Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hybrydy SEMILAC opinie

21 mar 2019 - 20:48:28

Ja uwielbiam! Ogromna paleta kolorów. Na stronie podpowiedzi "co z czym". Proste w samodzielnym użyciu i długo się trzymają.
Semilac z marek to mój "top" ;)

Hybrydy SEMILAC opinie

28 mar 2019 - 09:48:40

Ja co prawda nie używam ich samodzielnie, bo chodzę do kosmetyczki, ale totalnie jestem semigirl ;) Od kiedy mają też ofertę makijażową, to też używam i baaaardzo doceniam za jakość :)

Ja od lat robię sobie hybrydy Semilaca i przysięgam, że nigdy mi się nic nie stało ani nie byłam niezadowolona z efektu. Wydaje mi się, że to kwestia tego, żeby manucure był po prostu dobrze wykonany, a nie ma mowy ani o jakiś uczuleniach, odpryskach czy czymś takim. Podstwa, to wiedzieć jak się powinno takie paznokcie robić.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-03-28 15:38 przez Kapple.

Hybrydy SEMILAC opinie

04 kwi 2019 - 23:37:05

Wiecie co, przyznam, że albo trafiam na jakieś felerne buteleczki albo ja nie potrafię robić paznokci ale ciągle odpadają po tygodniu...

Hybrydy SEMILAC opinie

07 maj 2019 - 10:08:05

czesc wam drogie panie

Hybrydy SEMILAC opinie

15 maj 2019 - 15:46:39

Według mnie te lakiery są super. Mani trzyma się ładnie co najmniej 3 tyg (mam wrażenie, że byłby ok jeszcze dłużej, ale po prostu odrost...). Bez wahania polecam. Teraz czaję się na te nowe kolory z kolekcji All in my hands :D



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-05-24 14:46 przez Natka_krol.

Hybrydy SEMILAC opinie

19 lip 2019 - 11:35:44

ja bardzo lubię ich produkty :) ale np moją siostrę uczulaja

Hybrydy SEMILAC opinie

16 wrz 2019 - 21:12:18

Mam zestaw startowy i co jakiś czas dokupuję nową buteleczkę i jak na razie jestem zadowolona. A teraz mam od nich extend 5w1 i to jest dla mnie hit ułatwiający mega życie. Czasem eksperymentuję z jakims taniochem z biedronki ale nie wytrzymują tak długo.

Hybrydy SEMILAC opinie

18 wrz 2019 - 22:06:11

Od jakiegoś czasu już używam i jestem zadowolona

niezweryfikowana
Posty: 52
Ostrzeżenia: 1/5

Hybrydy SEMILAC opinie

10 paź 2019 - 01:02:01

Cytat
saniii94
Mam zestaw startowy i co jakiś czas dokupuję nową buteleczkę i jak na razie jestem zadowolona. A teraz mam od nich extend 5w1 i to jest dla mnie hit ułatwiający mega życie. Czasem eksperymentuję z jakims taniochem z biedronki ale nie wytrzymują tak długo.

Też mega lubię extend, aż szkoda że jest tylko w 3 kolorach ;D

Hybrydy SEMILAC opinie

22 paź 2019 - 22:09:48

Cytat
lidka_paluszkiewicz

Też mega lubię extend, aż szkoda że jest tylko w 3 kolorach ;D

Dokładnie ! też jestem fanką ale mogli by jakieś kolorki dorobić ;)

Hybrydy SEMILAC opinie

14 lis 2019 - 22:25:23

Cytat
lidka_paluszkiewicz

Też mega lubię extend, aż szkoda że jest tylko w 3 kolorach ;D

Chyba jest dość popularny ten Extend więc może w końcu się doczekamy nowych kolorków :D

Hybrydy SEMILAC opinie

25 lis 2019 - 22:44:54

A czy ma ktoś nowe kolory świąteczne z Semi? Jak na paznokciach wyglądają? bo na zdjęciu mi się podoba ale zdjęcie pewnie nie oddaje... Zastanawiam się nad czerwienią All I want

niezweryfikowana
Posty: 52
Ostrzeżenia: 1/5

Hybrydy SEMILAC opinie

29 lis 2019 - 22:18:38

Cytat
jusiawarda
A czy ma ktoś nowe kolory świąteczne z Semi? Jak na paznokciach wyglądają? bo na zdjęciu mi się podoba ale zdjęcie pewnie nie oddaje... Zastanawiam się nad czerwienią All I want

Ja zamówiłam Last Christmas ale jeszcze nie mam ;) Znaleziony wzornik

Hybrydy SEMILAC opinie

16 gru 2019 - 13:31:43

Mam zestaw z semi, paznokcie robię sama i jestem zadowolona z tej firmy. Ceny nie są wcale jakieś super wysokie zwłaszcza że często są jakieś promocje, np teraz jest kalendarz adwentowy i każdego dnia jest promocja na coś innego, ja akurat wyczaiłam jednego dnia Girl on Fire więc od razu zabrałam zwłaszcza że i tak chciałam zestaw prezentowy dla siostry wziąć :) Dzisiaj widziałam Platinum Light Gold -25% jakby ktoś na święta szukał świecidełek ;)

Hybrydy SEMILAC opinie

19 gru 2019 - 13:51:33

Też codziennie sprawdzam kalendarz semi, miałam nadzieję że ten świąteczny All I Want wejdzie... Albo coś podobnego z brokatem... jeszcze kilka dni zostało to może ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaka lampę kupić?