Obecnie rozmawiamy o:

srebrna biżuteria

gorący temat

polecany dentysta

26 minut temu

elektryka sklep

32 minut temu

wakacje last minute

47 minut temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 240
Ostrzeżenia: 5/5

Hybrydy neonail

27 cze 2016 - 16:31:44

Hej!
Czy któraś z was zamawialam ten zestaw do paznokci marki neo nail? Polecacie go czy lepiej zainwestować w lampę led i lakiery :-)
http://www.neonail.pl/katalog/zele-hybrydowe-uv/extras/zestawy-hybrydowe/neonail-zestaw-xxl-manicure-hybrydowy-lampa-uv-36w.html

Hybrydy neonail

28 cze 2016 - 00:39:14

ja mam zestaw startowy z NeoNail,ale ten z lampą słuchawką. Ten wygląda fajnie, super że można wybrac kolory lakierów i jest wszystko co potrzebne. Ja osobiście jednak byłabym za lampą LED, utwardzanie jest zdecydowanie szybsze :) chyba,że chcesz też bawić się w żele to wtedy rzeczywiście uv. :)

niezweryfikowana
Posty: 240
Ostrzeżenia: 5/5

Hybrydy neonail

29 cze 2016 - 21:34:33

Ktos jeszcze pomoze ?:) Dalej zastanawiam się na który zestaw się zdecydować. Czy lepsza lampa UV czy LED :D

Hybrydy neonail

21 lip 2016 - 12:11:41

Mi narzeczony na urodziny zafundował taką już porządną ledową , ale jak wieźmiesz słabszą to poprostu dłużej potrzymasz pod lampą;)

Hybrydy neonail

11 sie 2016 - 09:12:52

Ja przekonuję się do Neonail. Miałam już kilka lakierów od nich, teraz testuję tą serię Termo. Kolor w Termo ma dwie wersje i to która jest obecna zależy od tego, jaka jest temperatura. Często widoczne są dwa kolorki delikatnie się przenikające i dające efekt ombre. BArdzo to fajnie wygląda, szczególnie teraz latem!

a lampę też mam LED - ja akurat zainwestowałam w tą 48W, więc działa ekspresowo. :)

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 3/5

Hybrydy neonail

26 sie 2016 - 09:48:01

z kolekcji Kazadi mam naked truth - najładniejszy beż, jaki kiedykolwiek miałam na paznokciach. Lubię delikatne kolory, a ten jest po prostu idealny! :)

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 1/5

Hybrydy neonail

29 sie 2016 - 09:56:03

Mam starter set premium i do tego osobno dokupuję lakiery, które mi się spodobają. :) Najbardziej lubię kolekcję Milady i Patrici Kazadi. Póki co moje hity to Wedding Princess i Naked Truth. :)

Hybrydy neonail

30 sie 2016 - 11:46:06

A czy te trzy kolorki - Lotus Flower, Pink Panther, Tiger Lily - na jednej ręce będą do siebie pasowały?


niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 4/5

Hybrydy neonail

14 wrz 2016 - 11:26:51

Wczoraj zamawiałam nowy kolor z kolekcji Kazadi i są teraz tańsze - za 29 zł! :) dopiero po zamówieniu się zorientowałam, że były za prawie 40 zł wcześneij. Muszę domówić jeszcze jeden! :)

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 4/5

Hybrydy neonail

17 wrz 2016 - 09:53:33

Swoją lampę mam ledową z EM nail. Dziala w porządku, dobrze utwardza. Koszt tez niczego sobie. Ale ja najpierw chodzilam do salonu, zeby sprawdzic czy hybrydy mi odpowiadają i czy moje delikatne paznokcie nie beda sie niszczyc po tym. Chociaz roznie to bywa z markami, ale po Em nail zadnych uczulen nie mam. Kolezankom robie czasem tez paznokietki i tez nic sie nie dzieje.

Hybrydy neonail

19 wrz 2016 - 13:29:20

Cytat
angel_nail
Wczoraj zamawiałam nowy kolor z kolekcji Kazadi i są teraz tańsze - za 29 zł! :) dopiero po zamówieniu się zorientowałam, że były za prawie 40 zł wcześneij. Muszę domówić jeszcze jeden! :)

A Malachite to dziś nawet za 25 zł jest! :) Jakaś promocja w tym tygodniu na te lakier - codziennie widzę, ze inny przeceniają.

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 3/5

Hybrydy neonail

20 wrz 2016 - 10:55:28

Cytat
tamarka88
Cytat
angel_nail
Wczoraj zamawiałam nowy kolor z kolekcji Kazadi i są teraz tańsze - za 29 zł! :) dopiero po zamówieniu się zorientowałam, że były za prawie 40 zł wcześneij. Muszę domówić jeszcze jeden! :)

A Malachite to dziś nawet za 25 zł jest! :) Jakaś promocja w tym tygodniu na te lakier - codziennie widzę, ze inny przeceniają.

to dobra cena teraz jest - jak ja zamawiałam były za 35 zł...

A czy któraś poleci jakiś fajny odcień szarości z NN?

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 1/5

Hybrydy neonail

14 paź 2016 - 08:54:07

Z szarości to silver grey zobacz i cloudless sky - ten drugie szczególnie lubię. :)

A czy ktoś może doradzić - lepszy efekt wychodzi z pyłkiem chrome czy moonlight? Jakie macie doświadczenia? :) Na zdjeciach jeden i drugi mi się podoba ale póki co jeden mogę kupić...

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 4/5

Hybrydy neonail

17 paź 2016 - 14:45:56

@olgameg - zobacz u Katosu - ona połączyła obydwa pyłki i wyszło mega! :) na imprezę na Halloween cos podobnego chcę zrobić. :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ulubione kolory - lakiery NeoNail