Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

29 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hybryda czy klasyka?

19 lut 2016 - 17:04:37

Semillac ma sporą paletę kolorystyczną. Raz utrzymywał mi się 4 tygodnie, ale wolno rosną mi paznokcie, więc mogę sobie pozwolić na tak długie niezmienianie pazurków. Wielki plus za nieodpryskiwanie :)

Hybryda czy klasyka?

21 lut 2016 - 16:01:26

To prawda paletę to oni mają sporą czekam na jakieś nowości na stronie. I utrzymują się dość sporo.

Hybryda czy klasyka?

21 lut 2016 - 16:04:24

Mi sie łamały non stop- od pół roku robię hybrydowe i o niebo lepsze paznokcie :) Hybryda zdecydowanie :)

Hybryda czy klasyka?

21 lut 2016 - 16:08:48

miałam też , ale wolę klasykę.
Maluję paznokcie w 8w 1 , kolor mleka i o to chodzi .

zweryfikowana
Posty: 203
Ostrzeżenia: 2/5

Hybryda czy klasyka?

21 lut 2016 - 18:14:25

Hybryda Semilac ;)

Hybryda czy klasyka?

05 mar 2016 - 15:38:03

Ja w tej chwili mam już 3 tygodnie, pasuję zmienić bo już trochę odrost widać a i tak jakoś szybko mi paznokcie rosną.

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 5/5

Hybryda czy klasyka?

07 mar 2016 - 18:14:48

Bo jak paznokieć jest utwardzony to znacznie trudniej go złamać. Ja najczęściej jak nakładam hybrydy (używam zestawu Semilac) to nosze około 2 tygodni i zdejmuję. Potem przez tydzień odzywiam paznokcie olejkiem i dopiero nakładam znów. Paznokcie dzięki temu mam długie i zdrowe.

Hybryda czy klasyka?

09 mar 2016 - 19:58:49

ja po dwoch tygodniach tez robie od nowa starsznie szybko mi rosna i kiedyś dla sprawdzenia zostawilam na 3 tyg i odrost byl miazdzacy

niezweryfikowana
Posty: 86
Ostrzeżenia: 2/5

Hybryda czy klasyka?

29 mar 2016 - 11:58:19

ja się cały czas waham między jednym a drugim. może w lecie się zdecyduję na hybrydy. coraz bardziej kuszą

Hybryda czy klasyka?

31 mar 2016 - 20:46:10

lubie hybryde, trzyma sie dlugo, ladnie blyszczy, tylko trzeba sciagac acetonem ,bo po spilowaniu paznokeic sie oslabia

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

Hybryda czy klasyka?

05 kwi 2016 - 13:34:04

Ja zdecydowanie hybrydkę, ponieważ jest trwalsza i dłużej się utrzymuje. Nie mam czasu malować paznokci co 3 dni :). Semilac to ja używam hybrydy właśnie i u mnie utrzymuje się 3 do 4 tygodni, więc jest to dla mnie zbawienie :)

Hybryda czy klasyka?

08 kwi 2016 - 21:25:01

ja akurat mam hybrydy z Cosmetics Zone, Semilaka jeszcze nie wypróbowałam ale pewnie wypróbuje. Nawet sobie jeden kolorek wypatrzyłam.
Moje paznokcie rosną bardzo szybko i dwa tygodnie z hybrydą są nie realne, za bardzo widać odrosty.

niezweryfikowana
Posty: 44
Ostrzeżenia: 5/5

Hybryda czy klasyka?

30 kwi 2016 - 13:46:07

Hybryda. nawet gdy mam odrosty jakoś lepiej się z nimi czuję, spróbowałam już ogromnej ilości marek ale najlepszą na tą chwilę na rynku jakość moim zdaniem ma Makear! już dawno tak mi się nie trzymały i nie błyszczały paznokcie :)

niezweryfikowana
Posty: 86
Ostrzeżenia: 2/5

Hybryda czy klasyka?

06 cze 2016 - 16:37:53

raz to, raz to ;) ale gdybym miała wybierać, to jednak zwykłe lakiery. bo szybko można je zmienić i się tak nie nudzą :)

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 5/5

Hybryda czy klasyka?

20 cze 2016 - 12:23:20

Nuda nudą, ale ja nie mam czasu malować paznokci co 3-4 dni więc wole hybrydy. Przy semilac zdejmuje dopiero jak mi przyrośnie płytka więc nie wcześniej niż co 2 miesiące. Poza tym czasem szkoda mi czasu jeśli moje poświęce dużo czasu na ozdobienie paznokci i zaraz przy zwykłych lakierach są odpryski i od nowa.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wkładki indywidualne