Obecnie rozmawiamy o:

odzież robocza online

gorący temat

Meble na wymiar Warszawa

godzinę temu

Meble na wymiar Warszawa

godzinę temu

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 22:24

kredyt

wczoraj o 18:12

Budowa domu

wczoraj o 17:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
ulenka8989
Kupiłam tą odżywkę zachęcona opiniami na forach w internecie, niestety bardzo bolą mnie po niej paznokcie :((

może dlatego ze na opakowaniu tej odzywki jest wyraźnie napisane, aby nie stosować na uszkodzone paznokcie po zdjęciu hybrydowego i żelowego manicure:)

Mam po niej dokładnie to samo, spróbuję odczekać około tygodnia od zdjęcia paznokci i zrobię drugie podejście ;-)

Jest wyraźna informacja, że po hybrydowym i akrylowym, a nie żelowym ;-)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-08-04 14:06 przez kasiulaa555.

Cytat
szafiarka_
Cytat
ulenka8989
Kupiłam tą odżywkę zachęcona opiniami na forach w internecie, niestety bardzo bolą mnie po niej paznokcie :((

może dlatego ze na opakowaniu tej odzywki jest wyraźnie napisane, aby nie stosować na uszkodzone paznokcie po zdjęciu hybrydowego i żelowego manicure:)

hybrydy to nic innego jak lakier z żelem, wiec wychodzi na to samo:)

zweryfikowana
Posty: 639
Ostrzeżenia: 1/5

Moje paznokcie są zadbane, na nich przeważnie mam nałożone colorgele z OPI, moja manicurzystka mnie nauczyła, że lepiej mieć lepszy produkt, który jest bezpieczny dla płytki paznokcia.

A ja słyszałam, że moczenie w oliwie z oliwek.. Sama po żelach mam zniszczone paznokcie i żadna odżywka mi nie pomaga.

niezweryfikowana
Posty: 109
Ostrzeżenia: 6/5

Oliwka i odżywka new nails. W kilka tygodni problem całkowicie do ogarnięcia - w krótkim czasie, a oczywiście doprowadzenie paznokci do normalnego wyglądu wymaga. Swoje zrobicie, i to raczej szybko. U mnie dojście do dużej zmiany wymagało tygodni.

niezweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 4/5

Zainwestuj w dobrą odżywkę do paznokci. Najlepiej wybieraj z tych aptecznych - spróbuj może vitalizator Unglax (ten niebieski). Latem robiłam żele na paznokciach i miałam potem tragiczną płytkę:/ Ta odżywka pomogła mi zregenerować paznokcie i już jest ok. Teraz stosuję ją jako bazę pod lakier.

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 5/5

Moja znajoma też ma bzika na punkcie paznokci żelowych jednak kondycja paznokci na tym kuleje. Polecam Ci zastosować kolagen w tabletkach. Sama również zaczęłam stosować i widać efekty. Jeżeli jesteś zainteresowana to podsyłam Ci linka z produktem który stosuje wraz ze znajomą. https://kolagenspa.pl/kolagen-w-tabletkach/ Mam nadzieje, że pomoże.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Lampa Led 36W czy 48W? Dla poczatkujacej :)