Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

efekt hybrydy bez lampy

13 mar 2015 - 13:34:13

no właśnie mam to samo pytanie, ostatnio czytałam artykuł o hybrydzie bez lampy , że taki sam efekt tylko lakier krócej się trzyma bo ok tydzień(to i tak sporo-przy zwykłych 1-2 dni) polecacie? gdzie kupować lakiery taniej jak 40 zł za szt....

efekt hybrydy bez lampy

13 mar 2015 - 19:46:01

czytałam, że ten lakier miracle gel, o którym tu mowa - trzyma się dłużej niż tydzień, no i taki zestaw to koszt 70 zł - lakier + top coat. Wszystko sobie przeliczyłam i to jednak wciąż niższy koszt niż hybryda u kosmetyczki, i to o wiele... Ja się już na zakup zdecydowałam, dam znać niedługo jak się sprawuje :)

efekt hybrydy bez lampy

22 mar 2015 - 09:11:55

Miracle gel schodzi zmywaczem bezacetonowym, a trzyma się pewnie w zależności od płytki paznokcia. U mojej koleżanki wytrzymał 10 dni bez odprysków, a u mnie 8 (tyle, że je dużo sprzątałam i myłam naczynia bo nie mam zmywarki) ale wg mnie i tak jest to bardzo długo.

efekt hybrydy bez lampy

01 kwi 2015 - 14:44:33

o jaa, to faktycznie długo. u mnie te zwykłe lakiery na drugi, no góra trzeci dzień są już do zmiany. męczące to, nie powiem... a jak aplikujecie ten lakier miracle gel? chodzi mi o ilość warstw itd. rzeczywiście daje taki połysk?

efekt hybrydy bez lampy

07 kwi 2015 - 20:54:32

Tak, wykończenie wg mnie identyczne jak przy hybrydzie czy żelu. Paznokcie się ładnie świecą i mają połysk

efekt hybrydy bez lampy

08 kwi 2015 - 14:14:17

strasznie lubię taki efekt na paznokciach :) no nic, klamka zapadła. jutro będę szukać już do kupienia, patrzę w necie na kolory ale i tak pewnie będę stać pół godziny i wybierać, taka ja-zdecydowana jak zawsze brawo

efekt hybrydy bez lampy

08 kwi 2015 - 14:57:52

oo widze ze temat sie rozkrecił i mnie to cieszy :) lindos daj znac jak juz wypróbujesz

efekt hybrydy bez lampy

09 kwi 2015 - 07:02:50

Jeśli lubisz mocne kolory to polecam czerwień nr 470 - wg mnie najładniejszy kolor z całej kolekcji :)

niezweryfikowana
Posty: 27
Ostrzeżenia: 1/5

efekt hybrydy bez lampy

10 kwi 2015 - 06:43:26

babelek11 a jak jest z pigmentacja tej czerwieni? Jedna warstwa wystarczy aby nie było prześwitów?

efekt hybrydy bez lampy

10 kwi 2015 - 12:48:19

ja kupiłam tylko miracle gel top coat. Stosuje go ze zwykłymi lakierami i jestem bardzo zadowolona. Wytrzymuje na paznokciach min tydzień bez żadnych odprysków, zadrapań czy czegoś innego. Paznokcie pięknie lśnią cały czas. Zmywa się jak zwykły lakier, może chwile dłużej trzeba przytrzymać wacik ze zmywaczem ;) ja ogólnie jestem zadowolona :)

efekt hybrydy bez lampy

12 kwi 2015 - 14:56:28

zdecydowałam się na odcień 330, chociaż można dostać z nimi zawrotu głowy :) no i oczywiście top też wzięłam, żeby zrobić to wg zaleceń. 3 dzień już na paznokciach i jak do tej pory super tańczy zobaczymy co będzie dalej, a jak u Was z trwałością? ciekawe ile wytrzyma!

niezweryfikowana
Posty: 287
Ostrzeżenia: 4/5

efekt hybrydy bez lampy

13 kwi 2015 - 16:42:25

Ja mam hybrydy nawet przez kilka tygodni - bez żadnych poprawek. Ogólnie po wprowadzeniu hybrydowych całkowicie zrezygnowałam już z normalnego malowania - ile można ciągle poprawiać paznokcie? ;-)

efekt hybrydy bez lampy

13 kwi 2015 - 17:11:16

ja mam 3 lakiery akurat z tej serii żelowej, ale kolory, TOP COAT'u nie mam, zamiast tego nakładam insta dri także ze tej firmy (jest trochę tańszy ;D) i efekt jest naprawde zadowalający ;)
paznokcie wyglajada jak żelowe i trzymaja sie ok 4-5 dni
jak dla mnie to spoko, 5 dni, w końcu kolory też mi się nudza, poza tym paznokcie rosną, 14 dni to przesada ;)
a i ze zmywaniem nie ma żadnego problemu, jak zwyky lakier schodzi
polecam te lakiery w 100%, może i drogie, ale używam tej firmy od lat i ani jednego do końca nie zdązylam zuzyc, a nie traca one swojej konsystencji nawet po LATACH! :)

efekt hybrydy bez lampy

14 kwi 2015 - 14:03:25

Ja za hybrydę z lampą normalnie płacę 50-60zł, więc też się czaję żeby wypróbować ten lakier. Z tego co się orientuję to one są teraz na promocji w super-pharm -20% więc już ta cena trochę spada ;) Czytałam, że generalnie chwalą go sobie dziewczyny, a może to być spora oszczędność pieniędzy. W sumie lakier mi starczy na dłużej, niż jak każdorazowo miałabym płacić babeczce za robienie mi hybrydy.

niezweryfikowana
Posty: 287
Ostrzeżenia: 4/5

efekt hybrydy bez lampy

14 kwi 2015 - 16:56:31

Po co kombinować? Hybrydy mają być estetyczne, trwałe, ładne, to nie może być byle co. Przy hybrydach chodzi przede wszystkim o konkrety. Wolę nawet zapłacić za całość więcej, a mieć rozwiązanie na kilka tygodni.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Moczenie paznokci w oliwie ,a odżywka