Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

Hybryda czy klasyka?

05 mar 2021 - 13:26:23

Mi się pracuje najlepiej z Reformą. Pędzelek jest dla mnie super, konsystencja odpowiednia i obłędne kolorki. Często wchodzą nowości, dużo się dzieje.
Jeśli chodzi o krycie to jest dobre również przy jasnych kolorach, które potrzebują zwykle 2 warstw aby pokryć. Natomiast ciemne kolorki mają jeszcze lepsze krycie oraz kryją po pierwszej warstwie :)
W sklepie ReformA znajdziesz wiele ładnych odcieni, na przyklad:


Hybryda czy klasyka?

14 mar 2021 - 16:39:50

Kiedyś chodziłam do kosemtyczki na mani hybrydowy. Nawet sama próbowałam przez jakiś czas robić sobie pazurki w domu. Obecnie, albo mam odżywkę na paznokciach, albo klasyczne lakiery do paznokci. Na hybrydę niestety nie mam czasu :(

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 1/5

Hybryda czy klasyka?

22 mar 2021 - 14:53:31

Ja obecnie mam swoje naturalne paznokcie. Hybryda trochę mnie przerzaża i obawiam się, że po zdjęciu moje paznokcie byłyby bardzo osłabione, bo już teraz dbanie o nie zajmuje mi trochę czasu, ale widać też pierwsze efekty, więc chyba warto się poświęcić :) Hybrydy są super, bo można zrobić na nich znacznie więcej niż na klasycznym lakierze, ale wiadomo, coś za coś

Hybryda czy klasyka?

16 lip 2021 - 22:40:05

Zdecydowanie klasyka, mi hybrydy strasznie poniszczyły płytki paznokci, wyglądały nieco grzybicznie ale jak się okazało to efekt po hybrydowy. Teraz tylko inwestuję w dobre lakiery i utrwalacze i cieszę się wyglądem zdrowych paznokci.

Hybryda czy klasyka?

24 lip 2021 - 02:06:24

Też mam dystans do hybryd, ale wiadomo podoba mi się to ,że do miesiąca nic nie trzeba robić z paznokciami i jest to wygodne. Postanowiłam zakupić parę lakierów żelowych na notino bez konieczności użycia lampy UV/LED i zobaczymy jak będą się trzymać.

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 5/5

Hybryda czy klasyka?

27 wrz 2021 - 18:57:39

Ja od kiedy pierwszy raz miałam nałożoną hybrydę, to od tamtej pory to mój ulubiony sposób na malowanie paznokci :) Uwielbiam, a ostatnio też zamówiłam sobie specjalnie dodatkowe lakiery na https://allebeauty.pl/pl/c/Manicure-hybrydowy/3336 :) Mają tam różne firmy i duży wybór różnych kolorów!

Hybryda czy klasyka?

28 paź 2021 - 17:36:40

Kiedyś tylko klasyczny manicure i tylko na krótkich paznokciach, bo przy dłuższych zaraz odpryskiwał. Nic nie pomagało. Żadne bazy na początku stylizacji ani utwardzacze na zakończenie. Od 2 lat tylko hybryda. Najpierw chodziłam do kosmetyczki na mani, ale teraz robię sobie sama. Wszystko czego potrzebowałam do tego typu stylizacji kupiłam online na https://allepaznokcie.pl/

Hybryda czy klasyka?

28 sty 2022 - 12:53:51

zdecydowanie hybryda. chyba, że ktoś nie lubi pomalowanych paznokci to wtedy po prostu odżywka i już. Nie wiem jak nadal można się męczyć z tymi odpryskującymi lakierami... Co prawda i niektóre lakiery hybrydowe są słabe, o dziwo te najdroższe wcale nie są najlepsze. na początek polecę Claresę... tu piękne czerwienie, w sam raz na walentynki? :)))) claresa lakiery hybrydowe

Hybryda czy klasyka?

27 lut 2022 - 22:27:39

Jak dla mnie hybryda zdecydowanie wygrywa! robię sama w domu od kilku lat :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2022-03-09 14:20 przez Alusia666.

Hybryda czy klasyka?

27 sty 2023 - 08:18:11

ja na co dzień raczej wole hybrydę, ale np czerwone paznokcie - najlepiej wyglądają pomalowane klasycznym lakierem, szczególnie jeśli mam dość krótkie paznokcie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kuferek na kosmetyki do paznokci