Obecnie rozmawiamy o:

Wakacje w Hiszpanii.

gorący temat

Dobry psycholog

26 minut temu

Druk ścienny

34 minut temu

Nowy samochód

54 minut temu

Montaż Klimatyzacji

59 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

Hybryda czy klasyka?

05 mar 2021 - 13:26:23

Mi się pracuje najlepiej z Reformą. Pędzelek jest dla mnie super, konsystencja odpowiednia i obłędne kolorki. Często wchodzą nowości, dużo się dzieje.
Jeśli chodzi o krycie to jest dobre również przy jasnych kolorach, które potrzebują zwykle 2 warstw aby pokryć. Natomiast ciemne kolorki mają jeszcze lepsze krycie oraz kryją po pierwszej warstwie :)
W sklepie ReformA znajdziesz wiele ładnych odcieni, na przyklad:


Hybryda czy klasyka?

14 mar 2021 - 16:39:50

Kiedyś chodziłam do kosemtyczki na mani hybrydowy. Nawet sama próbowałam przez jakiś czas robić sobie pazurki w domu. Obecnie, albo mam odżywkę na paznokciach, albo klasyczne lakiery do paznokci. Na hybrydę niestety nie mam czasu :(

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 1/5

Hybryda czy klasyka?

22 mar 2021 - 14:53:31

Ja obecnie mam swoje naturalne paznokcie. Hybryda trochę mnie przerzaża i obawiam się, że po zdjęciu moje paznokcie byłyby bardzo osłabione, bo już teraz dbanie o nie zajmuje mi trochę czasu, ale widać też pierwsze efekty, więc chyba warto się poświęcić :) Hybrydy są super, bo można zrobić na nich znacznie więcej niż na klasycznym lakierze, ale wiadomo, coś za coś

Hybryda czy klasyka?

16 lip 2021 - 22:40:05

Zdecydowanie klasyka, mi hybrydy strasznie poniszczyły płytki paznokci, wyglądały nieco grzybicznie ale jak się okazało to efekt po hybrydowy. Teraz tylko inwestuję w dobre lakiery i utrwalacze i cieszę się wyglądem zdrowych paznokci.

Hybryda czy klasyka?

24 lip 2021 - 02:06:24

Też mam dystans do hybryd, ale wiadomo podoba mi się to ,że do miesiąca nic nie trzeba robić z paznokciami i jest to wygodne. Postanowiłam zakupić parę lakierów żelowych na notino bez konieczności użycia lampy UV/LED i zobaczymy jak będą się trzymać.

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 5/5

Hybryda czy klasyka?

27 wrz 2021 - 18:57:39

Ja od kiedy pierwszy raz miałam nałożoną hybrydę, to od tamtej pory to mój ulubiony sposób na malowanie paznokci :) Uwielbiam, a ostatnio też zamówiłam sobie specjalnie dodatkowe lakiery na https://allebeauty.pl/pl/c/Manicure-hybrydowy/3336 :) Mają tam różne firmy i duży wybór różnych kolorów!

Hybryda czy klasyka?

28 paź 2021 - 17:36:40

Kiedyś tylko klasyczny manicure i tylko na krótkich paznokciach, bo przy dłuższych zaraz odpryskiwał. Nic nie pomagało. Żadne bazy na początku stylizacji ani utwardzacze na zakończenie. Od 2 lat tylko hybryda. Najpierw chodziłam do kosmetyczki na mani, ale teraz robię sobie sama. Wszystko czego potrzebowałam do tego typu stylizacji kupiłam online na https://allepaznokcie.pl/

Hybryda czy klasyka?

28 sty 2022 - 12:53:51

zdecydowanie hybryda. chyba, że ktoś nie lubi pomalowanych paznokci to wtedy po prostu odżywka i już. Nie wiem jak nadal można się męczyć z tymi odpryskującymi lakierami... Co prawda i niektóre lakiery hybrydowe są słabe, o dziwo te najdroższe wcale nie są najlepsze. na początek polecę Claresę... tu piękne czerwienie, w sam raz na walentynki? :)))) claresa lakiery hybrydowe

Hybryda czy klasyka?

27 lut 2022 - 22:27:39

Jak dla mnie hybryda zdecydowanie wygrywa! robię sama w domu od kilku lat :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2022-03-09 14:20 przez Alusia666.

Hybryda czy klasyka?

27 sty 2023 - 08:18:11

ja na co dzień raczej wole hybrydę, ale np czerwone paznokcie - najlepiej wyglądają pomalowane klasycznym lakierem, szczególnie jeśli mam dość krótkie paznokcie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kuferek na kosmetyki do paznokci