Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 109
Ostrzeżenia: 6/5

Hybrydy neonail

17 paź 2016 - 16:38:13

Najmocniejsze hybrydy ma new nails.
Tygodnie świętego spokoju, z płytką w idealnym stanie.
Pewnie, że coś takiego wymaga pracy, ale wszystko jest do zrobienia.
Efektu nie osiągniecie natychmiast.

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 4/5

Hybrydy neonail

20 paź 2016 - 14:28:27

Cytat
hipera
Najmocniejsze hybrydy ma new nails.
Tygodnie świętego spokoju, z płytką w idealnym stanie.
Pewnie, że coś takiego wymaga pracy, ale wszystko jest do zrobienia.
Efektu nie osiągniecie natychmiast.

a jakich jeszcze marek próbowałaś, że tak piszesz? :) Mi neonailem trzyma się 3 tygodnie - dłuższy czas nie ma sensu bo odrosty rzucają się w oczy.

A o jakim efekcie mowisz, że nie osiagniesz go natychmiast? Bo hybryda od razu jest widoczna. :)

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 3/5

Hybrydy neonail

28 paź 2016 - 20:13:16

a jak sprawują się te termiczne - na stałe są dwa kolory czy tylko jak się gdzieś ręke wsadzi?

zweryfikowana
Posty: 304
Ostrzeżenia: 1/5

Hybrydy neonail

28 paź 2016 - 21:18:43

Ja kupowałam kiedyś neonail, ale bardzo się zraziłam. Raz-kolory, których na bieżąco nie używałam były do wywalenia po dwóch miesiącach-zrobił się jeden wielki glut.. Dwa- bardzo szybko mi odchodzą od paznokci, przy Indigo ani Gelishu nie było takich problemów bo i po 2-3 miesiące(stópki) mogłam nosić i nic się nie działo. Po trzecie, bardzo często odpryskiwały i musiałam naprawiać. Niestety u mnie się nie sprawdził neo, z doświadczenia mogę polecić Indigo, ale to dla bardziej doświadczonych dziewczyn bo trzeba się umiejętnie obchodzić i znać pewne procedury, żeby wyczarować z nich cuda ;)

Cytat
mandarynka888
a jak sprawują się te termiczne - na stałe są dwa kolory czy tylko jak się gdzieś ręke wsadzi?

Jak nazwa wskazuje- przy zmianie temperatury oddziaływania na emalie :) Właśnie jak wsadzisz rękę pod wodę o innej niż panująca temperaturze, przy wyjściu na zimne powietrze, przy zakładaniu rękawiczek, przy ogrzewaniu samochodowemu etc ;)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-28 21:20 przez wilczek_jagody.

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 1/5

Hybrydy neonail

03 lis 2016 - 14:53:34

Cytat
mandarynka888
a jak sprawują się te termiczne - na stałe są dwa kolory czy tylko jak się gdzieś ręke wsadzi?

kolory nie są na stałe - jak jest cieplej to są jaśniejsze, jak zimniej ciemne. jeśli masz z natury ciepłe ręce to często wychodzi efekt ombre - dół jest jasny, góra zmienia kolor. :) Latem używałam twisted pink i fajnie to wyglądało.

niezweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 4/5

Hybrydy neonail

13 gru 2016 - 10:06:30

Mam pytanie - czy ktoś ma taki zestaw:

http://www.neonail.pl/katalog/prezenty/5345-zestaw-lakierow-hybrydowych-mysterious-beauty.html ??

Chcę spróbować lakierów NEonail i zastanawiam się nad zakupem.

Hybrydy neonail

13 gru 2016 - 15:28:44

Lakiery neonail są jednymi z najlepszych lakierów na rynku. Są łatwe w nakładaniu i nie niszczą płytki paznokcia. Więc można ich bez obaw często używać.

niezweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 4/5

Hybrydy neonail

14 gru 2016 - 12:58:43

Cytat
mikee888
Lakiery neonail są jednymi z najlepszych lakierów na rynku. Są łatwe w nakładaniu i nie niszczą płytki paznokcia. Więc można ich bez obaw często używać.

aż tak często to nie trzeba - z tego, co czytałam, to 3 tygodnie się trzymają. :)

niezweryfikowana
Posty: 24
Ostrzeżenia: 2/5

Hybrydy neonail

06 mar 2017 - 11:48:48

wszystko zależy jak komu szybko paznokcie rosną. Ja max przetrzymałam moje hybrydy z nn 1,5 miesiąca i się trzymały, ale odrost straszył, więc trzeba było zdjąć. :)

Hybrydy neonail

27 mar 2017 - 12:38:09

Testowałam i u mnie się sprawdza :)

niezweryfikowana
Posty: 24
Ostrzeżenia: 2/5

Hybrydy neonail

05 kwi 2017 - 13:06:23

ja mam ten startowy nn i bardzo fajna opcja do domowego robienia hybryd. W zestawie masz wszystkie preparaty potrzebne do robienia paznokci. :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Paznokcie żelowe Dolce nails