Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

za dlugie paznokcie

23 paź 2017 - 09:44:39

te co pokazałaś to mały pikuś zobacz te i to juz jest choroba bo kto o zdrowych zmysłach zrobi sobie coc takiego, a ostania fotka to raczka niemowlaka



za dlugie paznokcie

19 lis 2017 - 21:30:06

Niektórzy naprawdę przesadzają. Z jednej strony kwestia gustu, ale z drugiej-bardziej przyziemnej perpektywy- takie szpony są poprostu niepraktyczne. Pomijam kwestie estetyczne csy higieniczne. Z czymś takim nie da się funkcjonować, nawet guzików nie można pozapinać... Tylko leżeć i pachnieć:P

za dlugie paznokcie

19 lis 2017 - 22:12:19

Okropności

za dlugie paznokcie

19 lis 2017 - 22:15:16

Zero estetyki, wyczucia, i smaku..ale co kto lubi..
A to biedne dziecko... WTF?

za dlugie paznokcie

20 lis 2017 - 05:45:52

Ogolnie przy tak dlugich panokciach mega ciezko o higiene ;) Kto kiedykolwiek mial doczepiane panokcie ten wie, jak trudno jest pilnowac tego co dostaje sie pod paznokcie :/ a czym dluzsze tym trudniej z usunieciem tego :/

za dlugie paznokcie

20 lis 2017 - 18:47:56

MASAKRA:o

za dlugie paznokcie

17 sie 2018 - 23:43:23

W idealnym świecie pewnie nosiłabym długie. Niestety powyżej 1-1.5 centymetra nie jestem już w stanie pisać na klawiaturze, a bez tego nie wyobrażam sobie życia.

Z drugiej strony, jak mi się czasem połamią i mam całkiem krótkie, to też pisze ni się jakoś dziwnie.

niezweryfikowana
Posty: 117
Ostrzeżenia: 2/5

za dlugie paznokcie

06 lis 2021 - 23:15:07

Ja mam długie paznokcie, ale nie żelowe. Po prostu moim zdaniem wygląda to kobieco, a do codziennych sytuacji jestem już przyzwyczajona. Najtrudniej było mi je wzmocnić na tyle, aby się nie łamały. Udało się dzięki regularnemu stosowaniu odżywki 6w1 Eveline Care&Colour. Polecam ją każdemu bo potrafi zdziałać cuda.



niezweryfikowana
Posty: 355
Ostrzeżenia: 6/5

za dlugie paznokcie

06 wrz 2022 - 13:58:32

Polecam zapisać się na kurs https://www.praktycznytik.pl/kurs-manicure/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Który zestaw wybrać?