Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

gorący temat

szkoła nauki jazdy

dzisiaj o 22:37

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 240
Ostrzeżenia: 5/5

Hybrydy neonail

27 cze 2016 - 16:31:44

Hej!
Czy któraś z was zamawialam ten zestaw do paznokci marki neo nail? Polecacie go czy lepiej zainwestować w lampę led i lakiery :-)
http://www.neonail.pl/katalog/zele-hybrydowe-uv/extras/zestawy-hybrydowe/neonail-zestaw-xxl-manicure-hybrydowy-lampa-uv-36w.html

Hybrydy neonail

28 cze 2016 - 00:39:14

ja mam zestaw startowy z NeoNail,ale ten z lampą słuchawką. Ten wygląda fajnie, super że można wybrac kolory lakierów i jest wszystko co potrzebne. Ja osobiście jednak byłabym za lampą LED, utwardzanie jest zdecydowanie szybsze :) chyba,że chcesz też bawić się w żele to wtedy rzeczywiście uv. :)

niezweryfikowana
Posty: 240
Ostrzeżenia: 5/5

Hybrydy neonail

29 cze 2016 - 21:34:33

Ktos jeszcze pomoze ?:) Dalej zastanawiam się na który zestaw się zdecydować. Czy lepsza lampa UV czy LED :D

Hybrydy neonail

21 lip 2016 - 12:11:41

Mi narzeczony na urodziny zafundował taką już porządną ledową , ale jak wieźmiesz słabszą to poprostu dłużej potrzymasz pod lampą;)

Hybrydy neonail

11 sie 2016 - 09:12:52

Ja przekonuję się do Neonail. Miałam już kilka lakierów od nich, teraz testuję tą serię Termo. Kolor w Termo ma dwie wersje i to która jest obecna zależy od tego, jaka jest temperatura. Często widoczne są dwa kolorki delikatnie się przenikające i dające efekt ombre. BArdzo to fajnie wygląda, szczególnie teraz latem!

a lampę też mam LED - ja akurat zainwestowałam w tą 48W, więc działa ekspresowo. :)

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 3/5

Hybrydy neonail

26 sie 2016 - 09:48:01

z kolekcji Kazadi mam naked truth - najładniejszy beż, jaki kiedykolwiek miałam na paznokciach. Lubię delikatne kolory, a ten jest po prostu idealny! :)

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 1/5

Hybrydy neonail

29 sie 2016 - 09:56:03

Mam starter set premium i do tego osobno dokupuję lakiery, które mi się spodobają. :) Najbardziej lubię kolekcję Milady i Patrici Kazadi. Póki co moje hity to Wedding Princess i Naked Truth. :)

Hybrydy neonail

30 sie 2016 - 11:46:06

A czy te trzy kolorki - Lotus Flower, Pink Panther, Tiger Lily - na jednej ręce będą do siebie pasowały?


niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 4/5

Hybrydy neonail

14 wrz 2016 - 11:26:51

Wczoraj zamawiałam nowy kolor z kolekcji Kazadi i są teraz tańsze - za 29 zł! :) dopiero po zamówieniu się zorientowałam, że były za prawie 40 zł wcześneij. Muszę domówić jeszcze jeden! :)

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 4/5

Hybrydy neonail

17 wrz 2016 - 09:53:33

Swoją lampę mam ledową z EM nail. Dziala w porządku, dobrze utwardza. Koszt tez niczego sobie. Ale ja najpierw chodzilam do salonu, zeby sprawdzic czy hybrydy mi odpowiadają i czy moje delikatne paznokcie nie beda sie niszczyc po tym. Chociaz roznie to bywa z markami, ale po Em nail zadnych uczulen nie mam. Kolezankom robie czasem tez paznokietki i tez nic sie nie dzieje.

Hybrydy neonail

19 wrz 2016 - 13:29:20

Cytat
angel_nail
Wczoraj zamawiałam nowy kolor z kolekcji Kazadi i są teraz tańsze - za 29 zł! :) dopiero po zamówieniu się zorientowałam, że były za prawie 40 zł wcześneij. Muszę domówić jeszcze jeden! :)

A Malachite to dziś nawet za 25 zł jest! :) Jakaś promocja w tym tygodniu na te lakier - codziennie widzę, ze inny przeceniają.

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 3/5

Hybrydy neonail

20 wrz 2016 - 10:55:28

Cytat
tamarka88
Cytat
angel_nail
Wczoraj zamawiałam nowy kolor z kolekcji Kazadi i są teraz tańsze - za 29 zł! :) dopiero po zamówieniu się zorientowałam, że były za prawie 40 zł wcześneij. Muszę domówić jeszcze jeden! :)

A Malachite to dziś nawet za 25 zł jest! :) Jakaś promocja w tym tygodniu na te lakier - codziennie widzę, ze inny przeceniają.

to dobra cena teraz jest - jak ja zamawiałam były za 35 zł...

A czy któraś poleci jakiś fajny odcień szarości z NN?

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 1/5

Hybrydy neonail

14 paź 2016 - 08:54:07

Z szarości to silver grey zobacz i cloudless sky - ten drugie szczególnie lubię. :)

A czy ktoś może doradzić - lepszy efekt wychodzi z pyłkiem chrome czy moonlight? Jakie macie doświadczenia? :) Na zdjeciach jeden i drugi mi się podoba ale póki co jeden mogę kupić...

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 4/5

Hybrydy neonail

17 paź 2016 - 14:45:56

@olgameg - zobacz u Katosu - ona połączyła obydwa pyłki i wyszło mega! :) na imprezę na Halloween cos podobnego chcę zrobić. :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ulubione kolory - lakiery NeoNail