Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mam bardzo duży problem z dwoma paznokciami ręki.Specjalnie piszę ,że tylko dwa ,bo reszta paznokci jest zdrowa i mocna,więc myślę ,ze to nie brak witaminek. Paznokcie pękają mi w wzdłuż płytki ,wtedy się zadzieraj odrywają od palca i to bardzo boli,nie ma szans aby odrosły.Nie wiem jaka jest tego przyczyna,nie kładę hybryd nawet zwykłego lakieru już dawno nie używam,nie pamiętam abym miała jakieś uszkodzenie fizyczne typu uderzenie,przytrzaśnięcia drzwiami itp.Byłam dziś w salonie zajmującym się tylko pazurkami i tam polecili mi system odbudowy wymieniony w temacie,podobno pomoże?Trochę kosztuje taki zabieg , jest on robiony 4/5 razy w odstępie 10 dni potem można raz na 2/3 miesiące.
Podzielcie się swoimi opiniami i doświadczeniami w tym temacie,będę bardzo wdzięczna.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Może zanim się zdecydujesz na ten zabieg warto wybrać się do dermatologa. Niech na te paznokcie spojrzy i coś doradzi. Moja znajoma jak ogryzała paznokcie to też miała podobny problem, ale nie aż tak, że paznokcie prawie wcale nie odrastały. Długo z tym walczyła nim oduczyła się obgryzania i paznokcie się powoli poprawiły. Uszkodzenia paznokci mogą też wynikać z kontaktu z detergentami. Zabiegi odżywcze na paznokcie są dobre, ale trzeba też działać od wewnątrz i dlatego myślę, że warto zapytać dermatologa.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaka lampę kupić?