Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Syfilis?

godzinę temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

za dlugie paznokcie

22 paź 2017 - 09:14:51

Za kazdym razem jak widze tipsy czy te żelowe długie paznokcie to nie moge wyjść z podziwu jak ktos może sobie cos takiego dobrowolnie zrobic. Mowie o takich mega dlugich. Co sadzicie o takich paznokciach?
Moja byla szefowa takie miala i ledwo mogla pisac na ...klawiaturze.
Wiem ze sa rozne gusta, ale chcialabym usłyszeć jakies argmenty, co sprawia ze dziewczyny decyduja sie na takie szpony?



za dlugie paznokcie

22 paź 2017 - 09:37:02

Według mnie okropnie to wygląda.
Nie lubię takich zaokrąglonych na końcach.

za dlugie paznokcie

22 paź 2017 - 09:54:29

są nieestetyczne i niehigieniczne. brrr

za dlugie paznokcie

22 paź 2017 - 10:21:47

ja kiedyś takie miałam:). i to nawet tak samo pomalowane jak na 1szym zdjęciu, żelowe. nie przeszkadzały mi w niczym, kwestia przyzwyczajenia. co do pisania na klawiaturze to faktycznie nie tyle przeszkadza, co wygląda dziwnie, bo musiałam "wyginać" pazury do góry:), robiłam to nieświadomie.

teraz mam malutkie dziecko więc nie mogę sobie na takie pozwolić, ale moje naturalne też są już całkiem ładne i długie, oczywiście w granicach rozsądku - aby nie zadrapać malucha, więc nie potrzebuję nakładać żeli:)

za dlugie paznokcie

22 paź 2017 - 10:47:01

ale o co sobie robic takie dlugie? Czy to ma ladnie wygladac? Bo wyglada okropnie...

za dlugie paznokcie

22 paź 2017 - 10:58:04

to prawda , wygląda to ordynarnie.

jeszcze ten trend na takie spiszczaste fu,,,

za dlugie paznokcie

22 paź 2017 - 12:18:27

Jednemu się podobają, drugiego odrażają, większości z nas tu na forum się nie podobają ale są osoby które uwielbiają takie paznokcie i mają do tego prawo.
Także każdy ma swój styl, na szczęście nie jesteśmy klonami.
Rozważanie po co ktoś robi takie paznokcie jest bezsensowne.

za dlugie paznokcie

22 paź 2017 - 13:06:19

no dokładnie, jednemu się podobają, innemu nie:). każdy ma inny gust. mnie się podobają, chociaż teraz jak mam swoje naturalne to już bym takich sobie nie zrobiła;).. ale u kogoś, jak najbardziej;)

za dlugie paznokcie

22 paź 2017 - 13:10:59

ja wiem ze jednym sie podobaja i rozumiem i szanuje to. Jedyne czego nie rozumiem to jak w tym funkcjonowac?

za dlugie paznokcie

22 paź 2017 - 13:59:01

Cytat
highhope
ja wiem ze jednym sie podobaja i rozumiem i szanuje to. Jedyne czego nie rozumiem to jak w tym funkcjonowac?

to jest kwestia przyzwyczajenia;). one na prawdę w niczym nie przeszkadzają:) pierwszy dzień było dziwnie, ciężko nawet za przeproszeniem "gacie ściągnąć" :P ale później się już na nie nie zwraca uwagi:) ja normalnie pracowałam, gotowałam i sprzątałam, zakładałam i wyjmowałam soczewki (!) :)

za dlugie paznokcie

22 paź 2017 - 14:10:08

to samo zdanie co o sztucznych rzęsach. nawet jakby mi dopłacali bym nie skorzystała :-D rzecz gustu ;-)

za dlugie paznokcie

22 paź 2017 - 22:13:15

a jak chcą to niech płacą na mnie to nie robi łał :( są ważniejsze rzeczy w życiu niż pazury

za dlugie paznokcie

22 paź 2017 - 22:24:58

nich każdy sobie robi takie jakie lubi:) to tak samo jeśli chodzi o styl itp... każdy ma swoje zdanie :)

za dlugie paznokcie

23 paź 2017 - 08:22:12

mi się nie podobają. Zgadzam się co do tego że funkcjonowanie w tym jest kwestią przyzwyczajenia, wierzę w to bo podobnie jest ze wszystkim. Czy to wysokie szpilki czy długie paznokcie. Jednak odstrasza mnie sam wygląd, który w moim odczuciu jest tandetny. Argument o jakim kiedyś słyszałam to to że wydłużają optycznie palce, dłonie.

za dlugie paznokcie

23 paź 2017 - 08:59:24

Popieram, że każdy niech chodzi jak chce ale moim zdaniem ludzie pracujący w handlu i usługach powinni mieć bardziej estetyczne paznokcie. Obrzydza mnie jeśli fryzjerka bądź kosmetyczka ma takie szpony.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Który zestaw wybrać?