Obecnie rozmawiamy o:

transport i spedycja

gorący temat

regularne posiłki

34 minut temu

dieta organizacja

48 minut temu

przestrzeganie diety

godzinę temu

zalety diety pudełkowej

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Manicure HYBRYDOWY pytanie

01 kwi 2016 - 13:51:48

Hej dziewczyny !
Mam pytanie do tych dziewczyn , które robią sobie hybrydę
Czy robicie ja w salonach czy kupiłyście własną lampę+ zestaw do hybrydy(lakiety, patyczki, itd ,itd) i robicie same w domu ?

niezweryfikowana
Posty: 87
Ostrzeżenia: 2/5

Manicure HYBRYDOWY pytanie

26 kwi 2016 - 10:17:51

hej , ja stwierdziłam jakiś czas temu i sama zacznę sobie robić paznokcie. Robiłam jakiś czas w salonie ale troche za dużo mnie to wychodziło . Jesli masz ,zę tak powiem ku temu talent , lubisz sobie malowac paznokcie itd , to spoko .jeżeli sama będziesz chciałą sobie robić hybrydy to zlakierów polecam Ci makear , te lakiery dopiro co weszły do polski. Jak lubisz eksperymentować z paleta kolorów to te będą odpowiednie dla Ciebie ;)

niezweryfikowana
Posty: 44
Ostrzeżenia: 5/5

Manicure HYBRYDOWY pytanie

14 maj 2016 - 00:23:45

ja ostatnio też natknęłam się na Makear i jestem zadowolona. Wprawdzie zawsze chodziłam do przyjaciółki, która ma lampę i ona mi robiła ze swoich materiałów, ale jak przyniosłam jej te co sama kupiłam, stwierdziła, że są bardzo dobre i sama kupi. Ja w tej sytuacji mam zaufaną osobę i samej mi by się chyba nie chciało robić...

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 5/5

Manicure HYBRYDOWY pytanie

15 maj 2016 - 23:22:01

Mnie szkoda bylo już kasy na płacenie. Mimo, że robiłam u znjaomej kosmetyczki to jednak koszt jest. Za zestaw zapłaciłam tyle co za 2-3 wizyty, a starcza mi już przez rok. Co jakiś czas jedynie dokupuje lakier jak mi się jakiś nowy kolor spodoba :) Zestaw mam Semilac i w nim lampa była w zestawie.

niezweryfikowana
Posty: 44
Ostrzeżenia: 5/5

Manicure HYBRYDOWY pytanie

25 maj 2016 - 00:00:48

a ile kosztuje taki zestaw?

Manicure HYBRYDOWY pytanie

28 maj 2016 - 17:09:51

no faktycznie, mieć w domu zestaw do hybrydy to koszt się zwraca...ja kupiłam także lampy, lakiery MakeAr - kolory mają super a i trwałe są! siadzasz w domu i malujesz :) nie jest to wielka filozofia :)

niezweryfikowana
Posty: 44
Ostrzeżenia: 5/5

Manicure HYBRYDOWY pytanie

28 maj 2016 - 19:28:55

A Makear nie nie ma akcesoriów co nie? O ich lakierach bardzo dużo pozytywnego słyszałam i już nawet wybrałam z Neonów, ale chyba zestawów z lampami i innymi rzeczami nie mają w ofercie?
hm to może faktycznie się zastanowię nad tą lampą...

Manicure HYBRYDOWY pytanie

28 maj 2016 - 22:13:30

Ja tez mam lakiery Semilac i jestem bardzo zadowolona. Lampe kupilam uv nie led, najzwyklejsza i jak dla mnie jest wystarczajaca. Paznokcie maluje sie lepiej niz zwyklymi lakierami bo hybrydowe nie zasychaja. Na poczatek kupilam niezbedne akcesoria, platki bezpylowe, cleaner, aceton, baze, top, i 2 lakiery a z czasem uzupelhialam kolecje o kolejne kolory, kopytko, syrenke, pedzelki, sonde itp. Dla mnie, mamy prawie polrocznego szkraba to super wygoda bo nie musze umawiac sie na wizyte, dojezdzac, zastanawiac sie czy bede miala z kim zostawic sdziecko, tylko czekam az mala zasnie i godzinka w zupelnosci mi wystarczy na manicure :-)

Manicure HYBRYDOWY pytanie

28 maj 2016 - 23:09:26

Polecam Hybrydę MISTERO MILANO Włoskiej firmy.
kolory są śliczne. Pracuje na tym produkcie.

Polecam

niezweryfikowana
Posty: 44
Ostrzeżenia: 5/5

Manicure HYBRYDOWY pytanie

29 maj 2016 - 23:29:13

Mi przyszedł dziś ten lakier neonowy z MakeAR i jutro idę do koleżanki, zeby mi zrobiła. Przy okazji porozmawiam co i jak z tą lampą. Ciekawa jestem co ile trzeba wymieniać żarówki (czy co tam jest w środku)?

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 5/5

Manicure HYBRYDOWY pytanie

14 cze 2016 - 21:20:32

Cytat
Kat_Kat_Kat
a ile kosztuje taki zestaw?

Wszystko zalezy co wybierasz. Sa zestawy Semilac za 100zł, które są zestawami startowymi pierwszego kroku, ale są tez takie bardziej rozbudowane i wtedy są droższe. Chyba tu kwestia czy chcesz potem osobno sobie dokupywac, czy wolisz kupić w zestawie raz a porządnie.

Manicure HYBRYDOWY pytanie

14 cze 2016 - 21:24:49

Ja dostałam zestaw z Semilac i robię sama sobie ;))

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

Manicure HYBRYDOWY pytanie

17 cze 2016 - 17:37:37

Podziwiam Was dziewczyny, że robicie to same. Mi nigdy nie wychodzi równo i nie umiem radzić sobie ze skórkami. Czasem udaje się trafić na spore zniżki. Poznałam różne dziewczyny robiące na paznokciach najróżniejsze cuda.
Np. takie małe dzieło sztuki:





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-26 21:05 przez moderator.

Manicure HYBRYDOWY pytanie

28 cze 2016 - 00:56:38

ja zainwestowałam w zestaw startowy z neonail i robie sama w domu :) to nic trudnego :)

niezweryfikowana
Posty: 44
Ostrzeżenia: 5/5

Manicure HYBRYDOWY pytanie

29 cze 2016 - 22:36:44

Pelplina piękne :o ale te kształty sama robiłaś czy jakieś naklejki czy coś masz?
no piękne! :o
aż powiem Ci, że mam większą motywację do zabawy z tymi moimi lakierami :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Hybrydy SEMILAC opinie