Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dziewczyny znacie jakies domowe sposoby na piekne paznokcie ? ponoc olejek rycynowy jest dobrym specyfikiem ;) uzywała ktoras z was , gdzie mozna go nabyc ?

domowych nie znam ja łykam wyciąg ze skrzypu polnego-na poprawię kondycji włosów i paznokci.

ja odkad mocze w zelatynie mam cudowne!!!! piuerwszy raz od roku mam dlugie paznokcie a strasznie mi sie lamaly i rozdwajaly wiec polecam

olejek jest bardzo dobry ;) na wlosy tez, kupuje sie go w aptece za ok. 3zł

Olejek wzmacnia paznokcie(używałam, ale trzeba trochę czasu żeby zobaczyć efekty). Kupić można w aptece;)

zweryfikowana
Posty: 732
Ostrzeżenia: 3/5

Codziennie przez około 3 tygodnie mocz sobie paznokcie w lekko podgrzanej oliwie z oliwek, dodam że nie musisz jej wylewać i codziennie dawać nową bo jedna wystarczy spokojnie na całą kuracje :)

w sumie pije herbatke z pkrzyw ale ona pomaga mi bardziej na włosy niż na paznokcie , chciałabym poznac jakiś sposób na piękne paznokcie ;)

Zalezy co masz na myśli, mówiąc piękne paznokcie (kolor, twardość?). Jeśli chcesz aby Twoje paznokcie były twardsze, to dobrym sposobem jest zjadanie 2-3 razy w tygodniu łyżeczkę startych skorupek od jajka :). Może jeść też codziennie :D

Cytat
martysia1616
olejek jest bardzo dobry ;) na wlosy tez, kupuje sie go w aptece za ok. 3zł
i rzesy,wzmacnia je ...

Cytat
anuteczka
Zalezy co masz na myśli, mówiąc piękne paznokcie (kolor, twardość?). Jeśli chcesz aby Twoje paznokcie były twardsze, to dobrym sposobem jest zjadanie 2-3 razy w tygodniu łyżeczkę startych skorupek od jajka :). Może jeść też codziennie :D

nie nooo .. jeść skorupki od jajka?! przecież to wychodzi z kurzej... no,każdy wie z którego miejsca ;)

jedz kisiel i galaretki, żelki itp one dobrze wpływają na paznokcie dzięki żelatynie ;P sprawdzony sposób

chodzi mi własnie o to by płytka moich paznokci stała się twarda ;) skorupek od jaj nie będe jadła , mysle ze wyprubuję żelatyne , oliwe , olejek rycynowy :)) dziękuje za rady :**

ja przez jakiś czas jadłam tabletki Dromin.
Pozatym dobrze jest pić drożdze, z tego co słyszałam.

Żelatyna to najlepszy sprawdzony środek na piękne, mocne paznokcie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wzorki na paznokcie ( :