Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zelowe paznokcie

22 cze 2015 - 22:16:58

Ostatanio zrobilam sobie paznokcie zelowe ale nie stac mnie teraz isc ponownie do kosmetyczki czy idzie samemu to zmyc?
Co sie stanie np jak nie pojde 2 miesiące sam odrost czy wiekszy problem?
Czy taka sama cena za zmycie ich u kosmetyczki jak placilam?

zweryfikowana
Posty: 487
Ostrzeżenia: 1/5

Zelowe paznokcie

22 cze 2015 - 22:38:45

Paznokci żelowych się nie zmywa tylko piłuje pilniczkiem. Spiłować możesz sama nie musisz iść do kosmetyczki, kup sobie pilnik i sobie spiłuj, bo odrost na paznokciach nie wygląda ładnie.

Zelowe paznokcie

22 cze 2015 - 22:38:46

Moja znajoma ostatnio sama spiłowała żel do paznokcia. Teraz jak nakłada jakiś lakier albo odżywkę to czuje jakby piekło ją pod płytką. Lepiej iść do kosmetyczki, bo paznokcie wyglądają tragicznie.

Zelowe paznokcie

24 cze 2015 - 08:33:34

Zdjecie takich paznokci kosztuje okolo 2 dych.
Lepiej pozbyc sie ich raz na zawsze lub chociaz na jakis czas, niz robic cos na wlasna reke i cierpiec. ;)
Jak trafisz na dobroduszna kosmetyczke i powiesz jaki masz problem moze mniej Cie to bedzie kosztowac. :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-24 08:38 przez KleopatraKartahina.

Zelowe paznokcie

24 cze 2015 - 08:49:19

Lepiej iść do kosmetyczki niż niszczyć sobie samej paznokcie. Potem niełatwo przywrócić je do dobrego stanu.

Zelowe paznokcie

10 sie 2015 - 21:02:00

a one same zejda po 2 miesiacach?
bo nie wiem czy sam nie zszedl mi maly panokiec bo dziś zauwazylam ze pusty a teraz nie pamietam czy czasami sie kosmetyczka nie pomylila:(

Zelowe paznokcie

12 paź 2015 - 14:38:50

a myślałaś może żeby samemu spróbować sobie poprawić paznokcie? :) Tutaj masz krok po kroku opisane, co należy zrobić: <moderacja-spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-03 20:25 przez moderator.

Zelowe paznokcie

22 paź 2015 - 14:35:01

uważam, że lepiej iść do kosmetyczki, bo samemu można sobie wiele krzywdy wyrzadzić- a raczej swoim paznokciom :/
ja ostatnio kupiłam na próbę teki lakier żelowy od golden rose prodigy gel duo, w cenie 24 zł jest lakier i top coat, nie trzeba używać lampy i wystarczy 1 warstwę pomalować, więc spoko, a zmywa się zwykłym zmywaczem. a paznokcie trzymają sie tydzien czasu, nie odpryskują, piękny połysk mają- zupełnie jak po wyjściu od kosmetyczki..
może następnym razem spróbuj tego lakieru

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 4/5

Zelowe paznokcie

22 paź 2015 - 22:04:49

Cytat
nicol1
uważam, że lepiej iść do kosmetyczki, bo samemu można sobie wiele krzywdy wyrzadzić- a raczej swoim paznokciom :/
ja ostatnio kupiłam na próbę teki lakier żelowy od golden rose prodigy gel duo, w cenie 24 zł jest lakier i top coat, nie trzeba używać lampy i wystarczy 1 warstwę pomalować, więc spoko, a zmywa się zwykłym zmywaczem. a paznokcie trzymają sie tydzien czasu, nie odpryskują, piękny połysk mają- zupełnie jak po wyjściu od kosmetyczki..
może następnym razem spróbuj tego lakieru

Tez go mam i faktycznie ten zestaw jest super- paznokcie wygladaja profesjonalnie i pieknie, trzymaja sie dlugo, no i fajne kolorki do wyboru :)

niezweryfikowana
Posty: 135
Ostrzeżenia: 5/5

Zelowe paznokcie

19 sty 2022 - 23:36:38

mozna spilowac pilniczkiem :) ja regularnie robie paznokcie ale kupilam swoją lampe

niezweryfikowana
Posty: 182
Ostrzeżenia: 6/5

Zelowe paznokcie

24 sty 2022 - 22:13:33

drazetkabiala a jakich zeli uzywasz? tylko nie mow ze semilac bo ich nie lubie :P

niezweryfikowana
Posty: 135
Ostrzeżenia: 5/5

Zelowe paznokcie

26 sty 2022 - 13:12:48

semilac jest ok ale wole te https://www.notino.pl/pierre-rene/nails-hybrid-zelowy-lakier-bazowy/ dobra cena i tak ni euczulaja

niezweryfikowana
Posty: 182
Ostrzeżenia: 6/5

Zelowe paznokcie

27 sty 2022 - 11:25:37

no to to jest ok :D zamowie i zobacze czy nie uczula mnie i one

Zelowe paznokcie

14 wrz 2022 - 10:30:41

Polecam skorzystać z kursu https://www.zizzar.pl/kurs-paznokci/

niezweryfikowana
Posty: 274
Ostrzeżenia: 4/5

Zelowe paznokcie

19 wrz 2022 - 00:56:49

W sumie lepiej zrobić sobie kurs niż cały czas chodzić do manicurzystki bo to sporo kasy. A tak będzie można w domu sobie paznokietki robić. Wystarczy tylko kupić odpowiednie akcesoria i produkty do stylizacji i tutaj polecę sklep https://boskanails.pl/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

paznokcie Gliwice