Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

polecany dentysta

53 minut temu

elektryka sklep

59 minut temu

wakacje last minute

godzinę temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hybrydy SEMILAC opinie

21 mar 2019 - 20:48:28

Ja uwielbiam! Ogromna paleta kolorów. Na stronie podpowiedzi "co z czym". Proste w samodzielnym użyciu i długo się trzymają.
Semilac z marek to mój "top" ;)

Hybrydy SEMILAC opinie

28 mar 2019 - 09:48:40

Ja co prawda nie używam ich samodzielnie, bo chodzę do kosmetyczki, ale totalnie jestem semigirl ;) Od kiedy mają też ofertę makijażową, to też używam i baaaardzo doceniam za jakość :)

Ja od lat robię sobie hybrydy Semilaca i przysięgam, że nigdy mi się nic nie stało ani nie byłam niezadowolona z efektu. Wydaje mi się, że to kwestia tego, żeby manucure był po prostu dobrze wykonany, a nie ma mowy ani o jakiś uczuleniach, odpryskach czy czymś takim. Podstwa, to wiedzieć jak się powinno takie paznokcie robić.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-03-28 15:38 przez Kapple.

Hybrydy SEMILAC opinie

04 kwi 2019 - 23:37:05

Wiecie co, przyznam, że albo trafiam na jakieś felerne buteleczki albo ja nie potrafię robić paznokci ale ciągle odpadają po tygodniu...

Hybrydy SEMILAC opinie

07 maj 2019 - 10:08:05

czesc wam drogie panie

Hybrydy SEMILAC opinie

15 maj 2019 - 15:46:39

Według mnie te lakiery są super. Mani trzyma się ładnie co najmniej 3 tyg (mam wrażenie, że byłby ok jeszcze dłużej, ale po prostu odrost...). Bez wahania polecam. Teraz czaję się na te nowe kolory z kolekcji All in my hands :D



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-05-24 14:46 przez Natka_krol.

Hybrydy SEMILAC opinie

19 lip 2019 - 11:35:44

ja bardzo lubię ich produkty :) ale np moją siostrę uczulaja

Hybrydy SEMILAC opinie

16 wrz 2019 - 21:12:18

Mam zestaw startowy i co jakiś czas dokupuję nową buteleczkę i jak na razie jestem zadowolona. A teraz mam od nich extend 5w1 i to jest dla mnie hit ułatwiający mega życie. Czasem eksperymentuję z jakims taniochem z biedronki ale nie wytrzymują tak długo.

Hybrydy SEMILAC opinie

18 wrz 2019 - 22:06:11

Od jakiegoś czasu już używam i jestem zadowolona

niezweryfikowana
Posty: 52
Ostrzeżenia: 1/5

Hybrydy SEMILAC opinie

10 paź 2019 - 01:02:01

Cytat
saniii94
Mam zestaw startowy i co jakiś czas dokupuję nową buteleczkę i jak na razie jestem zadowolona. A teraz mam od nich extend 5w1 i to jest dla mnie hit ułatwiający mega życie. Czasem eksperymentuję z jakims taniochem z biedronki ale nie wytrzymują tak długo.

Też mega lubię extend, aż szkoda że jest tylko w 3 kolorach ;D

Hybrydy SEMILAC opinie

22 paź 2019 - 22:09:48

Cytat
lidka_paluszkiewicz

Też mega lubię extend, aż szkoda że jest tylko w 3 kolorach ;D

Dokładnie ! też jestem fanką ale mogli by jakieś kolorki dorobić ;)

Hybrydy SEMILAC opinie

14 lis 2019 - 22:25:23

Cytat
lidka_paluszkiewicz

Też mega lubię extend, aż szkoda że jest tylko w 3 kolorach ;D

Chyba jest dość popularny ten Extend więc może w końcu się doczekamy nowych kolorków :D

Hybrydy SEMILAC opinie

25 lis 2019 - 22:44:54

A czy ma ktoś nowe kolory świąteczne z Semi? Jak na paznokciach wyglądają? bo na zdjęciu mi się podoba ale zdjęcie pewnie nie oddaje... Zastanawiam się nad czerwienią All I want

niezweryfikowana
Posty: 52
Ostrzeżenia: 1/5

Hybrydy SEMILAC opinie

29 lis 2019 - 22:18:38

Cytat
jusiawarda
A czy ma ktoś nowe kolory świąteczne z Semi? Jak na paznokciach wyglądają? bo na zdjęciu mi się podoba ale zdjęcie pewnie nie oddaje... Zastanawiam się nad czerwienią All I want

Ja zamówiłam Last Christmas ale jeszcze nie mam ;) Znaleziony wzornik

Hybrydy SEMILAC opinie

16 gru 2019 - 13:31:43

Mam zestaw z semi, paznokcie robię sama i jestem zadowolona z tej firmy. Ceny nie są wcale jakieś super wysokie zwłaszcza że często są jakieś promocje, np teraz jest kalendarz adwentowy i każdego dnia jest promocja na coś innego, ja akurat wyczaiłam jednego dnia Girl on Fire więc od razu zabrałam zwłaszcza że i tak chciałam zestaw prezentowy dla siostry wziąć :) Dzisiaj widziałam Platinum Light Gold -25% jakby ktoś na święta szukał świecidełek ;)

Hybrydy SEMILAC opinie

19 gru 2019 - 13:51:33

Też codziennie sprawdzam kalendarz semi, miałam nadzieję że ten świąteczny All I Want wejdzie... Albo coś podobnego z brokatem... jeszcze kilka dni zostało to może ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaka lampę kupić?