Obecnie rozmawiamy o:

usługi stomatologiczne

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

18 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

efekt hybrydy bez lampy

14 kwi 2015 - 17:21:04

Ja kupowałam lakiery hybrydowe z firmy ExFashion i jestem zadowolona, ściągałam je po półtora tygodnia, bo miałam już za duże odrosty, ale prawdopodobnie trzymałyby się jeszcze dłużej. A koszt to około 19 zł za lakier.

niezweryfikowana
Posty: 27
Ostrzeżenia: 1/5

efekt hybrydy bez lampy

16 kwi 2015 - 13:56:32

Czerwień 470 miracle gel jest niesamowita. Przy jednej warstwie jest już stuprocentowe krycie, a trwałość genialna ale o tym dziewczyny już pisały.

efekt hybrydy bez lampy

17 kwi 2015 - 21:03:34

Cytat
szarinnka
Po co kombinować? Hybrydy mają być estetyczne, trwałe, ładne, to nie może być byle co. Przy hybrydach chodzi przede wszystkim o konkrety. Wolę nawet zapłacić za całość więcej, a mieć rozwiązanie na kilka tygodni.

yyy okej, jasne że każda dziewczyna chciałaby mieć 60zł żeby robić sobie paznokcie co 3 tygodnie, jasne, że żadnej z nas nie chce się poprawiać co parę dni, ALE nie każda może sobie na to pozwolić. I jeśli pojawia się na rynku jakaś alternatywa, namiastka tej trwałości i połysku to nie bardzo rozumiem co nazywasz kombinowaniem. Strasznie się cieszę, że mogę wydać 60 zł i w tej cenie mieć manicure a'la hybryda przez wieele miesięcy :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-17 21:04 przez lindos.

efekt hybrydy bez lampy

20 kwi 2015 - 12:51:01

Cytat
ania3192
ja mam 3 lakiery akurat z tej serii żelowej, ale kolory, TOP COAT'u nie mam, zamiast tego nakładam insta dri także ze tej firmy (jest trochę tańszy ;D) i efekt jest naprawde zadowalający ;)
paznokcie wyglajada jak żelowe i trzymaja sie ok 4-5 dni
jak dla mnie to spoko, 5 dni, w końcu kolory też mi się nudza, poza tym paznokcie rosną, 14 dni to przesada ;)
a i ze zmywaniem nie ma żadnego problemu, jak zwyky lakier schodzi
polecam te lakiery w 100%, może i drogie, ale używam tej firmy od lat i ani jednego do końca nie zdązylam zuzyc, a nie traca one swojej konsystencji nawet po LATACH! :)
jesli chodzi o sally hansen to zgdzam się w zupełności co do jakości lakierów. również bardzo sobie markę chwalę, od kilku dobrych lat. jak dla mnie-niezawodne, nawet w dniu ślubu na paznokciach u mnie były grane :)
ta nowa seria też polubiła się z moimi paznokciami

efekt hybrydy bez lampy

30 kwi 2015 - 19:00:41

mnie jakoś nie przekonują hybrydy bez lampy...w senise ze może na moich paznokciach się nie sprawdzają....w końcu kupiłam po prostu lampę http://sevonia.pl/B2CProdukt.aspx?id_artykulu=629 i mam w domu i sobie robie:)

efekt hybrydy bez lampy

01 maj 2015 - 10:46:03

no hybryd jako takich bez lampy się nie zrobi, to chyba oczywiste :) pisałam że tu bardziej chodzi o efekt zbliżony w wyglądzie do hybryd czy żeli, a to że bez lampy to dodatkowy plus



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-01 10:46 przez Gocha007.

efekt hybrydy bez lampy

05 maj 2015 - 21:53:59

@Gocha007 ładny bardzo ten kolorek od sally hansen :) Kombinowałaś już z wzorkiem '&' na swoich paznokietkach w ramaj tej akcji DKMSu? :)

efekt hybrydy bez lampy

08 maj 2015 - 00:09:08

dziękuję, ten odcień to mój ulubieniec. co do akcji-jakoś się za to nie zabierałam jeszcze, ale faktycznie widziałam karteczkę w drogerii ostatnio jak kupowałam lakier :) wcześniej nie za bardzo wiedziałam o co w tym chodzi, a Ty masz już coś? :)

efekt hybrydy bez lampy

08 maj 2015 - 12:42:28

Ja właśnie ćwiczę to & od jakiegoś tygodnia, wychodzi raz lepiej, raz gorzej, ale ważne, że jest ;) Niby postępuję według instrukcji jak go malować, ale jednak chyba jestem w tym średnio wprawiona :P

efekt hybrydy bez lampy

09 maj 2015 - 17:06:34

Gocha007, ten Twój kolorek to jaki ma numerek na butelce? cuudny jest !

efekt hybrydy bez lampy

10 maj 2015 - 13:11:41

Cytat
akost
Ja właśnie ćwiczę to & od jakiegoś tygodnia, wychodzi raz lepiej, raz gorzej, ale ważne, że jest ;) Niby postępuję według instrukcji jak go malować, ale jednak chyba jestem w tym średnio wprawiona :P
to koniecznie pochwal się efektem pracy! :)
Cytat
pinkstripe
Gocha007, ten Twój kolorek to jaki ma numerek na butelce? cuudny jest !
ten mój miracle gel to odcień 330 Redgy, niby czerwień, ale dla mnie taki mocny koral przełamany maliną :)

efekt hybrydy bez lampy

10 maj 2015 - 15:53:42

Szczerze? Za Chiny Ludowe to nie przypomina żelu, zwykły lakier do paznokci z tzw wyższej półki, taki jak np Inglot. Efekt wizualny taki sam jak lakiery za 5 zł a cena wygórowana. Na zwiększenie trwałości wystarczy dobry lakier bezbarwny/utrwalacz i mamy przedłużenie efektu.

W tej cenie można mieć dobry lakier hybrydowy. Piszecie, że drogo, że trzeba bazę i top i lampę... Gdybym wydawała pieniądze na takie pseudo żele lub chodziła na hybrydy do kosmetyczki to nigdy nie udałoby mi się zaoszczędzić i kupić zestawu do hybryd. Lampa i baza oraz top starczają na baardzo długo. Nie śmierdzi Wam tu reklamą?

efekt hybrydy bez lampy

11 maj 2015 - 12:58:27

Jak tylko wyjdzie mi to jakoś ładniej, że nie będę się wstydzić swojej niewprawionej ręki to od razu się chwalę ;)


@usagi_fashion rozumiem, że sama robisz sobie hybrydy z lampą w domu?

efekt hybrydy bez lampy

12 maj 2015 - 23:40:11

Tak, sama robię:) Pierwszy raz nie był idealny ale później już z górki:)

efekt hybrydy bez lampy

12 maj 2015 - 23:44:35

Chyba wole zaplacic 40 zł za hybryde u kosmetyczki i miec przez dłuzszy czas efekt

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

paznokcie żelowe/akryl WARSZAWA