Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

27 minut temu

sprawdzony stomatolog

30 minut temu

sklep detailingowy

54 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

za dlugie paznokcie

23 paź 2017 - 09:44:39

te co pokazałaś to mały pikuś zobacz te i to juz jest choroba bo kto o zdrowych zmysłach zrobi sobie coc takiego, a ostania fotka to raczka niemowlaka



za dlugie paznokcie

19 lis 2017 - 21:30:06

Niektórzy naprawdę przesadzają. Z jednej strony kwestia gustu, ale z drugiej-bardziej przyziemnej perpektywy- takie szpony są poprostu niepraktyczne. Pomijam kwestie estetyczne csy higieniczne. Z czymś takim nie da się funkcjonować, nawet guzików nie można pozapinać... Tylko leżeć i pachnieć:P

za dlugie paznokcie

19 lis 2017 - 22:12:19

Okropności

za dlugie paznokcie

19 lis 2017 - 22:15:16

Zero estetyki, wyczucia, i smaku..ale co kto lubi..
A to biedne dziecko... WTF?

za dlugie paznokcie

20 lis 2017 - 05:45:52

Ogolnie przy tak dlugich panokciach mega ciezko o higiene ;) Kto kiedykolwiek mial doczepiane panokcie ten wie, jak trudno jest pilnowac tego co dostaje sie pod paznokcie :/ a czym dluzsze tym trudniej z usunieciem tego :/

za dlugie paznokcie

20 lis 2017 - 18:47:56

MASAKRA:o

za dlugie paznokcie

17 sie 2018 - 23:43:23

W idealnym świecie pewnie nosiłabym długie. Niestety powyżej 1-1.5 centymetra nie jestem już w stanie pisać na klawiaturze, a bez tego nie wyobrażam sobie życia.

Z drugiej strony, jak mi się czasem połamią i mam całkiem krótkie, to też pisze ni się jakoś dziwnie.

niezweryfikowana
Posty: 117
Ostrzeżenia: 2/5

za dlugie paznokcie

06 lis 2021 - 23:15:07

Ja mam długie paznokcie, ale nie żelowe. Po prostu moim zdaniem wygląda to kobieco, a do codziennych sytuacji jestem już przyzwyczajona. Najtrudniej było mi je wzmocnić na tyle, aby się nie łamały. Udało się dzięki regularnemu stosowaniu odżywki 6w1 Eveline Care&Colour. Polecam ją każdemu bo potrafi zdziałać cuda.



niezweryfikowana
Posty: 355
Ostrzeżenia: 6/5

za dlugie paznokcie

06 wrz 2022 - 13:58:32

Polecam zapisać się na kurs https://www.praktycznytik.pl/kurs-manicure/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Który zestaw wybrać?