Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hybryda czy klasyka?

10 lis 2015 - 15:52:58

Wsty sie troche przyznac ale nigdy nie byłam w salonie na manicure i chciałabym spróbować jednak nie moge sie zdecydować czy lepiej wybrac klasyczny czy hybrydowy. Mógłby ktos wyjasnic tak w dużym skrócie różnice? Moja mam poszła do salonu www.katlejadayspa.pl na manicure hybrydowy i wygląda to bardzo fajnie jednak niektóre koleanki odradzają mi go ze względu na łamliwe paznokcie. Zna ktoś może ten salon i wie czy manicure robią dobrze?

zweryfikowana
Posty: 639
Ostrzeżenia: 1/5

Hybryda czy klasyka?

13 lis 2015 - 22:05:24

w moim salonie korzystam z gelcolor'ow OPI, czesto moje kolezanki prosza mnie o pozyczenie ich do domu, bo czesto nie maja czasu na wizyte u mnie i w domu sobie robia paznokcie..

Hybryda czy klasyka?

17 lis 2015 - 21:08:37

Witaj. Salonu nie znam ale mogę Ci z czystym sumieniem polecić manicure hybrydowe mino łamliwych paznokci. Prz manicure klasyczny masz większe prawdopodobieństwo że paznokcie Ci się złamią, a jednak hybryda wzmocni Ci tą płytkę paznokcia a co ważniejsze dłużej Ci się utrzyma na paznokciach ponieważ hybryda utrzymuje się do 3 tyg. zależy od paznokci. Manicure hybrydowe to metoda stylizacji paznokci, w której wykorzystuje się specjalny preparat utwardzany pod lampą UV. Łączy w sobie zalety tradycyjnego lakieru oraz manicuru żelowego lub akrylowego.

Hybryda czy klasyka?

24 lis 2015 - 16:33:32

zrób od razu hybrydowe, tylko potem przypadkiem nie ściagaj hybryd sama, tylko wróc do kosmetyczki, ona zrobi to profesjonalnie.
p.s zawsze musi być ten pierwszy raz ;)

Hybryda czy klasyka?

24 lis 2015 - 16:36:32

Ja hybrydę dopiero zrobiłam 2 tygodnie temu- pierwszy raz w życiu .
I powiem rewelacja wreszcie mam ładne paznokcie, nie muszę codziennie się nimi przejmować i lakier nie odpryskuje :)

Hybryda czy klasyka?

24 lis 2015 - 16:50:10

hybrydy

Hybryda czy klasyka?

30 gru 2015 - 17:45:03

ja jestem zwolenniczką hybryd, oczywiście nie mam nic przeciwko zwykłym lakierom, ale trwałość jest dyskusyjna..chociaż w przypadku hybryd tez może się zdarzyć, źle przygotowana płytka, słaby lakier, złe wykonanie. jeżeli chodzi o lakiery to warto pokusić się o profesjonalny kosmetyk, ja używam lakierów z makeAR i trwałości im odmówić nie mogę, jedne z najlepszych jakie używałam, tylko niestety w polsce jest problem z dystrybucją. dlatego jak niestety mi się skonczą to sięgam po coś innego

Hybryda czy klasyka?

28 sty 2016 - 13:17:44

w hybrydzie najważniejsze jest przygotowanie paznokcia i dobrej jakosci lakier. dlatego nie kupuję tych tani a te lepsze jakościowo - i własnie też używałam MakeAR ale ostatnio nie mogę ich tu u nas nabyć. jak odwiedzam koleżanki za granicą to wtedy robię sobie mały zapasik - chyba znów pora lecieć w odwiedziny

Hybryda czy klasyka?

29 sty 2016 - 12:11:25

ja niezmiennie jestem wierna hybrydom, sama sobie wykonuję średnio utrzymuje się około 2 tyg bo zazwyczaj z mojej winy coś skubnę od skórek i zadrę, tak to nawet 3 tygodnie, dopiero z hybryda udało mi się zapuscic paznokcie, wczensiej nie utwardzone łamały się ;/

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 5/5

Hybryda czy klasyka?

09 lut 2016 - 14:29:08

Przez długi czas malowałam klasycznie, ale mam koleżankę która robi sama w domu i mnie namówiła. Przyznam, że to duża wygoda. Kilka razy robiła mi lakierami Semilac i trzymały się niespełna miesiąc. Uwielbiam ich Pink Doll :)

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 2/5

Hybryda czy klasyka?

10 lut 2016 - 09:19:01

Lakier hybrydowy zapewnia długotrwały efekt pięknych paznokci. Przed pierwszym nałożeniem lakieru hybrydowego trzeba się upewnić, że mamy wszystkie potrzebne akcesoria, a płytka paznokcia jest zdrowa. Pamiętaj, że takiego lakieru nie da się zmyć zwykłym zmywaczem do paznokci.
Prawidłowo wykonany manicure odbywa się w następujących krokach:
1. Dokładne zmatowienie płytki paznokci bloczkiem polerskim
2. Przemycie paznokci odtłuszczaczem
3. Nałożenie cienkiej warstwy bazy i utwardzenie produktu w lampie. (2 minuty)
4. Nałożenie pierwszej cienkiej warstwy koloru i również utwardzenie jej w lampie. (2 minuty)
5. Nałożenie lakieru nawierzchniowego, który utrwali hybrydę i nada jej połysk. Ponownie utwardzamy produkt w lampie przez 2 minuty.
6. Przemycie warstwy odtłuszczaczem
W razie pytań - chętnie pomogę
Online Ekspert marki Semilac

Hybryda czy klasyka?

10 lut 2016 - 12:07:46

Hybryda jest świetna, trzyma się na paznokciach do dwóch tygodni spokojnie, jeśli o nią zadbasz to nawet dłużej :) Szczerze polecam!

Hybryda czy klasyka?

10 lut 2016 - 23:55:59

Ja też polecam hybrydę, ale koniecznie zapytaj jakiej firmy używają w salonie. Sama przerobiłam już chyba wszystkie i najbardziej podpasywała mi Semilac.

Hybryda czy klasyka?

11 lut 2016 - 22:33:47

Ja pracuję na semilacach, wprawdzie nie za długo ale się powoli wdrażam i koleżanki są zachwycone.

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 5/5

Hybryda czy klasyka?

17 lut 2016 - 10:44:42

Akurat Semilac mnie utrzymuje się nawet dłużej niż 2 tygodnie, ale przy odrostach paznokci i tak wolę zmyć i nałożyć nowy. Szczególnie, że mimo kilku rzeczy, którymi trzeba paznokcie przygotować to i tak niewiele czasu poświęcone na takie efekty ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Domowe sposoby na zniszczone paznokcie