Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 44
Ostrzeżenia: 5/5

Hybrydy SEMILAC opinie

17 sie 2016 - 00:40:30

no to mi pękał po bokach po drugim dniu, osobiście nie polecam

Hybrydy SEMILAC opinie

17 sie 2016 - 00:59:34

używam i jestem bardzo zadowolona
zmieniałam kolor lub nakładałam nowy tylko wtedy gdy już paznokcie miały odrost
zero odprysków

niezweryfikowana
Posty: 24
Ostrzeżenia: 2/5

Hybrydy SEMILAC opinie

27 kwi 2017 - 13:16:40

ja ze względu na to, że moje ulubione kolory są w Neonail używam tylko od nich lakierów i super się sprawdzają

Hybrydy SEMILAC opinie

27 kwi 2017 - 13:33:10

najlepiej u źródła semilac .pl ja sama tam zamawiałam i pierwszy zestaw tam jest 5 mini lakierów:) jak dla mnie lakiery powinny być połowę mniejsze i połowę tańsze:)bo jak wiadomo każda z nas lubi zmieniać kolory:)

Hybrydy SEMILAC opinie

27 kwi 2017 - 15:43:49

używam tych lakierów już od dobrych kilku miesięcy i polecam:) spokojnie wytrzymują miesiąc na moich paznokciach, nic się z nimi nie dzieje :P polecam zamawiać na ich stronie bo wtedy to pewniaki i darmowa przesyłka :) jeśli chodzi o kolory to myśle że każda znajdzie te swoje ulubione, bo jest ich sporo i ciągle wypuszczają coś nowego :) polecam również baze i top z tej firmy :P tylko nie zamawiaj tej bazy witaminowej bo to bubel podobno i lakiery się na niej nie trzymają :)

Hybrydy SEMILAC opinie

27 kwi 2017 - 20:06:31

używam tych hybryd juz od roku i są super:)! (nie zauwazayłam u siebie zadnych objawów uczulenia, ale jak mozna pczytac - niektorym się zdarza;/ )
bardzo dobrze się nakładają, nie spływaja po bokach podczas aplikacji jak maja to do siebie tansze hybrydy ( przez co spokojnie mozna pomalowac wszytkie paznokcie i jeszcze dłuuugo poprawiac i nic się nie niszczy :)
kolory bardzo intensywne i soczyste ;))
trzymaja się do następnej aplikajci :) przyznam, ze zdarza mi sie nawet miesiac ;]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-27 20:07 przez DidYouKnow.

niezweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 2/5

Hybrydy SEMILAC opinie

28 lip 2017 - 20:30:27

Ja używam hybryd z Makear i te mogę polecić. Są mega trwałe, trzymają do 6 tygodni bez odprysków. Mają ładne intensywne kolory, dobrze się kładą i nie uczulają ;)

Hybrydy SEMILAC opinie

28 sie 2017 - 17:52:42

Ja różne miałam. Semilac nie robił mi nic złego, nawet się trzyma.

Hybrydy SEMILAC opinie

29 paź 2017 - 20:17:46

Mi bardziej pasują hybrydy z Makear, są dużo bardziej wytrzymałe i większy wybór odcieni. Swoją droga to pierwsza firma która mnie nie uczula :)

Hybrydy SEMILAC opinie

07 lis 2017 - 09:04:04

Hybrydy super się trzymają, ale po 3 msc dostałam uczulenia i już nie używam

niezweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 2/5

Hybrydy SEMILAC opinie

23 lis 2017 - 08:38:57

Mi się bardzo dobrze trzymały, jakość super ale dostałam alergii :( i zestaw poszedł w świat

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Hybrydy SEMILAC opinie

05 paź 2018 - 17:29:16

semilac jest spoko :)

Hybrydy SEMILAC opinie

05 paź 2018 - 18:46:53

jak dla mnie zniszczone płytki .
skończyłam z malowaniem , na stan obecny wogóle nie maluje paznokci .hi

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Hybrydy SEMILAC opinie

05 paź 2018 - 19:49:12

Ja sobie chwalę, trzymają się dobrze, nie mam uczulenia, nie odpadają, a jedyny minus to odrastanie:)


niezweryfikowana
Posty: 52
Ostrzeżenia: 1/5

Hybrydy SEMILAC opinie

20 mar 2019 - 15:50:45

ja korzystam tylko z semillac. Maja mega duzo kolorow i ich lakiery sie dlugo trzymaja. Na ich produktach nauczylam sie robic paznokcie - maja fajne tutoriale na yt.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Który kolor dla Panny Młodej?