Obecnie rozmawiamy o:

produkty do domu online

gorący temat

regularne posiłki

32 minut temu

dieta organizacja

46 minut temu

przestrzeganie diety

godzinę temu

zalety diety pudełkowej

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kurs Stylizacji Paznokci

22 cze 2016 - 13:04:41

Witam, chciałabym się udać na kurs stylizacji paznokci.

Paznokcie żelowe + forma i paznokcie hybrydowe, wzorki.

Kurs taki kosztuje 800 zł / 20 godzin - indywidualnie.

Czy któraś z Was była na takim kursie, czy to pomaga ?

Robię paznokcie po rodzinie póki co i moim koleżanką.

Dziękuje za odpowiedź.

Kurs Stylizacji Paznokci

27 cze 2016 - 14:48:29

Dziewczyny mam pytanie co do wyboru szkoły kosmetycznej. Trochę się waham czy szkoła, czy może wybrać kursy. Sama sobie trochę dłubię w domu to paznokcie, to jakaś henna i wiem że to chcę robić ale szkoła jest jak dla mnie masakrycznym wydatkiem.... Sporo na forach internetowych jest informacji o Centrum Szkoleniowym Corio w Poznaiu (www.coriocs.pl) ....i jestem ciekawa czy może ktoś z was był na szkoleniu w tej placówce?

Kurs Stylizacji Paznokci

01 sie 2016 - 15:09:47

@sanderka1902 20 godzin indywidualnych na pewno da Ci jakąs wiedze, wskazówki i nowe umiejętności jednak cudów bym nie oczekiwała. Może znajdź po prostu dobrą nauczycielkę?

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Kurs Stylizacji Paznokci

05 sie 2016 - 16:01:13

Jakby ktoś chciał zrobić kurs paznokci to fajnie prezentuje się Delta Edukacja. Mają Kurs Manikiurzystki, Pedikiurzystki, Przedłużanie paznokci oraz Przedłużania Rzęs a nawet Wizaż ;) Ja się wybieram na Kurs Masażu Bańką Chińską :)

Kurs Stylizacji Paznokci

28 paź 2021 - 17:24:17

Dziewczyny, może te szkolenia was zainteresują https://allepaznokcie.pl/pl/c/AKADEMIA/6495?preview=true sama byłam na jednym póki co (na szkoleniu instruktorskim z panią Gosią Kruś), ale mogę serdecznie polecić.

Kurs Stylizacji Paznokci

29 paź 2021 - 16:49:56

Według mnie warto udać się na taki kurs. Teraz branża beauty przeżywa swój rozkwit, a ceny usług kosmetycznych stale rosną.
Ja osobiście mogę polecić kursy Manicure hybrydowe w Cosinusie. Zajęcia obywają się w małych grupach i trwają po 8 godzin, więc można przyswoić naprawdę dużo wiedzy, a do tego otrzymać zaświadczenie MEN.

Kurs Stylizacji Paznokci

14 wrz 2022 - 10:25:27

Szukasz dobrego kursu paznokci - polecam Ci zapoznać się z artykułem i ofertą https://zoozool.pl/kurs-paznokci/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Hybrydy neonail