Obecnie rozmawiamy o:

wydruk z zdjęciem

gorący temat

Meble

55 minut temu

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Hiszpania

dzisiaj o 14:40

Wakacje w Hiszpanii.

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Manicure hybrydowy-problem

17 lip 2015 - 12:55:39

Witam ^^

Od niedawna jestem posiadaczką zestawu do manicure hybrydowego.. Już przy aplikacji bazy po wyciągnięciu z lampy zauważyłam, że paznokieć jest cały klejący to samo działo się po pomalowaniu paznokci kolorem...Proszę o pomoc czy to wina słabych lakierów marki em nail (Wiem, że to nie najlepsze lakiery ale na naukę nie chciałam wydawać dużo pieniążków na lakiery) Czy może to wina lampy? (lampa Uv 36W)

Proszę o pomoc :(

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 2/5

Manicure hybrydowy-problem

12 sie 2015 - 12:03:11

Po wyjęciu z lampy zawsze będzie się kleił. Najpierw baza do lampy potem lakier do lampy potem druga warstwa do lampy potem top do lamy. I wtedy odtłuszczaczem przemywasz i się nie klei. A jeżeli nadal tak jest to do kitu lakier. Polecam firmę charbonne.

Manicure hybrydowy-problem

22 sie 2015 - 17:21:00

Ja właśnie z racji tego, że tyle zachodu z tymi hybrydami używam lakierów o wykończeniu hybrydowym z serii miracle gel. Wykonanie manicure jest banalnie proste.Najpierw lakier później top coat i gotowe ;)

Manicure hybrydowy-problem

23 sie 2015 - 22:03:50

podpinam się pod koleżankę wyżej, mniej zachodu z tym całym procesem, bo mani robi się tak jak każdy inny zwykłym lakierem, a efekt piorunuje ;)

Manicure hybrydowy-problem

30 sie 2015 - 18:09:41

moze byc problem z lampa, po przemyciu paznokcie hybrydowe w ogole nie powinny sie kleic!

Manicure hybrydowy-problem

20 paź 2015 - 15:55:45

ja robie tak: baza do lampy, kolor do lampy, drugi raz kolor do lampy i na koniec top i do lampy, ja mam np 2 rodzaje topów - jeden musze przemyć a drugi po wyjęciu jest ok bez przemywania

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sally Hansen - hot or not?