Obecnie rozmawiamy o:

Pogrzeb

gorący temat

polecany dentysta

39 minut temu

elektryka sklep

45 minut temu

wakacje last minute

godzinę temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

za dlugie paznokcie

22 paź 2017 - 09:14:51

Za kazdym razem jak widze tipsy czy te żelowe długie paznokcie to nie moge wyjść z podziwu jak ktos może sobie cos takiego dobrowolnie zrobic. Mowie o takich mega dlugich. Co sadzicie o takich paznokciach?
Moja byla szefowa takie miala i ledwo mogla pisac na ...klawiaturze.
Wiem ze sa rozne gusta, ale chcialabym usłyszeć jakies argmenty, co sprawia ze dziewczyny decyduja sie na takie szpony?



za dlugie paznokcie

22 paź 2017 - 09:37:02

Według mnie okropnie to wygląda.
Nie lubię takich zaokrąglonych na końcach.

za dlugie paznokcie

22 paź 2017 - 09:54:29

są nieestetyczne i niehigieniczne. brrr

za dlugie paznokcie

22 paź 2017 - 10:21:47

ja kiedyś takie miałam:). i to nawet tak samo pomalowane jak na 1szym zdjęciu, żelowe. nie przeszkadzały mi w niczym, kwestia przyzwyczajenia. co do pisania na klawiaturze to faktycznie nie tyle przeszkadza, co wygląda dziwnie, bo musiałam "wyginać" pazury do góry:), robiłam to nieświadomie.

teraz mam malutkie dziecko więc nie mogę sobie na takie pozwolić, ale moje naturalne też są już całkiem ładne i długie, oczywiście w granicach rozsądku - aby nie zadrapać malucha, więc nie potrzebuję nakładać żeli:)

za dlugie paznokcie

22 paź 2017 - 10:47:01

ale o co sobie robic takie dlugie? Czy to ma ladnie wygladac? Bo wyglada okropnie...

za dlugie paznokcie

22 paź 2017 - 10:58:04

to prawda , wygląda to ordynarnie.

jeszcze ten trend na takie spiszczaste fu,,,

za dlugie paznokcie

22 paź 2017 - 12:18:27

Jednemu się podobają, drugiego odrażają, większości z nas tu na forum się nie podobają ale są osoby które uwielbiają takie paznokcie i mają do tego prawo.
Także każdy ma swój styl, na szczęście nie jesteśmy klonami.
Rozważanie po co ktoś robi takie paznokcie jest bezsensowne.

za dlugie paznokcie

22 paź 2017 - 13:06:19

no dokładnie, jednemu się podobają, innemu nie:). każdy ma inny gust. mnie się podobają, chociaż teraz jak mam swoje naturalne to już bym takich sobie nie zrobiła;).. ale u kogoś, jak najbardziej;)

za dlugie paznokcie

22 paź 2017 - 13:10:59

ja wiem ze jednym sie podobaja i rozumiem i szanuje to. Jedyne czego nie rozumiem to jak w tym funkcjonowac?

za dlugie paznokcie

22 paź 2017 - 13:59:01

Cytat
highhope
ja wiem ze jednym sie podobaja i rozumiem i szanuje to. Jedyne czego nie rozumiem to jak w tym funkcjonowac?

to jest kwestia przyzwyczajenia;). one na prawdę w niczym nie przeszkadzają:) pierwszy dzień było dziwnie, ciężko nawet za przeproszeniem "gacie ściągnąć" :P ale później się już na nie nie zwraca uwagi:) ja normalnie pracowałam, gotowałam i sprzątałam, zakładałam i wyjmowałam soczewki (!) :)

za dlugie paznokcie

22 paź 2017 - 14:10:08

to samo zdanie co o sztucznych rzęsach. nawet jakby mi dopłacali bym nie skorzystała :-D rzecz gustu ;-)

za dlugie paznokcie

22 paź 2017 - 22:13:15

a jak chcą to niech płacą na mnie to nie robi łał :( są ważniejsze rzeczy w życiu niż pazury

za dlugie paznokcie

22 paź 2017 - 22:24:58

nich każdy sobie robi takie jakie lubi:) to tak samo jeśli chodzi o styl itp... każdy ma swoje zdanie :)

za dlugie paznokcie

23 paź 2017 - 08:22:12

mi się nie podobają. Zgadzam się co do tego że funkcjonowanie w tym jest kwestią przyzwyczajenia, wierzę w to bo podobnie jest ze wszystkim. Czy to wysokie szpilki czy długie paznokcie. Jednak odstrasza mnie sam wygląd, który w moim odczuciu jest tandetny. Argument o jakim kiedyś słyszałam to to że wydłużają optycznie palce, dłonie.

za dlugie paznokcie

23 paź 2017 - 08:59:24

Popieram, że każdy niech chodzi jak chce ale moim zdaniem ludzie pracujący w handlu i usługach powinni mieć bardziej estetyczne paznokcie. Obrzydza mnie jeśli fryzjerka bądź kosmetyczka ma takie szpony.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Który zestaw wybrać?