Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 579
Ostrzeżenia: 1/5

Hybryda w domu

19 maj 2016 - 08:22:10

Witajcie. Wiem ze byly juz takie i podobne watki-oczywiscie przeczytalam wszystkie(zebyscie mnie nie odsylaly do czytania).
Jaki kupic zesraw do manicuru hybrydowego do uzytku domowego?? Czy gotowe zestawy sa takie kiepskie? Co polecacie? Moze macie jakies gotowe propozycje?
Mam jeszcze pytanie odnosnie bazy jaka jest dobra (oprocz semilaca!) ??
I czy mozna laczyc baze z lakierami z innej firmy? Jesli tak to jakie zestawy bazy+lakieru macie przetestowane?
Z gory dziekuje za odpowiedzi. Kazda rada bedzie cenna:)

Nikt sie nie wypowie??

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-20 07:10 przez klaudysia21.

niezweryfikowana
Posty: 44
Ostrzeżenia: 5/5

Hybryda w domu

25 maj 2016 - 00:03:51

ja na temat sposobów Ci niewiele powiem, ale ja chodzę do przyjaciółki i ona robi mi lakierami z Makear, nowa firma i zaczęła ją testować na mnie, teraz robi klientkom z tego co mówiła. Ale hybrydy bardzo lubię ogólnie, niesamowicie wygodne, a ja nie lubię co drugi dzień bawić się z paznokciami

Hybryda w domu

25 maj 2016 - 09:31:33

Ja niestety tez nie pomogę bo stosuje tylko SEMILAC , choc zastanawia mnie czemu nie SEMILAC wlasnie? :) moim zdanie swietna marka :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-25 09:32 przez czokoszok1992.

zweryfikowana
Posty: 579
Ostrzeżenia: 1/5

Hybryda w domu

27 maj 2016 - 08:52:50

A czy laczylas baze semilac z lakierami z innej firmy?

niezweryfikowana
Posty: 240
Ostrzeżenia: 5/5

Hybryda w domu

27 maj 2016 - 09:57:25

Ja miałam w planach zamówić zestaw startowy z firmy EM NAIL a 120 zł ale się waham. Zamówię zestaw a lakiery okażą się do bani i pieniądze pójdą w błoto.
Zastanawiałam się nad 2 opcją czyli zamówieniem na allegro lampy UV oraz tych wszystkich gadżetów typu waciki, bloczek, pilnik, cleaner, aceton a same lakiery i bazy z firmy NEO NAIL lub SEMILAC tak żeby przetestować z różnych firmy.

A wy co myślicie? Lepiej zainwestować w gotowy zestaw z danej firmy czy samemu taki stworzyć ?

niezweryfikowana
Posty: 44
Ostrzeżenia: 5/5

Hybryda w domu

31 lip 2016 - 23:01:05

Ja radzę stworzyć samemu. Nie przeszkadza przecież co raz zmieniać lakiery, a w ten sposób sprawdzisz, które tak naprawdę są najlepsze.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

paznokcie hybrydowe