Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak zrobić french manicure

08 lip 2015 - 12:39:04

Marzą mi się takie paznokcie


jak zrobić french manicure? Nigdy mi nie wychodzi równo, jest jakiś prosty sposób żeby opanować taki manicure? help

Jak zrobić french manicure

08 lip 2015 - 12:46:24

bardzo ładne paznokietki serce też się chętnie dowiem bo niestety też wychodzi mi za każdym razem krzywo ;(

niezweryfikowana
Posty: 264
Ostrzeżenia: 5/5

Jak zrobić french manicure

30 paź 2015 - 17:40:37

Efekt na zdjęciu cudny i ten french kolorowy….. uwielbiaam !! Mnie bardziej interesuje jak samemu zrobić taki cudny kształt? Bardzo podobają mi się takie lekko kwadratowe paznokietki lub w kształcie migdałka. Jak sama piłuje w domu to nigdy mi takie nie wyjdą, a jak już zapuszcze pod migdałka to się potem okazuje że mi się rozdwajają :( może źle je piłuje albo coś? zastanawiałam się już nawet nad zakupem tej nowości do pazurów z scholla taki pen który skraca, można tym też matować i polerować pazurki, ale nie wiem czy będzie odpowiedni dla kogoś komu rozdwajają się paznokcie :( Jak myślicie?

Jak zrobić french manicure

30 paź 2015 - 18:18:46

malujesz paznokieć na bezowo, czekasz az dobrze wyschnie a nastęnie przyklejasz paski do french-a i malujesz końcówki na kolor czekaz az wyschnie i odrywasz paski dzieki temu końcówki będą równe tu filmik

, dla bardzoej wprawionych ten filmik

Jak zrobić french manicure

17 sie 2018 - 23:50:14

Moja technika to najpierw malowanie od pasków. Później (niestety) poprawianie wybranych paznokci szpatułką maczaną w zmywaczu. Później (niekiedy) zmycie któregoś z paznokci i zrobienie białego paska jeszcze raz :p
Ale jak ten etap uda się poprawnie zaliczyć, to później jest już z górki :)

niezweryfikowana
Posty: 24
Ostrzeżenia: 2/5

Jak zrobić french manicure

04 cze 2020 - 00:40:36

Ostatnio wpadła mi w ręce odżywka french manicure z eveline. Kolejny udany produkt do paznokci tej marki ;) Paznokcie rzeczywiście robią się mocniejsze, zdrowsze, zresztą skład jest bardzo zachęcający. A wizualnie- nadaje paznokciom ładny zdrowy kolorek, można całkowicie odstawić lakiery klasyczne czy hybrydowe, bo takie naturalne wydanie jest bardzo na plus

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Manicure hybrydowy-problem