Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ja w temacie - ma ktoś znane i skuteczne sposoby na uratowanie paznokci po piłowaniu pod żel? Robiłam paznokcie żelowe jakiś rok czasu, teraz po zdjęciu żelu całkowicie paznokcie naturalne moje są jak piórko, jak opłatek... macie jakieś skuteczne sposoby na ich odratowanie?

Kup sobie odżywkę regeneracyjną z eweline (to bodajże 8 in 1) super odżywia. Codziennie malujesz tym paznokcie, po 5-6 dniach zmywasz i od nowa. Utwardzą się i odżywią.

Kupiłam tą odżywkę zachęcona opiniami na forach w internecie, niestety bardzo bolą mnie po niej paznokcie :((

uuuu, idz do kosmetycznego salonu zapłacisz ale przynajmniej pójdziesz do profesjonalisty.
widac miałaś spaprany manicure

kup w aptece lejek rycynowy koszt około 3/4zł codziennie wcieraj w paznokcie mi bardzo pomaga i wzmocnił , nie polecam serii z eveline czy jakoś tak po niej jeszcze gorsze miałam , kup olejek i smaruj tani a dobry

dlaczego po eveline odżywce paznokcie maja stać się gorsze? Kiedyś używałam działała dobrze, ale po zdjeciu żelu niestety boli płytka.

Po paznokciach żelowych, tak samo jak i po hybrydowych nie można stosować odżywki eveline! Jej skład bardzo źle wpływa na płytę paznokcia po takim zabiegu. Pewnie dlatego boli Cię płytka.

Cytat
ulenka8989
dlaczego po eveline odżywce paznokcie maja stać się gorsze? Kiedyś używałam działała dobrze, ale po zdjeciu żelu niestety boli płytka.

Eveline to okropieństwo! Po niej paznokcie zaczęły mi się łamac na potege i co gorsza nie chcialy rosnąć, a paznokcie bolały.

polecacie jakieś dobre odżywki?

niezweryfikowana
Posty: 219
Ostrzeżenia: 2/5

wcieranie olejku powinno trochę pomóc, może pomyśl o wzmacnianiu paznokci od środka, ja od paru m-cy noszę hybrydy, teraz mam przerwę i biorę oeparol piękne włosy, paznokcie, do tego codziennie wcierki odżywki do paznokci (takiego olejku do skórek) i jest ok.

Cytat
emaergieo
Kup sobie odżywkę regeneracyjną z eweline (to bodajże 8 in 1) super odżywia. Codziennie malujesz tym paznokcie, po 5-6 dniach zmywasz i od nowa. Utwardzą się i odżywią.
Ta odżywka to okropieństwo!! Wszystko fajnie pięknie dopóki ją stosujesz, faktycznie paznokcie są ładniejsze i mocniejsze. A jak przestałam używać to zaczął się horror!! Paznokcie się rozdwajały, zrobiły się cienkie, nie chciały rosnąć, łamały się przy samym palcu. 2 lata się męczyłam żeby wróciły do normy.

Cytat
roksi666
Cytat
emaergieo
Kup sobie odżywkę regeneracyjną z eweline (to bodajże 8 in 1) super odżywia. Codziennie malujesz tym paznokcie, po 5-6 dniach zmywasz i od nowa. Utwardzą się i odżywią.
Ta odżywka to okropieństwo!! Wszystko fajnie pięknie dopóki ją stosujesz, faktycznie paznokcie są ładniejsze i mocniejsze. A jak przestałam używać to zaczął się horror!! Paznokcie się rozdwajały, zrobiły się cienkie, nie chciały rosnąć, łamały się przy samym palcu. 2 lata się męczyłam żeby wróciły do normy.



Mam nadzieje że chociaż przeczytałyście ulotkę tej odżywki w której jest napisane żeby nie używać po zdjęciu żelu

ja odżywiłam paznokcie eveline 8 w 1. Ale trzeba systematycznie stosować

Osobiście nie polecam tej odżywki Eveline - strasznie zniszczyła mi paznokcie, niczym nie mogłam ich odratować. Wiem, że niektórym pomaga, a niektórym tylko szkodzi. Ostatnio byłam u dermatolog i poleciła mi świetny krem do paznokci Novophane (do kupienia w aptece bez recepty), używam już trzeci tydzień i jestem ogromnie zadowolona. Paznokcie są mocne, lśniące i w ogóle się nie łamią :D

Tak jak dziewczyny piszą - olejek rycynowy i ogółem wszelkie olejki wzmacniające, nawilżacjące, z witaminą E. Możesz kupić w aptece zwykłe kapsułki A+E, przebijasz je i smarujesz skórki i paznokcie, włączasz TV albo ulubiony serial i pozwalasz im się przez godzinkę wchłonąć, smaruj też na noc. :)

Możesz sobie zrobić mieszankę olejków, do słoiczka wlać troszkę olejku rycynowego, z pestek winogron, kombinacje dozwolone. I tym smaruj. :>

Kup sobie witaminę B, najzwyklejsza kosztuje w aptece jakieś 4 złote i łykaj dwa razy dziennie po 2 tabletki. Za jakieś 2-3 miesiące zobaczysz, że ta nowa płytka jest mocniejsza.

A, i nie wycinaj skórek przez jakiś czas. :>

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wzory na paznokciach rapidoart