Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hybryda czy klasyka?

18 maj 2017 - 17:27:21

uwielbiam hybrydy- nie lubię malowania paznokci a hybrydy wystarczają mi na dość długo. Co do stwierdzenia poprzedniczki że jest więcej kolorów hybryd to mam odwrotne zdanie, przynajmniej u mojej kosmetyczki.

Hybryda czy klasyka?

18 maj 2017 - 17:41:12

tez lubię ale niszczą paznokcie.
Wolę żelowe u kosmetyczki

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 2/5

Hybryda czy klasyka?

24 maj 2017 - 14:05:36

Wszystko zależy od umiejętności Pani, która będzie to robiła :) no i pamiętaj, że to niszczy płytkę paznokcia!

Hybryda czy klasyka?

16 cze 2017 - 15:32:36

Zdecydowanie hybryda, duża wygoda i długi efekt działania. Niestety niszczy się płytka, więc co kilka hybryd zalecam regenerację dla paznokci.

Hybryda czy klasyka?

23 cze 2017 - 13:48:36

Żelowe akurat bardziej niszczą płytkę. Ja robię sobie sama hybrydy od roku, wcześniej robiłam pół roku u kosmetyczki. Nigdy nie robiłam żadnych przerw a paznokci nie mam zniszczonych. Właściwe malowanie i ściąganie hybryd nie niszczy paznokci.

Hybryda czy klasyka?

23 cze 2017 - 13:58:21

Kochane, a czy hybryda jest ok przy cienkiej, łamliwej plytce paznokciowej? Bo też chciałabym zrobić ale moje paznokcie sś tak cieniutkie i tak łamliwe, ze masakra :( Będę wdzięczna za odpowiedź

Hybryda czy klasyka?

23 cze 2017 - 22:20:20

ja zawsze miałam bardzo łamliwe paznokcie, one się nawet nie rozdwajały tylko rozwarstwiały na kilka części, założyłam hybrydy, bo było mi wszystko jedno i na czas noszenia hybryd nie łamały się, były długie (oczywiście po ściągnięciu znów są zniszczone). teraz mam normalny manicure, bo zbliża mi się termin porodu i musiałam ściągnąć i szczerze to do szału mnie doprowadza ten odpryśnięty co 2 dni lakier:P.. jak urodzę i okaże się, że jest szansa na wygospodarowanie chwilki dla siebie to planuję sobie kupić lampę i sama robić pazury:).

Hybryda czy klasyka?

24 cze 2017 - 08:08:39

Cytat
Agulinka
Kochane, a czy hybryda jest ok przy cienkiej, łamliwej plytce paznokciowej? Bo też chciałabym zrobić ale moje paznokcie sś tak cieniutkie i tak łamliwe, ze masakra :( Będę wdzięczna za odpowiedź
skoro masz takie kruche paznokcie to lepiej kup sobie lakier w rossmanie za 17zł żelowy lingot i masz na 2tyg spokój ,Ja miałąm hybrydy jeden za drugim a paznokcie mam jak dąb i co teraz ?
staram się malowac tym co napisałam i fajnie to wygląda fakt trzeba się troszke pomęczyć bo samemu zrobić manicure

Hybryda czy klasyka?

17 sie 2017 - 11:13:01

ja lubię hybrydy bo ładnie wyglądają i w moim rpzypadku bardzo długo się utrzymują

Hybryda czy klasyka?

17 sie 2017 - 11:29:03

Nigdy nie miałam tipsów, hybryd itp. Jakoś szkoda mi moich paznokci. Ale wiadomo jeśli ktoś ma łamliwe pazurki lub mało czasu na malowanie to jest ok :)

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 4/5

Hybryda czy klasyka?

22 wrz 2017 - 14:06:34

Miałam przygodę z hybrydami, ale trwała ona krótko. Musiałam robić paznokcie co 10-14 dni, tak szybko mi rosną, a odrost wyglądał brzydko. Poza tym zrobienie hybryd (ze ściągnięciem) zajmowało mi ponad 2 godziny. A tak maluję paznokcie raz w tygodniu zwykłym lakierem, do zupełnego wyschnięcia 30 minut. Także hybrydy nie dla mnie.

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 3/5

Hybryda czy klasyka?

01 paź 2017 - 18:31:52

Pewnie, że jest różnica między jednym a drugim. Pierwszy nie jest zbyt trwały. Hybryda natomiast jest.

Hybryda czy klasyka?

09 paź 2017 - 14:47:16

Odkąd zaczęłam używać hybryd zawsze będę mówić, że lepsza jest hybryda.
Kupiłam lakiery nowej marki mylaq,bo testuje tanie lakiery, a to jest nowość na rynku. Zobaczymy jak się sprawdzi, cicho liczę na to, że jak najlepiej bo cena jest super i całkiem dużo kolorów.

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

Hybryda czy klasyka?

17 gru 2017 - 13:55:12

Hybryda dłużej się trzyma ale niszczy paznokcie.

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 3/5

Hybryda czy klasyka?

17 gru 2017 - 14:00:08

Hybrydy to duuuża wygoda :) Jeżeli zrobię sobie normalny manicure to przy obowiązkach domowych po kilku dniach lakier już schodzi

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Aquarelle nn - jakie wzorki?