Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

efekt hybrydy bez lampy

14 kwi 2015 - 17:21:04

Ja kupowałam lakiery hybrydowe z firmy ExFashion i jestem zadowolona, ściągałam je po półtora tygodnia, bo miałam już za duże odrosty, ale prawdopodobnie trzymałyby się jeszcze dłużej. A koszt to około 19 zł za lakier.

niezweryfikowana
Posty: 27
Ostrzeżenia: 1/5

efekt hybrydy bez lampy

16 kwi 2015 - 13:56:32

Czerwień 470 miracle gel jest niesamowita. Przy jednej warstwie jest już stuprocentowe krycie, a trwałość genialna ale o tym dziewczyny już pisały.

efekt hybrydy bez lampy

17 kwi 2015 - 21:03:34

Cytat
szarinnka
Po co kombinować? Hybrydy mają być estetyczne, trwałe, ładne, to nie może być byle co. Przy hybrydach chodzi przede wszystkim o konkrety. Wolę nawet zapłacić za całość więcej, a mieć rozwiązanie na kilka tygodni.

yyy okej, jasne że każda dziewczyna chciałaby mieć 60zł żeby robić sobie paznokcie co 3 tygodnie, jasne, że żadnej z nas nie chce się poprawiać co parę dni, ALE nie każda może sobie na to pozwolić. I jeśli pojawia się na rynku jakaś alternatywa, namiastka tej trwałości i połysku to nie bardzo rozumiem co nazywasz kombinowaniem. Strasznie się cieszę, że mogę wydać 60 zł i w tej cenie mieć manicure a'la hybryda przez wieele miesięcy :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-17 21:04 przez lindos.

efekt hybrydy bez lampy

20 kwi 2015 - 12:51:01

Cytat
ania3192
ja mam 3 lakiery akurat z tej serii żelowej, ale kolory, TOP COAT'u nie mam, zamiast tego nakładam insta dri także ze tej firmy (jest trochę tańszy ;D) i efekt jest naprawde zadowalający ;)
paznokcie wyglajada jak żelowe i trzymaja sie ok 4-5 dni
jak dla mnie to spoko, 5 dni, w końcu kolory też mi się nudza, poza tym paznokcie rosną, 14 dni to przesada ;)
a i ze zmywaniem nie ma żadnego problemu, jak zwyky lakier schodzi
polecam te lakiery w 100%, może i drogie, ale używam tej firmy od lat i ani jednego do końca nie zdązylam zuzyc, a nie traca one swojej konsystencji nawet po LATACH! :)
jesli chodzi o sally hansen to zgdzam się w zupełności co do jakości lakierów. również bardzo sobie markę chwalę, od kilku dobrych lat. jak dla mnie-niezawodne, nawet w dniu ślubu na paznokciach u mnie były grane :)
ta nowa seria też polubiła się z moimi paznokciami

efekt hybrydy bez lampy

30 kwi 2015 - 19:00:41

mnie jakoś nie przekonują hybrydy bez lampy...w senise ze może na moich paznokciach się nie sprawdzają....w końcu kupiłam po prostu lampę http://sevonia.pl/B2CProdukt.aspx?id_artykulu=629 i mam w domu i sobie robie:)

efekt hybrydy bez lampy

01 maj 2015 - 10:46:03

no hybryd jako takich bez lampy się nie zrobi, to chyba oczywiste :) pisałam że tu bardziej chodzi o efekt zbliżony w wyglądzie do hybryd czy żeli, a to że bez lampy to dodatkowy plus



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-01 10:46 przez Gocha007.

efekt hybrydy bez lampy

05 maj 2015 - 21:53:59

@Gocha007 ładny bardzo ten kolorek od sally hansen :) Kombinowałaś już z wzorkiem '&' na swoich paznokietkach w ramaj tej akcji DKMSu? :)

efekt hybrydy bez lampy

08 maj 2015 - 00:09:08

dziękuję, ten odcień to mój ulubieniec. co do akcji-jakoś się za to nie zabierałam jeszcze, ale faktycznie widziałam karteczkę w drogerii ostatnio jak kupowałam lakier :) wcześniej nie za bardzo wiedziałam o co w tym chodzi, a Ty masz już coś? :)

efekt hybrydy bez lampy

08 maj 2015 - 12:42:28

Ja właśnie ćwiczę to & od jakiegoś tygodnia, wychodzi raz lepiej, raz gorzej, ale ważne, że jest ;) Niby postępuję według instrukcji jak go malować, ale jednak chyba jestem w tym średnio wprawiona :P

efekt hybrydy bez lampy

09 maj 2015 - 17:06:34

Gocha007, ten Twój kolorek to jaki ma numerek na butelce? cuudny jest !

efekt hybrydy bez lampy

10 maj 2015 - 13:11:41

Cytat
akost
Ja właśnie ćwiczę to & od jakiegoś tygodnia, wychodzi raz lepiej, raz gorzej, ale ważne, że jest ;) Niby postępuję według instrukcji jak go malować, ale jednak chyba jestem w tym średnio wprawiona :P
to koniecznie pochwal się efektem pracy! :)
Cytat
pinkstripe
Gocha007, ten Twój kolorek to jaki ma numerek na butelce? cuudny jest !
ten mój miracle gel to odcień 330 Redgy, niby czerwień, ale dla mnie taki mocny koral przełamany maliną :)

efekt hybrydy bez lampy

10 maj 2015 - 15:53:42

Szczerze? Za Chiny Ludowe to nie przypomina żelu, zwykły lakier do paznokci z tzw wyższej półki, taki jak np Inglot. Efekt wizualny taki sam jak lakiery za 5 zł a cena wygórowana. Na zwiększenie trwałości wystarczy dobry lakier bezbarwny/utrwalacz i mamy przedłużenie efektu.

W tej cenie można mieć dobry lakier hybrydowy. Piszecie, że drogo, że trzeba bazę i top i lampę... Gdybym wydawała pieniądze na takie pseudo żele lub chodziła na hybrydy do kosmetyczki to nigdy nie udałoby mi się zaoszczędzić i kupić zestawu do hybryd. Lampa i baza oraz top starczają na baardzo długo. Nie śmierdzi Wam tu reklamą?

efekt hybrydy bez lampy

11 maj 2015 - 12:58:27

Jak tylko wyjdzie mi to jakoś ładniej, że nie będę się wstydzić swojej niewprawionej ręki to od razu się chwalę ;)


@usagi_fashion rozumiem, że sama robisz sobie hybrydy z lampą w domu?

efekt hybrydy bez lampy

12 maj 2015 - 23:40:11

Tak, sama robię:) Pierwszy raz nie był idealny ale później już z górki:)

efekt hybrydy bez lampy

12 maj 2015 - 23:44:35

Chyba wole zaplacic 40 zł za hybryde u kosmetyczki i miec przez dłuzszy czas efekt

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

paznokcie żelowe/akryl WARSZAWA