Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

lakiery hybrydowe Mylaq

29 lip 2018 - 10:23:19

Ankieta
oddanych głosów: 14
Wszyscy mogą głosować.
Podobają się Wam lakiery Mylaq?




Długo zastanawiałam nad zakupem nowego zestawu do paznokci hybrydowych. Do tej pory używałam z takich firm jak Semilac oraz Neonail, ale niestety po Semilacku pojawiła się u mnie alergia więc szukałam czegoś nowego. Przypadkowo w internecie odkryłam firmę Mylaq. Firma ma pozytywne opinie, bogaty asortyment, ceny przystępne. Dlaczego nie! spróbuję
Gdy tylko otrzymałam starter box Mylaq nie mogłam się powstrzymać przed jak najszybszym testowaniem. W zestawie otrzymałam lampę o bardzo dużej mocy 18/54W dzięki której utwardzane lakieru hybrydowego trwa zalewie kilka sekund! Oczywiście w box'e są podstawowe akcesoria do domowego przygotowania paznokci: waciki, patyczki, pilnik, blok polerki, cleaner, remover, top, baza oraz kolor M062. My baza M083 ma bardzo fajna nieco gęsta konsystencję dzięki czemu baza nam nie spływa na boki i długo pozostaje na swoim miejscu przed utwardzeniem. Top My 002 natomiast ma nieco rzadką konsystencję, ale przyjemnie się nią pracuje. Przyszedł czas na kolor! Dla mnie kolor nr M062 jest obłędny! Jak na moje oko jest to coś pomiędzy nude, a kawą z mlekiem. Bardzo fajnie się rozprowadza i poziomuje, jego konsystencja jest podobna do tej którą ma top (nieco rzadka, ale nie rozlewa się). Kolor bardzo ładnie kryje już przy nałożeniu dwóch warstw, co przy tak jasnym kolorze bywa rzadkością. Podsumowując jestem bardzo miło zaskoczona jakością lakierów Mylaq, fajnie się nimi pracuje w domowym zaciszu. Dzięki tak bogatemu w dobrej jakości artykuły zestawowi w atrakcyjnej cenie początki hybrydowej przygody stają się o wiele prostsze i przyjemniejsze dla osób mniej wprawionych. Szczerze będę go polecać znajomym.
Jakie są Wasze opinie na temat tych lakierów?

lakiery hybrydowe Mylaq

30 lip 2018 - 19:02:11

Jestem bardzo mile zaskoczona jakością lakieru hybrydowego jego konsystencja to strzał w 10 podczas pracy w ogóle nie spływał z paznokci a krycie idealne po dwóch cieniutkich warstwach. Gama kolorystyczna lakierów jest po prostu nieziemska, piękne nasycone kolory.

lakiery hybrydowe Mylaq

02 sie 2018 - 16:01:31

no ja wlasnie z rezerwa do tego podchodze...
chcialam zamowic ale jednak poczekam na wiecej 'recenzji' i postawilam na semi jak zwykle ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

IBX system reperowania i odżywiania paznokci