Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

efekt hybrydy bez lampy

13 maj 2015 - 09:59:52

Oj, to jest akurat bezdyskusyjne, tylko kto ma takie pieniądze, by regularnie chodzić do kosmetyczki na paznokcie? Zazdroszczę Wam pojemności portfeli, bo mój zaczął już odmawiać mi tej przyjemności :)

efekt hybrydy bez lampy

14 maj 2015 - 10:27:15

dokładnie to samo pomyślałam ! przecież nikt nie mówi, że jak Cię stać na hybrydę/żele to masz z tego zrezygnować, bo to jest lepsze. Tylko właśnie jeżeli chcesz mieć taką jakby namiastkę efektu i kilka dni trwałości więcej niż zwykły lakier to jest to fajna opcja :)

efekt hybrydy bez lampy

18 maj 2015 - 08:25:03

może jakbym nie musiała szukać oszczędności to miałabym inne nastawienie. dorwałam pierwsze lakiery na promocji, za dwa kolory i top wyszło mi coś ok 60zł, więc zdecydowanie kwota, jaką zostawiałam za zrobienie paznokci i to jeszcze "po znajomości".

efekt hybrydy bez lampy

18 maj 2015 - 08:52:15

ej przestać się kłócić konflikt tu są potrzebne opinie osób które to stosowały, a nie opinie ze mnie sie wydaje ..., albo gdzies tam zasłyszane czy przeczytane. zapominacie o jednym ze to co dobre dla jednego nie musi byc dobre dla drugiego , wiec nie ma sie co przescigac w przekonywaniu do swoich racji ja tam lubie mieć wybór a nie narzucane :)

efekt hybrydy bez lampy

19 maj 2015 - 12:03:20

a kto tu się kłóci? kto coś narzuca? kto czegoś nie wypróbował i komu się coś wydaje? dziwny ten post. Sprawą oczywistą, że nie u każdej osoby każdy kosmetyk sprawdzi się w ten sam sposób ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-19 12:03 przez pinkstripe.

efekt hybrydy bez lampy

20 maj 2015 - 11:05:57

@agata74, uwaga była skierowana do mnie? bo w sumie jakoś nie widzę punktu odniesienia. z nikim się nie prześciguje, nikomu nie narzucam. lakier może być dobry nawet tylko dla mnie :D nie pogniewam się, serio

niezweryfikowana
Posty: 287
Ostrzeżenia: 4/5

efekt hybrydy bez lampy

20 maj 2015 - 16:34:17

U mnie zawsze lampą i efekt jest ok, a jak to wygląda bez... szczerze mówiąc nie robiłam, wydawało mi się, że bez lampy to nie będzie dobrze wyglądało...

efekt hybrydy bez lampy

22 maj 2015 - 10:06:05

szukałyśmy rozwiązania bez lampy i bez lakierów hybrydowych :)

niezweryfikowana
Posty: 572
Ostrzeżenia: 6/5

efekt hybrydy bez lampy

27 sie 2015 - 00:16:46

Ja o tych lakierach dowiedziałam sie od koleżanki i jestem tez bardzo zadowolona jakie daja efekty na paznokciach i jak długo sie utrzymują.

efekt hybrydy bez lampy

09 sie 2021 - 15:26:24

ja uzywam tych https://www.notino.pl/sally-hansen/miracle-gelelowy-lakier-do-paznokci-bez-koniecznoci-uycia-lampy-uv-led/ są tanie i nie ma potrzeby uzycia lampy a trwalosc jest ok 10 dni

niezweryfikowana
Posty: 104
Ostrzeżenia: 3/5

efekt hybrydy bez lampy

10 sie 2021 - 15:14:54

wydaja sie byc w porzadku, powiedz mi czy myjesz normalnie garnki albo w ogrodku robisz? chodzi mi o to czy trwalosc jest uzalezniona od czynnosci wykonywanych w domu

efekt hybrydy bez lampy

15 sie 2021 - 17:56:16

tak trwalosc zalezy od czynnosci, w ogrodku mam rekawiczki a garnki roznie czasem zmywarka czasem recznie :) najkrocej mi sie trzymaly 8 din tak to jest 10/12

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Żel czy akryl!?