Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Lakiery hybrydowe ArtLack

12 gru 2014 - 14:02:11

Witam,
Chciałam podzielić się z Wami opinią na temat lakierów hybrydowych firmy ArtLack.
Są to chyba najtańsze lakiery hybrydowe na rynku, kosztują około 4zł/szt.
Ja osobiście polecam lakiery dla początkujących, sama się na nich uczyłam i jestem bardzo zadowolona!
Moje trzymały się około 2-3 tyg i pewnie trzymałyby się dłużej, ale nie lubię tak dużych odrostów :)
Niżej zamieszczam zdjęcia.

Moje pierwsze hybrydy:


Drugie:

Po 2 tyg:

Trzecie:

Bazowałam na lakierach jak i na bazie tej firmy. Baza po około 2 miesiącach zaczyna się kurczyć na paznokciu. Jeśli korzystamy często z bazy i zużyjemy ją w przeciągu miesiąca-dwóch to ok, jeśli robimy paznokcie rzadziej to bazę odradzam. Oprócz tego paznokcie cały czas utrzymują połysk i łatwo się ściągają. :)

Pozdrawiam.

Lakiery hybrydowe ArtLack

12 gru 2014 - 14:14:06

Ok, ale jak ze ściąganiem i płytka paznokcia po?
osobiście polecam hybrydy Semilac :) Zaczynam powoli kompletować kolorki:



Lakiery hybrydowe ArtLack

12 gru 2014 - 15:38:40

Po pierwszych i drugich paznokciach plytka nienaruszona, natomiast przy 3 cos musialam zle zrobic, bo juz gozej shodzily, paznokcie troche byly poniszczone ale bez tragedii. Dopoero zaczynam zabawe z hybryda, ale z tych lakierow jestem zadowolona. Tylko ostrzegam przed kupowaniem na allegro u nieznanych osob. Ja naszczescie trafilam dobrze i trzymam sie jednego sprzedajacego, natomiast jedna dziewczyna opowiadala mi, ze kupila u kogos innego i byly do niczego, najwodoczniej ktos je musial otwierac i sie zestarzaly. Te lakiery oczywiscie maja tez swoje minusy. Fakt, ze jest ich az 250 kolorow, ale jak przychodza poczta to kazdy lakier wyglada tak samo i trzeba otwierac, zeby zobaczyc kolor. Ja zawsze prosze sprzedajacego o oznaczenie i pisze mi numerki ;) wysle zdjecie opakowan za chwile. Przepraszam za bledy, ale ospisuje na telefonie ;) pozdrawiam.

Lakiery hybrydowe ArtLack

12 gru 2014 - 16:38:15

O jakich minusach mowa? Możesz mi na priv podesłać sprawdzonego sprzedającego, może niebawem na spróbowanie kupie :)

Lakiery hybrydowe ArtLack

13 gru 2014 - 07:49:21

to np minus, ze buteleczki tak wygladaja.

Moje aktualne paznokcie:

Robione troche na szybko, wiec niedokladnie, ale lakier jak zawsze b.ladny. w przyszlym tyg beda nowe kolory, to wstawie zdjecia i numery kolorow jakie posiadam ;)

Lakiery hybrydowe ArtLack

13 gru 2014 - 09:38:28

mogę prosić na priv tego sprawdzonego sprzedającego? :)

Lakiery hybrydowe ArtLack

14 gru 2014 - 15:27:18

Przyszly nowe lakierki! Wstawiam zdjecia pogladowe.

Baza-top














Dodam jeszcze pare lakierow pozniej ;)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-14 15:37 przez oq0dajmon0po.

Lakiery hybrydowe ArtLack

14 gru 2014 - 19:42:50

Czy ktoś jeszcze używał tych lakierów hybrydowych?
Czy faktycznie są dobre?

Lakiery hybrydowe ArtLack

14 gru 2014 - 21:09:05


Kolory sa zywsze w rzeczywistosci, moj aparat robi slabe zdjecia ; (



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-14 21:11 przez oq0dajmon0po.

Lakiery hybrydowe ArtLack

14 gru 2014 - 21:32:54

sama malujesz? masz lampę i wszystkie akcesoria tak? możesz opisac jak to robisz?

Lakiery hybrydowe ArtLack

14 gru 2014 - 23:08:03

Tak, sama maluje.
Mam lampę i wszystkie akcesoria :) Zamowilam na allegro i jestem b. zadowolona !

Przygotowuje paznokcie, piłuję pilniczkiem, piłuję bloczkiem, wycieram cleanerem.
Nakładam bazę/top, daję do lampy na 2 min.
Nakładam warstwę koloru, daję na 2 min do lamy.
Nakładam drugą warstwę lakieru, wkładam do lampy.
Nakładam bazę/top, wkładam do lampy czasem na 2, czasem na 3 ze względu na kolor lakieru. Im ciemniejszy, tym dłużej.
Przemywam cleanerem i gotowe :)


Kolor nr 107 ;)



Kolory 2 i 18 ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-28 20:24 przez oq0dajmon0po.

Lakiery hybrydowe ArtLack

08 sty 2015 - 16:41:58

oq0dajmon0po a ze skórkami nic nie robisz?

Lakiery hybrydowe ArtLack

15 sty 2015 - 20:31:20

Popycham je patyczkiem drewnianym, bardzo nie lubie ścinania skórek... często też przed popchnieciem maluje je specjalnym preparatem do skórek. Nie pisalam o tym, bo stwierdzilam, ze kazda z nas cos z nimi robi przy manicure ;)

niezweryfikowana
Posty: 261
Ostrzeżenia: 5/5

Lakiery hybrydowe ArtLack

16 sty 2015 - 16:55:30

Bardzo fajny efekt dają lakiery new nails - używam od dawna. Jaka jest tutaj trwałość efektu? Jak długo nie musicie niczego poprawiać na paznokciach?

Lakiery hybrydowe ArtLack

16 sty 2015 - 17:09:34

lakiery po 4 zł/szt. nie są przebadane, zawierają nieoczyszczone substancje, mają tolueny, formaldehyd. zobaczycie co wam się stanie z paznokciami po pół roku...

lakiery po 4 zł/szt. nie są przebadane, zawierają nieoczyszczone substancje, mają tolueny, formaldehyd. zobaczycie co wam się stanie z paznokciami po pół roku...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-16 17:09 przez margolcia0o.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Przeterminowany lakier