastikowe?po to są szablony;)

nie znam się na tym kompletnie, myślałam że akryl kładzie się na tips:D

akryl z allegro

16 wrz 2009 - 18:03:02

ja sie na akrylu nie znam- robie od 2 lat paznokcie żelowe....

akryl z allegro

16 wrz 2009 - 18:04:17

Nie kupuj nic z Nail-Design..
Do zrobienia paznokci akrylowych jest jeszcze potrzebny primer, płyny do dezynfekcji i kilka innych.
Nie są potrzebne tipsy, to od Ciebie zależy jaką metodę wybierzesz, czy tips czy forma. Forma jest znacznie trudniejsza. Jeśli wybierzesz tipsy to będzie potrzebny klej i gilotyna, a kupisz to w każdej hurtowni kosmetycznej, w sklepach internetowych czy na allegro.

akryl z allegro

16 wrz 2009 - 18:05:58

łopaty nie koniecznie to zalezy od twojej wprawy, ja robiłam akrylem i wcale łopaty mi nie wyszły
co do tipsów to sa takie same jak do zelu
wg mnie naucz sie na szablonie bo teraz to jest na topie paznokcie sa cieńsze

zweryfikowana
Posty: 3.293
Ostrzeżenia: 1/5

akryl z allegro

16 wrz 2009 - 18:06:07

ja również robie pazurki żelowe :D ale co do akrylu to tipsy nie sa obowiązkowe :d można robic na szablonie chociaz na tipsie zdecydowanie lepiej wychodzą... pełno jest sklepów i hurtowni gdzie można kupic tipsy a co do zestawów z allegro jestem zdecydowanie na nie... bynajmniej jesli chodzi o zel co do akrylu nie wiem

akryl z allegro

16 wrz 2009 - 18:07:18

akryl szybko żółknie a żelowe nosze nawet 3-miesiące

akryl z allegro

16 wrz 2009 - 18:09:09

Cytat
piska
Nie kupuj nic z Nail-Design..
Do zrobienia paznokci akrylowych jest jeszcze potrzebny primer, płyny do dezynfekcji i kilka innych.
Nie są potrzebne tipsy, to od Ciebie zależy jaką metodę wybierzesz, czy tips czy forma. Forma jest znacznie trudniejsza. Jeśli wybierzesz tipsy to będzie potrzebny klej i gilotyna, a kupisz to w każdej hurtowni kosmetycznej, w sklepach internetowych czy na allegro.

czyli ten zestaw z allegro nie wystarczy? Muszę to wszystko dokupić? Czym jest primer? Jeśli wybiorę akryl na tipsach jaki klej mam kupić? Taki do tipsów? I czym jest gilotyna? :P

akryl z allegro

16 wrz 2009 - 18:21:39

Madegirl proponuje byś od razu uczyła się na szablonach,tak jak już tu któraś z dziewczyn wspomniała ze paznokietki są po prostu cieńsze.Sama pierwszy raz próbowałam na szablonie i nie było żle!po 1 próbie miałam już klientki;)

zweryfikowana
Posty: 3.293
Ostrzeżenia: 1/5

akryl z allegro

16 wrz 2009 - 18:23:21

gilotyna jest do obcinania tipsów primer zwiększa przyczepność akrylu :)
a tak na marginesie chcesz robić paznokcie komuś czy sobie ??



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-09-16 18:25 przez kiciakk91.

akryl z allegro

16 wrz 2009 - 18:27:51

Cytat
kiciakk91
gilotyna jest do obcinania tipsów primer zwiększa przyczepność akrylu :)
a tak na marginesie chcesz robić paznokcie komuś czy sobie ??


Sobie :) Od zawsze miałam brzydkie paznokcie, i niestety mam nałóg obgryzania ich :( Więc zdecydowałam się na akryl.

akryl z allegro

16 wrz 2009 - 19:36:22

Cytat
kiciakk91
ja również robie pazurki żelowe :D ale co do akrylu to tipsy nie sa obowiązkowe :d można robic na szablonie chociaz na tipsie zdecydowanie lepiej wychodzą... pełno jest sklepów i hurtowni gdzie można kupic tipsy a co do zestawów z allegro jestem zdecydowanie na nie... bynajmniej jesli chodzi o zel co do akrylu nie wiem
Ja robię paznokcie akrylowe profesjonalnie i na żelowych też się znam i ja i tysiąc innych profesjonalistek mogą zaświadczyć, że paznokcie na szablonie o niebo lepiej wychodzą. Tips jest płaski, a na szablonie łatwo uformować tunel, z tipsem tego nie zrobisz, wiele kobiet zauważa tę różnicę, estetykę i lepszy wygląd paznokcia ;)

Cytat
DANUTKA74
akryl szybko żółknie a żelowe nosze nawet 3-miesiące
Akryl nie żółknie jeśli jest dobrej firmy i jakości, akrylowe jak i żelowe można nosić te przykładowe 3 miesiące- to zależy od profesjonalizmu stylistki. Jest wiele przykładów na to, że żele odchodziły po 2 dniach, jak i wiele, że działo się to z akrylami- wniosek- zła stylistka, ktoś kto nie potrafi robić paznokci.


Cytat
madegirl
Cytat
piska
Nie kupuj nic z Nail-Design..
Do zrobienia paznokci akrylowych jest jeszcze potrzebny primer, płyny do dezynfekcji i kilka innych.
Nie są potrzebne tipsy, to od Ciebie zależy jaką metodę wybierzesz, czy tips czy forma. Forma jest znacznie trudniejsza. Jeśli wybierzesz tipsy to będzie potrzebny klej i gilotyna, a kupisz to w każdej hurtowni kosmetycznej, w sklepach internetowych czy na allegro.

czyli ten zestaw z allegro nie wystarczy? Muszę to wszystko dokupić? Czym jest primer? Jeśli wybiorę akryl na tipsach jaki klej mam kupić? Taki do tipsów? I czym jest gilotyna? :P
Nie wystarczy, będziesz musiała dokupić parę innych rzeczy. Jeśli chcesz kupić coś w miarę taniego to polecam sequent (możesz się spotkać z nazwą basic sequent lub samo basic).
Primer to płyn, który zwiększa przyczepność masy do paznokcia.
Gilotyna to taka "obcinaczka" do tipsów.
Jeśli wybierzesz tipsy to kup klej w pędzelku najlepiej. To klej do tipsów, przecież po co klej do akrylu ;P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

paznokcie- ozdabianie