Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

14 minut temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hybryda czy klasyka?

17 gru 2017 - 15:12:03

w tym jest wygoda
hybryda jest na dłużej
zrobiłam sobie w ubiegły poniedziałek , mogę prać sprzątać itd
do świat i do nowego roku mam zapewniony spokój .
Ale szczerze hybryda niszczy płytkę to fakt .
Jak zrobisz na jakiś i co jakiś czas to polecam hybrydę.
na co dzień to raczej nie .

Hybryda czy klasyka?

17 gru 2017 - 20:11:25

Na łamliwe paznokcie najlepiej nałożyć żel - to sie nazywa modelowanie paznokci, tylko musi byc dobrze wykonany, paznokcie wygladaja oblednie a zwylky lakier trzyma sie jak hybrydy.

Hybryda czy klasyka?

02 sty 2018 - 18:45:32

Hybryde miałam ostatnio i wytrzymała mi 1,5 tygodnia. To bardzo krótko prawda? Ciekawe co było tego przyczyną. Płytka paznokcia po ściągnięciu wygląda paskudnie. Raczej będę ją stosować od wielkiego święta

Hybryda czy klasyka?

02 sty 2018 - 19:09:43

Cytat
Dagmita
Hybryde miałam ostatnio i wytrzymała mi 1,5 tygodnia. To bardzo krótko prawda? Ciekawe co było tego przyczyną. Płytka paznokcia po ściągnięciu wygląda paskudnie. Raczej będę ją stosować od wielkiego święta

dziwnie krótko, wręcz niewiarygodnie- od paru lat robię hybrydy właśnie dlatego, że mam słabe paznokcie. Zwykły manicure szybko się niszczy i często treba stosować zmywacz, nowy lakier, utwardzacz itp- to wszystko miało bardzo niekorzystny wpływ na moją płytkę. Hybrydy na stopach utrzymują mi się 3 miesiące i zmieniam je tylko dlatego że się znudziły(paznokcie rosną mi wolno). Na dłoniach 1,5 miesiąca i nie wyglądają źle więc 1,5 tygodnia to jakieś nieporozumienie- może złe lakiery, zła kosmetyczka.. nie wiem, przemyślt o :)

Hybryda czy klasyka?

02 sty 2018 - 19:19:00

Robiłam pierwszy raz i sie zupełnie na tym nie znam. Może masz rację zmienię kosmetyczkę i zobaczę jak będzie. Dzięki za podpowiedź.

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 4/5

Hybryda czy klasyka?

15 lut 2018 - 13:06:16

Ja lubię klasykę, ale niedawno przekonałam się też do hybrydy:) Wygląda to bardzo estetycznie i przynajmniej jest bardzo trwałe. U mnie to bardzo ważne, bo zazwyczaj moje paznokcie ledwo wytrzymywały 2 czy 3 dni.

Hybryda czy klasyka?

12 lip 2018 - 11:38:09

U mnie też hybrydy wygrały, nie mam czasu robić paznokci codziennie jak to z normalnymi lakierami bywa, a tak zrobię raz na 2 tygodnie i jest spokój

Hybryda czy klasyka?

25 lis 2019 - 00:05:55

Dokładnie, klasyczne lakiery są strasznie czasochłonne bo ledwo się zrobi zaraz trzeba od nowa... Hybryda to zbawienie:D Polecam każdemu :)

Hybryda czy klasyka?

16 gru 2019 - 13:39:09

Zgadzam się :) Na urodzinki dostałam zestaw z semilaca od rodzinki i jestem zachwycona !! Nie mam zamiaru wracać do klasycznych lakierów bo to szkoda czasu i wysiłku ;) Czasem po jednym dniu już musiałam je zmywać bo wystarczył jeden odprysk... Poza tym to co oferują w sklepach z hybrydami to jakaś magia :D te wszystkie pyłki, efekty, kocie oko... Klasyczne nie dają takich możliwości ;)

Hybryda czy klasyka?

21 gru 2019 - 00:36:33

Zgadzam się xD jest magia, jakiś czas temu kupiłam magic cat eye blue i nadal jestem zachwycona jak mam go na pazurkach love

Hybryda czy klasyka?

07 lut 2020 - 14:20:06

U mnie to zależy, bo czasem wole mieć hybrydę a czasem normalny lakier. Wszystko zależy od mojego humoru i tego na co mam czas, bo jak go nie mam ogólnie to wtedy robię hydryde i mam spokój na długi czas :D

Hybryda czy klasyka?

05 sie 2020 - 14:49:55

ja jestem zachwycona hybrydami moja milosc od kilku lat

Hybryda czy klasyka?

07 sie 2020 - 16:10:48

Ostatnio raczej hybryda. Znalazłam świetne lakiery, które robią oszałamiający efekt po nałożeniu :) Polecam bardzo serdecznie Didierlab

niezweryfikowana
Posty: 0
Ostrzeżenia: 5/5

Hybryda czy klasyka?

14 sie 2020 - 10:31:42

Treść posta została usunięta automatycznie

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 4/5

Hybryda czy klasyka?

26 lut 2021 - 11:47:28

U mnie jednak wygrywa hybryda, nie mam czasu, żeby malować paznokcie częściej niż raz na 2-3 tygodnie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Suszarka do paznokci, jaka kupić?