Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

kursy kosmetyczne i nie tylko

14 wrz 2016 - 08:07:00

znacie ofertę szkoły New Nails z Warszawy?? Kursy kosmetyczne, wizażu, masaży i wiele innych. Tu jest wszystko spisane <moderacja-spam>

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-20 16:55 przez moderator.

kursy kosmetyczne i nie tylko

14 wrz 2016 - 08:40:12

i tak ciezki kawałek chleba.
Tych salonów kosmetycznych jest jak aptek , dziewczyny nie wszystkie maja wzięcie.
Z tego co widzimy muszą być piękne z urody i zgrabne, bo kto pójdzie do salonu i zobaczy szkaradę?.

i tak ciezki kawałek chleba.
Tych salonów kosmetycznych jest jak aptek , dziewczyny nie wszystkie maja wzięcie.
Z tego co widzimy muszą być piękne z urody i zgrabne, bo kto pójdzie do salonu i zobaczy szkaradę?.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-14 08:40 przez banach.

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

kursy kosmetyczne i nie tylko

11 paź 2016 - 08:50:16

to prawda ale w New Nails jest sporo innych kursów, można porobić i zaoferować coś nowego, czego jest jeszcze mało na rynku

niezweryfikowana
Posty: 65
Ostrzeżenia: 8/5

kursy kosmetyczne i nie tylko

07 kwi 2017 - 15:21:30

W Warszawie przy Pasażu Ursynowskim 9 ma siedzibę Akademia Fryzjerska Gnatyshyn. Świetna, profesjonalna akademia, która organizuje warsztaty, kursy i szkolenia zarówno dla amatorów jak i fryzjerów, którzy chcą być na bieżąco z trendami. Poziom tych kursów też jest zróżnicowany, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Warto się zainteresować.

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 2/5

kursy kosmetyczne i nie tylko

22 sie 2017 - 15:17:57

Ja byłam na szkoleniu kosmetycznym z urządzeń medycznych, czyli uczyłam się obsługi sprzętu do mikrodermabrazji czy mezoterapii z <moderacja-spam> . Wiem, że przeprowadzają kurs masażu czy z pielęgnacji skóry twarzy i ciała, ale już na nim nie byłam. Omawiali cały serwis kosmetyczny. Czy warto? Na kursy zawsze warto chodzić, by podwyższyć swoje kwalifikacje.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-18 09:22 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Paznokcie żelowe Dolce nails