Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

lakier hybrydowy

17 sty 2017 - 11:14:21

Jak myślicie czy lakier hybrydowy wzmacnia czy osłabia paznokcie?

lakier hybrydowy

17 sty 2017 - 11:24:10

Lakier hybrydowy raczej sam w sobie nie ma negatywnego wpływu na stan paznokcia, a raczej to jak jest zdejmowany. Ja od lat robiłam tipsy żelowe, odkąd kupiłam odżywkę hybrydową i lakiery Indigo paznokcie bardzo szybko mi rosną a nigdy nie mogłam zapuścić swoich bo były kruche i łamliwe, w końcu mogłam zrezygnować z doklejania plastików, nakładam tylko na swoje tą odżywkę i lakier hybrydowy i trzyma mi się aż do znudzenia. Mam kilka kolorków z Indigo na sprzedaż min. seria Natalii Siwiec.

lakier hybrydowy

17 sty 2017 - 13:31:40

witam, czy ta odżywka hybrydowa o której piszesz to może to samo co np baza witaminowa z semilaka?
pozdrawiam

lakier hybrydowy

17 sty 2017 - 23:35:38

Lakier hybrydowy wzmacnia płytkę paznokcia, natomiast zdjęcie hybrydy nie jest już takie korzystne.

lakier hybrydowy

19 sty 2017 - 10:04:52

no właśnie o to michodzi! mam strasznie łamliwe, miękkie i rozdwajające się paznokcie, do tego tłustą płytkę... jeśli maluję zwykłym lakierem to trzyma się do 24h :( potem zaczyna odchodzić... dlatego zdecydowałam się na hybrydy, dłużej się trzymają i wyglądają elegancko! potrzebuję porady co wybrać żeby mimo robienia hybryd móc wzmacniać paznokcie pomiędzy kolejnymi malowaniami :)

lakier hybrydowy

19 sty 2017 - 10:37:58

hej, mam tą;REMOVABLE PROTEIN BASE Indigo, nie chcę tu reklamować, ale po wielu prygodach z różnymi "odżywkami" straciłam nadzieje ze juz nie zapuscze swoich paznokci. Po tej rosną mi jak szalone. Na swoje naturalne kładę tylko to i na to lakier hybrydowy lub żel już nie musze doklejać plastikowych tipsów. Uff!! Zapraszam do siebie posiadam na sprzedaz kilka kolorków Indigo.

Kurcze znam ten ból..od x lat nosiłam tipsy..co mi strasznie zniszczyło płytkę, była jak papier..ja zawsze pod lakiery zwykłe czy hybrydowe lub żele kolorowe które uwielbiam, kładę tą odzywkę REMOVABLE PROTEIN BASE Indigo, ona usztywnia paznokcie, ale nadal są elastyczne (utwardza się lampa). Dla mnie to jakiś cud ta odżywka. Polecam szczerze. Jak mi sie kolor znudzi to lekko spiłowuje wierzchnią warstwę i nakładam inną hybrydę/żel. Paznokcie rsną jak szalone, twardsze i to jest to co kocham serce ;-) zapraszam do siebie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-01-19 10:42 przez Be_Sexy.

lakier hybrydowy

19 sty 2017 - 10:45:36

jaki koszt? czyli jak rozumiem nie ściągasz całkiem tylko piłujsz do bazy i następny kolor?!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Lampy Neonail