Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

28 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hybrydy SEMILAC opinie

05 kwi 2016 - 14:14:06

Dziewczyny, chodzi za mną od pewnego czasu zakup hybryd Semilac ale opinie na innych forach są podzielone, choć z przewagą tych pozytywnych.
Miałyście lakiery semilac na paznokciach?
jak z kolorami? jak długo się trzymają? nie odpryskują?
używałam innych firm i bywało różnie, semilac poleciła mi kosmetyczka u której kiedyś robiłam paznokcie. Doradźcie, pokażcie je na paznokciach jeśli macie!

Hybrydy SEMILAC opinie

06 kwi 2016 - 11:18:07

u mnie trzymały się bardzo długo, właściwie aż mi się znudziły i zmieniłam na inny kolor :)

Hybrydy SEMILAC opinie

08 kwi 2016 - 13:31:15

naprawdę żadna z was nie stosowała???

zweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 1/5

Hybrydy SEMILAC opinie

08 kwi 2016 - 13:40:49

U mnie również trzymają bardzo długo, właściwie tak jak koleżanka wyżej aż mi sie nie znudziły :) nie odpryskują, kolory tez bardzo ładne, pozdrawiam.

Hybrydy SEMILAC opinie

08 kwi 2016 - 14:42:36

U mnie również trzymają się bardzo długo - nawet miesiąc bez odprysków, a wykonuję prace domowe, w ogrodzie, itp. bez rękawiczek. Hybrydy Mollon czy Shellac nie dorównują Semilacowi. Tu link, gdzie pokazywane są stylizacje paznokci Semilac oraz wrzucane zdjęcia kilkutygodniowych hybryd Semilac: https://www.facebook.com/HybrydyHybrydkiHybrydeczki/?fref=ts

Hybrydy SEMILAC opinie

14 kwi 2016 - 10:31:57

a jak byście je porównały do innych firm?

Hybrydy SEMILAC opinie

14 maj 2016 - 00:41:41

Ja nie mam porównania, bo od początku używam tylko semilaca, ale myślę, że to dobry wybór, szczerze polecam.

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 5/5

Hybrydy SEMILAC opinie

15 maj 2016 - 23:19:31

Kiedy chodziłam do kosmetyczek co jakiś czas i one używały róznych lakierów, więc mam porównanie. Ale odkąd robie sama w domu używam tylko Semilac. Ogólnie są jakościowo dobre, a nie koszują majątku. Można sobie spokojnie pozwolić na kupienie kulku kolorów żeby mieć fajne fantazje na paznokciach ;) Też czytałam podzielone opinie o nich ale jak dla mnie są w porządku.

Hybrydy SEMILAC opinie

16 maj 2016 - 12:53:53

Cytat
MickyMK
Kiedy chodziłam do kosmetyczek co jakiś czas i one używały róznych lakierów, więc mam porównanie. Ale odkąd robie sama w domu używam tylko Semilac. Ogólnie są jakościowo dobre, a nie koszują majątku. Można sobie spokojnie pozwolić na kupienie kulku kolorów żeby mieć fajne fantazje na paznokciach ;) Też czytałam podzielone opinie o nich ale jak dla mnie są w porządku.

a jaka jest ich cena i gdzie warto kupowac?

niezweryfikowana
Posty: 86
Ostrzeżenia: 2/5

Hybrydy SEMILAC opinie

19 maj 2016 - 17:29:52

słyszałam o nich w samych superlatywach, sama się do nich przymierzam.

niezweryfikowana
Posty: 44
Ostrzeżenia: 5/5

Hybrydy SEMILAC opinie

29 maj 2016 - 23:31:48

ja miałam kiedyś, ale teraz zmieniłam na Makear, mam neonowy i idę zrobić jutro do koleżanki. Ciekawa jestem efektu bo w sumie nie miewam takich jaskrawych kolorów na paznokciach :D

Hybrydy SEMILAC opinie

01 cze 2016 - 00:46:02

Już od dość długiego czasu jestem zwolenniczką semilaca. Teraz jeszcze można wejść na http://www.semilacworld.com i pobrać sobie świetny magazyn gdzie są zamieszczone kody rabatowe, wywiady z gwiazdami. Magazyn jest dokładny do zamówień, lub można pobrać w wersji PDF naprawę polecam :-) Albo http://semilacfun.com czekają różne quizy i nie tylko:D

Hybrydy SEMILAC opinie

02 cze 2016 - 23:47:29

Które kolory są waszymi ulubionymi?

Hybrydy SEMILAC opinie

15 cze 2016 - 00:58:16

Ja juz mam kilkanaście sztuk ale teraz chciałabym zebrać sobie na lato tą kolekcje Semilac Tropical Drinks bardzo mi się podoba, taka super paleta kolorów:-)

niezweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 2/5

Hybrydy SEMILAC opinie

29 cze 2016 - 23:45:52

Ja używam Semilaców i jestem zadowolona. Nie odpryskuje, na moich paznokciach trzymają się około dwa tygodnie, ale to ze względu na to, że bardzo szybko rosną :) Są trwałe i mają piękne kolory.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zrób to sama! Czyli moje poradniki:)